Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana


Gost

#351

2016-01-26 15:30

HVALA VAM STO STE OMOGUCILI DA SE NAROD OGLASI PUTEM OVE PETICIJE.MISLIM DA KRISTIJAN GOLUBOVIC TREBA I ZASLUZUJE POMILOVANJE. MNOGO GORI I OPASNIJI LJUDI SU OKO VAS KOJI ZASLUZUJU VISU KAZNU ALI SU NA SLOBODI I IMAJU SVE PRIVILEGIJE JER SU ONI BAS TI KOJIMA JE MJESTO TAMO GDJE SALJETE KRISTIJANA . UNAPRIJED ZAHVALNA

Gost

#352

2016-01-26 15:50

zato sto svako od nas zasluzuje sansu pa i kiki

Gost

#353

2016-01-26 16:25

Mislim da je nevin ida je dobar covijek

Gost

#354

2016-01-26 16:35

Zato sto zasluzuje da bude sa svojom porodicom .....kristian golubovic kralj

Gost

#355

2016-01-26 17:14

Neka klošara tamo jer mu tamo najbolje

Gost

#356

2016-01-26 17:25

Svako ima pravo na novi pocetak
ne verujem

#357 Re:

2016-01-26 17:39

#2: -  

 Ljudi kao Vi i ostali bezumni kreteni koji gledaju farmu, parove i velikog brata i velicaju olose kao sto je doticni gospodin, su razlog sto smo jedna propala trula polupismena drzava. Sve bih ja vas u jedan logor dok se medjusobno ne poubijate, majku vam bezumnu!


Gost

#358

2016-01-26 17:46

svako zasluzuje drugu sansu

Gost

#359

2016-01-26 17:54

Jer je pošten covjek...

Gost

#360

2016-01-26 18:01

Zto sto verujem da je on bivši a ne i sadasnji kriminalac. Zašto mu ne pruziti šansu. Nikada nisam pratila farmu, ovoga puta mi je privuklo paznju njegovo ucešce. Čovek je pokazao sve lljudske karakteristike prosečnog muškarca. Tolerantan,, kulturan za razliku od onih zenskih opajdara.

Gost

#361

2016-01-26 18:34

Pustite coveka na miru da ide svojoj porodici,kamo srece da sto vise ima ovakvih kao sto je Kristijan Golubovic.Trebate mu dati sansu.

Gost

#362

2016-01-26 19:50

necu da imenujem tko sam ostajem anoniman gledalac i podrska kikiju al mislim da on ne zasluzuje ovu kaznu zelim da bude pored svoje drage obitelji i da see bori i zivi za njih.KIKI UZ TEBE SMO I NEDAMO TE.ti si covjek kakvog nema takvog ljudinu treba da se trazi imas moj blagoslov da ovo sve izdrzis i da te ponovno gledamo jer uz tebe se osecamo sigurni kao da nam dajes neku snagu energiju za bolji zivot i volju za zivotom drzi se KIKI !!!!!!!!!!!!!

Gost

#363

2016-01-26 21:14

Iz razloga sto predhodnih godina su pomilovani neki ljudi za mnogo veca i strasnija dela...Pa zasto onda ne bi bio i Kristijan Golubovic?I iz razloga sto se vrsi medijski linc na njega.

Gost

#364 Re: Re:

2016-01-26 21:25

#357: ne verujem - Re:  

 Pa drago mi je zbog tebe i tvog misljenja...A ti si sam bezouman i olos,sam si sebe zakopao seljaku.Predlazem ti da se skoujes za pocetak dobro ce ti doci

Pametan Gospodin

#365 Re: Re:

2016-01-26 21:30

#153: mutant - Re:  

 IDI TI LEPO UBIJ SE 


Gost

#366

2016-01-26 21:37

KRISTIJAN GOLUBOVIC NIJE NIKAKAV PROBLEM ZA DRZAVU SRBIJU POSTOJE GORUCI PROBLEMI NA KOJE BI TUZILASTVO TREBALO DA OBRATI PAZNJU A NE DA SE BAVE RIALITIJIMA.

Gost

#367

2016-01-26 21:40

Podpisao sam za Kikija... Kralja....

Gost

#368

2016-01-26 22:51

KRISTIJAN SE PUNO POPRAVIO ! VANREDNO SU MU SE IZMJENILI PORODIČNE PRILIKE JER SE VJENČAO I DOBIO KĆERKU , MOLIM GOSPODINA PRJEDSEDNIKA DA MU DA NOVU ŠANSU ZA BOLJI ŽIVOT ! U IME PUNO NAS KOJI GA OBOŽAVAMO I VJERUJEMO MU , POMILUJTE GA , MOLIM VAS !

