Referendum o RTS pretplati

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Referendum o RTS pretplati


Gost

#476

2015-12-26 08:15

Ne zelim da placam neku televiziju koju ne gledam !!!!! Placam AJPITV . Pa neka moja drzava naplati od tih novaca doticnoj distributivnoj mrezi !!! I predlazem da se od svih provajdera tako uplati za drzavu ta milostinja o kojoj se toliko prica i polemise !!!! Sramota da bude drzavu koja od gradjana stalno ionako bednih nesto uvek otima i uskracuje !!!!

Gost

#477

2015-12-26 08:59

nemam tv, ne zelim da imam , ne zelim da placam ono sto nemam

Gost

#478

2015-12-26 19:46

Ne zelim namete, kako zive druge televizije a ne placaju gradjani, neka naplate od kablovske iptv... a ko ne zeli da placa pretplatu neka mu ugase rts i onako nema neki program!

Gost

#479

2015-12-27 15:05

Zato sto smatram da svi treba da se pitaju da li zele ili ne nesto da placaju i da li zele ili ne da dobijaju takve usluge za koje treba da placaju a RTS od tih para koje gradjani placaju cak bude i sponzor, a ustvari nije on sponzor vec gradjani Srbije koje niko nepita sta zele da sponzorisu. Cista otimacina i ovo malo para koje se zarade.

Gost

#480

2016-01-02 04:27

Sorosovu i televiziju izdajnika na vlast ne zelim da placam .

Gost

#481

2016-01-02 18:19

Nisam potpisao ugovor sa RTS-om i dozvolio mu da izruci svoje djubre u moje dvoriste a u proslosti sam placao sve ''dobrovoljne'' doprinose i zajmove cak i stambeni fond i dosta mi je vise nameta....ne dam...neka me hapse!

Gost

#482 Re:

2016-01-07 16:21

#1: -  

 Ja televizor nemam.Nije mi jasno kako neko moze da me tera da platim robu koju nisam kupio.Ovo je nastavak doktrine o "visim interesima" Leonida Breznjeva.Kod "bravara" pretplatu je placao samo onaj ko ima televizor ,kod demokrata svi.Sta je to tako privlacno u toj tv pretplati nije mi jasno,vidim da se svako ko se u ovoj drzavi dohvati vlasti odmah uhvati tv pretplate.Nedavno sam gledao intervju jednog politicara koji se zalaze za nezavisnost Vojvodine ,jedan od argumenata je i zelja da tv pretplata ne ide u Beograd ,nego da ostane u Vojvodini.Dobro znaju sta narod misli o tv pretplati i opet od iste ne odustaju.Znaju dobro da im nemozemo nista ,zato nam i rade sta im se prohte.Mi ,narod,tu postojimo da bismo bili glasacka masina,dotle nas svi vole ,kad se zavrse izbori sve po starom.U unutrasnjosti Srbije narod nema sredstava da pokrije svakodnevne potrebe ali im to nesmeta da im posalju racun, treba platiti milionitu reprizu Zike Pavlovica i glupih Ludih Godina.Obrazlozenje da je televizija "nacionalno bogatstvo" treba da udje u enciklopediju ljudske gluposti.Dok Koreja priljucuje domacinstva na besplatni internet ,u Srbiji  su politicari na vlasti tek culi da je izmisljena televizija.


Gost

#483

2016-03-12 23:31

Nemam TV, niti sam ga ikad imala, imam sramotno malu platu, ne mogu više da izdržavam ni sebe, a kamo li hohštašlere sa RTS, neka posluju po tržišnom principu i da rade samo za poreze i dadžbine kao ja!!!

Gost

#484

2016-03-20 21:10

Treba se pita narod a ne ucena od vladajucih tajkuna.

Gost

#485

2016-03-21 00:24

Zato što hoću sama da odlučujem o tome koju uslugu hoću da kupim pa samim tim i da je platim.

Gost

#486

2016-03-22 15:22

moje misljenje je da ce svi srbi biti da se ukine rts. jer nam serviraju samo lazi i uopste nije narodna stanica. sluzi samo lopovima na vlasti da ispiru mozak nasem napacenom narodu. a i ovako sve tri serije koje prikazuju godinama naucili smo napamet haha.
Obican elektricar, banderas.

#487 Komentar

2016-12-12 06:24

Postovanje.

Nije problem za moju kucu 150 dinara, ali ne zelim da me niko pravi budalom.Ne zelim da me lazu, da mi prodaju reklame i repriziraju do beskonacnosti serije i filmove. Ako se tv placa onda nema reklama.Ako mora biti politike, onda neka bude ravnopravno zastupljena svaka opcija i na kraju gde je taj obrbazovni program koji nam naturaju na nos kad spominju neophodnost pretplate? Srdacan pozdrav i hvala na citanju.