ПРАВДА ЗА ДИСКЕТА!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ПРАВДА ЗА ДИСКЕТА!

hahaaa

#51 Re:

2016-01-26 15:50

#1: -  

 


Gost

#52

2016-01-27 20:19

Idemo Diske legendo !!!!

Gost

#53

2016-01-28 16:07

Podržavam svog nastavnika Disketa

Gost

#54

2016-01-31 02:11

Zato sto Zivadin Disic je moj kolega sa kojim sam studirao, zato što je on je izvrstan covek, prijatel drug, uvek spreman da pomogne svakome, zato sto je Čovek, zato što ne mogu, kada je prošlo izvesno vreme da mu pomognem na drugi način sem peticijom.

Žile sa srećom.

 

Marko

#55

2016-01-31 07:56

Iz prosvete treba eliminasati nabeđene nastavnike, koji ne samo da nemaju osnovno vaspitanje, nego su spremni da smeštaju onima koji su najbolji i koji služe za primer svim nastavnicima i učenicima. Neka istina izađe na videlo!


Gost

#56

2016-01-31 13:41

Zašto ste potpisali ovu peticiju?Zato što treba pružiti otpor nepravdi a ne samo se pomeriti u stranu.

Gost

#57

2016-01-31 21:28

Velike se nepravde dešavaju. Treba pomoći čoveku da se svakako preispitaju sve odluke. Ja ne mogu da sudim ko je kad u pravu, ali gde ima dima najčešće ima i vatre.

Gost

#58

2016-01-31 21:37

Da se jos jednom preispita odluka o kaznjavanju i zaista utvrdi ima li smisla kazniti nekoga ako nije kriv.

Gost

#59

2016-02-01 09:19

Solidarnost je najvažnija u odbrani od negativnih spoljašnjih sila !

Gost

#60

2016-02-09 14:43

Nastavnici su pod velikim pritiskom.Za sitnicu se moze izgubiti posao.Znam nekoliko slucajeva.Da je direktor pravi covek i rukovodilac ovo se verovatno ne bi desilo.Pravda za sve kolege koji se bore sa vetrnjacama!

Gost

#61

2016-02-10 12:47

Ljudi su primali mito, stranacki zaposljavali, zaposljavali nekvalifikovane ljude, mahom rodbinu i jos niz drugih stvari koje bi se trebalo kaznjavati ne samo otkazom vec i zatvorom. Ja stvarno ne razumem sta je ovaj covek uradio da ostane bez posla...
Gale

#62

2016-02-11 15:11

Taj kobajagi nastavnik i vaspitač nečije dece je sramota za prosvetu kad je mogao da izmisli tako pokvarenu priču. Takve treba eliminaisati iz škola. Podrška za Disića!

Ana

#63

2016-02-20 15:58

Verujem da je čovek nepravedno optužen.....


Gost

#64

2016-02-21 20:49

Da pruzim podrsku u daljoj borbi za Disketova prava!

Gost

#65

2016-03-13 10:20

Pravda za Disketa!
NIS

#66 Re:

2016-03-13 22:06

#21: -  

 ocigledno je da su neke stvari elementarne po pitanju odnosa prema nastavnicima od strane pretpostavljenih otrgli svakoj kontroli u skoli "Sveti Sava"u Nisu. Zbog te samovolje i neki od nastavnickih kadrova su definitivno, grabeci svoje interese poput mladjeg profesora iz ove afere , zapostavili svoju pedagosku obavezu. To dovodi do lose situacije i medju samim ucenicima te nije cudo sto su neki roditelji prebacili svoju decu u obliznju O.S. Car Konstantin-a bogme to isto imaju nameru da to urade i jos neki roditelji.

Ma koliko skola "Sveti Sava"markentiski reklamirala sebe u superlativu, davno je poznato da tu zbog rukovodeceg kadra nesto nije kako treba.


Gost

#67

2016-03-20 17:02

Ja sam uvek za pravdu.

Gost

#68

2016-03-27 16:30

Iz solidarnosti.

Gost

#69

2016-04-02 09:30

Peticiju sam potpisao jer mi je muka od ovakvih i slicnih slucajeva u svim oblastima naseg drustva. Zeleo bih da se uvede red u nasoj zemlji i da institucije sistema objektivno u skladu sa zakonom obavljaju svoj posao. Zeleo bih lepsu, bolju, uredjenu zemlju za nasu decu u kojoj se ne bi desavale ovakve stvari u kojima stradaju posteni i vredni ljudi.



Gost

#70

2016-04-02 14:27

Potpisujem jer ovom coveku verujem/ ova skola jejedna od najlosijih u Nisu/ mislim naravno na one koji su je vodili i na one koji je sada vode/ stalno se nesto vrtelo oko nje/ nikad nista cisto
nn

#71 Re: Re:

2016-04-21 14:08

#66: NIS - Re:  

 Da li stvarno mislite da u skoli Car Konstantin adekvatno rade sa decom ili je u pitanju njihov naduvani i nabedjeni marketing? Pitajte te super-radnike iz pomenute skole zasto je nekoliko njihovih djaka preslo u skolu Sveti Sava, samo ove skolske godine i zasto su deca koja su tamo okarakterisana koao banditi zbog kojih se zvala i policija, kod nas dobri, pristojni, prilagodjeni! Verovatno zato sto oni odlicno rade svoj posao, a mi isti pojma nemamo da radimo. Ne pricajte, ljudi, ono sto ne znate i pojma nemate!!!

Sila Boga ne moli

#72

2016-05-11 17:28

U jednoj osnovnoj skoli i to sada pred kraj skolske godine dat otkaz bez odobrenja ministarstva i razloga jednoj nastavnici,jer je mito odradio svoje i nastavnik sa svojim vezama svoju bogatu zenu sa sela hteo da napravi gospodjom.Bilo je pretnji,mobinga i bukvalnog proterivanja nastavnice i to pred kolegama i decom.

Gost

#73 Pozdrav za Disketa

2017-02-14 16:22

      Krajnje je vreme da se ujedinimo u borbi protiv nepravde, samovolje, bahatosti, bezakonja, ponižavanja poštenih od strane nepoštenih, beznađa... Da odvojimo u svojim redovima žito od kukolja i vratimo dostojanstvo prosvetnim radnicima.

      Bahati direktori moraju da odgovaraju za kršenje zakona. Dugo godina sam bila direktor PU i u potpunosti poštovala zakone i pravilnike. Zahvaljujući tome nikada nismo imali nijednu pritužbu roditelja prosvetnoj inspekciji, nikada nijednu naloženu meru, na spoljašnjem vrednovanju ocena 4 sa 97% ostvarenosti svih standarda i 100% ključnih. Ovo je postignuto jer me nije postavila nijedna politička partija - nijednoj ne pripadam, tako da sam se suprotstavljala lokalnim moćnicima kada je trebalo i imala hrabrosti da branim poziciju struke. Niko me nije oterao sa tog mesta, jednostavno se nisam javila na konkurs i vratila na svoje radno mesto kada sam shvatila da je vreme da dođe neko mlađi. Teško je da budeš takav direktor, ponestalo mi je snage posle dvadesetak godina. Radnicima nije bio potreban sindikat, nisu se ni učlanjavali. Imala su sva prava, tretirani pre svega kao ljudska bića. Stara škola, naučena u socijalizmu :)  I da, bilo me je sramota da nepoznatim ljudima kažem da sam direktor, znajući kakvi su mnogi drugi. 

    Ljudi, borite se da vam direktori budu najbolji među vama i nećete imati nikakvih problema.