Gost

#369

2016-01-26 23:26

Nadam se da ce predsjednik,osloboditi naseg Kikija .Hvala

Gost

#370

2016-01-27 00:21

Kao prvo smatram da je Kristijan prestrogo kažnjen za djelo za koje je optužen,a drugo nevjerujem da mu nije namješteno.Mislim takodže da več nekoliko godina pokušava da savjetuje omladinu da živi pametno i zdravo i poručuje im da kriminal nikome ne donosi dobro
malamut

#371 Re: Re:

2016-01-27 01:06

#195: gigan - Re:  

MA vidis da riba svrsava na kristijana... 

CAVALI 0209
Gost

#372 CAVALI 0209

2016-01-27 04:46

Iz razloga što je Kristijan Golubović,nepravedno osuđen na 4,5g,a odrobijao je strašno puno zatvora.Mišljenja sam da nije našao izvor zarade u prodaji heroina pogotovo ne na sitnoj prodaji pola grama-gram.Mislim da bi svakom čovjeku za dokazivanje prodavanja droge trebalo prilikom lišavanja slobode i prilikom pretresa osobe i pretresa prostorija koje koristi osumljičena osoba trebalo pronaći drogu i novac koji potječe od prodaje droge.(OBILJEŽENA,OZNAČENA NOVČANICA KOJA JE OD STRANE POLICIJE,TUZILAŠTVA ILI SUDA DATA OVISNIKU SVJEDOKU SARADNIKU U POSTUPKU,A KOJI JE OD OSUMNJIČENOG KUPIO ODREĐENU VRSTU I KOLIČINU DROGE)Mišljenja sam da se nešto od tih stvari mora pronaći kod osobe koja se bavi prodavanjem droge.Ukoliko se to ne obezbjedi sudu,tužba bi se trebala odbacit,jer su to glavni dokazi,trebalo bi da se bez njih ne može podić optužnica.Smatram da se ostali dokazi mogu vrlo lako montirat protiv svakog čovjeka,a posebno nekog osuđivanog,povratnika koji je na lošem glasu,kakav je u ovom slučaju Kristijan Golubović.Takođe mislim da su jadne optužnice u kojima su dokazi:POTVRDA O LIŠENJU SLOBODE,ZAPISNIK O ISPITIVANJU OSUMNJIČENOG,PRETRES PROSTORIJE KOJU KORISTI,IZVJEŠTAJ POLICISKIH SLUŽBENIKA,POTVRDA O PRIVREMENOM ODUZIMANJU PREDMETA ITD.Niko ne osporava da je lišen slobode,da je ispitivan,da je vršen pretres,da je policija sacinila izvještaj,da su oduzeli neke stvari poput mobitela,sim kartice,ličnog novca itd....,al gdje je tu droga.Svakog čovjeka pa i samog PREDSJEDNIKA TOMISLAVA NIKOLIĆA,sad da liše slobode biti će te takve stvari u dokazima.Znači svako se može osudit koga tužioc hoće.Igrom slučaja uđete u vezu sa suprugom nekog tužioca,što je vrlo moguće,isti to sazna i On je u mogućnosti da Vas zatvori 5g,TO SE U JEDNOJ PRAVNOJ I OZBOLJNOJ DRŽAVI KOJA TEŽI KA EVROPSKOJ UNIJI I EVROPSKIM ZAKONIMA NEBI NI U KOJEM SLUČAJU SMJELO MOĆ DOGODIT,A KAMOLI DA SE DOGODI.Nema logike da jedan čovjek koji je dosta novca trošio ili jos troši na svoje lično obezbjeđenje,uzme rasparčavat heroin i dolazit u kontakt sa desetinama ljudi (narkomana) od koji i ima najveći strah da bi ga po nečijem nalogu mogli lišit života(kako je to vise puta javno izjavljivao),a za vrlo male pare(od 500 do 3000e).Koga možete lakše od ovisnika koji nema droge koji je na krizi nagovorit da tako nešto loše učini.Smatram da bi vjerodostojnija priča bila da su mu naštimali da je kao pripadnik organizovane kriminalne grupe organizovao nabavke veće količine heroina,da bi javnost koja se imalo razumje u tu problematiku puno lakše poklonila vjeru toj verziji priče.Sa druge strane puno je teže naštimati nekom takvo nešto jer bi se moralo lišiti slobode više lica,pošto bi se radilo o grupi "organizaciji" pa bi tad više osoba negiralo umješanost u tu priču i puno više advokata bi se borilo da dođe do istine i vjerovatno bi uspjeli u tom.Smatram da je zato optužen za sitnu prodaju jer se išlo na to da će se lako dokazat i da se ljudi nećeje tolko osvrtat na njegovo negiranje krivice.Taman da jest to uradio,znam na stotine sličnih presuda za sitno ulično dilanje do 100g heroina i presude su uglavnom 6mj,8mj,1g,do 18mj uz KD(krivično djelo) nedozvoljeno posjedovanje i nošenje oružja,pa se za dilanje osudi na 16mj;za oružje 4mj i izrekne se jedinstvena kazna od 18mjeseci,iz razloda što po zakonu jedinstvena(konačna) kazna ne smije bit zbir dvije ili više izrečenih manjih kazni,zato se dadne 18mj.Mišljenja sam da je Kristijan nepravedno suđen,na kraju i osuđen.Taman da mu je nedvojbeno dokazano KD koje mu stavljaju na teret,smješno je odnosno žalosno je da mu se izrekne tolika kazna (54 mjeseca),a razlog je taj što je on ALEKSANDAR KRISTIJAN GOLUBOVIĆ,žestoki momak 90-tih,pa je sudstvo i tužiteljstvo svjesno da je on u tom periodu učinio neka nedjela za koja nije odgovarao,pa imajući to u vidu sad ga sude za prošlost.Kristijan je vjerovatno naj zvučnije ime koje je obrađivao postupajući tužioc i naj veće ime koje je ušlo u sudnicu tog sudije,pa su znajući da će se i oni prvi put u životu pojaviti u novinama postupili tako.Ne osvrćući se na činjenicu koje je vrijeme isti proveo po robijama širom svjeta,nemajući respect prema životnom iskustvu koje je Kristijan proživio.Sama prijava na farmu je dokaz da želi preokrenut list,ostatak života provest u društvu porodice i dragih osoba običnih smrtnika.Nadam se da će predsjednik TOMISLAV NIKOLIĆ dati podršku ovoj javnoj ličnosti i da će uvidjet da je Kristijan u mogućnosti i da hoće kao što neće da ide tim putem mogao svojim poznanstvima i vezama doć do stotine kilograma heroina i zaradzivat ozbiljne pare.Iskreno se nadam da će Vaš Predsjednik zdravim razumom donjet pozitivnu odluku o pomilovanju Krisa,da će te se Predsjedniče oduprijet pritisku nekih važnih ljudi koji su protiv pomilovanja iz samo njima poznatih razloga.Dajte čovjeku šansu da se promjeni i da iskoristi priliku koja mu se pružila učešćem na Farmi,imajte u vidu da je to vrlo snalažljiv čovjek koji je među nama živima samo zato što je znao koristio mozak i bio realan u situacijama kad mnogi nebi bili.Odrobijao je više nego je zaslužio...Nedozvolite da ga opet odvoje od porodice na duži vremenski period,a radi nečeg što mu očigledno montiraju i što je smješno ujedno i žalosno.Pogledajte njegove intervjue kroz cijeli život i biće Vam jasno Predsjedniče da je On uvijek bio strogo protivnik narkomanije i borio se protiv nje čitav život.Da su se tako borili oni kojima je to posao sad vjerovatno nebi imali tolke postotke i procente registrovanih narkomana,ponavljam registrovanih,a znajući da na jednog registrovanog ide pet ne registrovanih i na ne registrovanog ide 10 konzumenata koji samo vikendom ili određenim praznikom uzmu drogu(sad zasad),ogromne su to cifre omladine koja propada.Žalosno je da takav jedan čovjek leži u zatvoru za KD stavljanje u promet opojnih sredstava,njemu je kazna i velika sramota samo zato što je doveden u vezu sa tim.Molim Vas budite pravedni.Nikakva resocijalizacija se neće dogodit ako provede 5g na robiji nevin.Dokažite svima koji tako ne misle da je Srbija otišla korak naprijed i da na čelu te države sjede ipak pravedni ljudi.I ako će vas pomilovanje sigurno izložit medijskom linču,nedozvolite da vas pretnje sedme sile pokolebaju i da utiču na ono ljudsko u Vama....Ipak ste Vi PREDSJEDNIK.Ne mora to bit pomilovanje brisanja kazne,makar prekvalifikujte u KUĆNI PRITVOR,samo nek boravi sa porodicom.Pretvorite mu u uslovnu i u koliko prekrši zakon naglasite da će mu se opozvat prvo ova kazna pa tek onda izreć nova....Toliko od mene i mojim razlozima za potpisivanje peticije.Sretno Kristijane.Taman da odgovor na molbu bude negativan,nedaj se,otiđi IZDRŽI to dostojanstveno kao i dosad,napisi opet iznutra molbu biće pozitivna 100%...Čuvaj se,sretno sa peticijom....VELIKI POZDRAV IZ ZENICE TACNIJE IZ CRKVICA,VOLE TE CRKVIČANI.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-01-27 04:48



Gost

#374 Re:

2016-01-27 04:55

#355: -  

 TI SI KLOSAR,CIM NEKOM ŽELIŠ DA IDE NA ROBIJU.U REDU JE NEVOLIT NEKOG AL ŽELIT NEKOM ROBIJU TO NIJE NIKAKO U REDU.ZNAJ DA SMO SVI MI JEDNOM NOGOM TAMO.DANAS TI MOZE NEKO DIJETE IZLETIT DA GA (NEDO BOG)UDARIŠ AUTOM I DA SE DO MRAKA NAĐEŠ U PRITVORSKOJ JEDINICI.ZATO NE BUDI ZLOBAN I NE PRICAJ GLUPOSTI!!! 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-01-27 05:13