Vratite Gagija na Farmu 7

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratite Gagija na Farmu 7


Gost

#1

2016-03-14 21:41

Molim vas vratite Gagija!!

Gost

#2

2016-03-14 21:41

Velika nepravda prema Gagiju !! Baba Savka je i gore i to 2 puta nasrnula na Cecu i nije bila Diskvalifikovana !! Zasto ko nju štiti ko joj stoji iza ledza ??? Hoćemo da se Gagi vrati na Farmu 7 !!!!!

Gost

#3

2016-03-14 21:46

Vratite Gagija na farmu 7

Gost

#4

2016-03-14 21:49

Vratite nam Gagija!

MONTE TS

#5 PRAVDA

2016-03-14 21:54

Budite fer i pravedni i vratite Gagija.

 

Iako ste namontirali snimak nijeste uspijeli u tom naumu, ako ste dozvolili da parexellance luđač do te mjere isprovocira i izvede iz takta jednog mirnog čoek kakav je Gagi, onda st trebali i nju izbačiti koja je to sve inicirala.

 

Samo budite objektivni i pravedni, ni po babu ni po stričevima samo po pravdi.


Gost

#6

2016-03-14 22:35

Zato sto mi je kao gledateljici muka vise od nepravde i podrzavanja zlobnih ljudi kao sto je Saska Karan i Maja Nikolic koji takve stvari rade namjerno..

Gost

#7

2016-03-14 22:47

Da se Gagi vrati

Gost

#8 Vratite Gagija ili i Sasku van!

2016-03-14 22:48

Kakav je to nacin da Saske Karan muz ovako javno "naziva covjeka ISIS teroristom!" jer je njegova umobolna zena isprovocirala covjeka do ludila.Upravo prica kako je svadja i napadanje u redu ,u emisiji Farma izbacivanje ,a osuduje Gagija za to sto mu je prekipilo od Saske koja je ili zasticena zbog muzeve pozicije u drustvu ,ili je placena da provocira ljude !
Uzas je da ta zena ,pa i njezin muz ..su jednaki ..Podli ,pokvareni i samo gledaju odakle da izvuku neke pare ,pa makar i preko suda ! Slusate li vi ovog ludog muza ,sta on prica ?!
Saska Karan je vec dva puta trebala biti izbacena zbog fizickog napada,a da ne pricam o onim napadima ,kad su ju drugi trebali samo odnijeti i preko kapije jednostavno izbaciti van sa imanja!
Upravo se pokazalo da je gospodin muz ,isti kao i zena mu ...Sramota i blam ..Umro joj svekar a ona pjeva i klebari se u realitiju ...fujjj...
Vratite Gagija ili cemo praviti peticiju da se osudi ovaj govor muza Saske Karan ,da je covjek drogeras,ISIS itd...jer je pretjerao u lazim muz Saske Karan!!Sramota !


Gost

#9

2016-03-14 22:49

Vratite Gagija,baba Sraška napolje jedna iskompleksirana babetina!!!!


Gost

#10

2016-03-14 23:56

za sve ludake i budale koji im podizu gledanost,daju sva prava da mogu da rade sta hoce,a ljude kao sto je moj drug gagi mora da ga ponize ispljuju kao nekog najgoreg.
ovo sto prikazuju kako gagi nju napada,a inace nista joj nije uradio samo je hteo da je zaplasi da bi se stoka okanula njega.
nece da prikazu kako je matora baba psovala njega i njegovu decu,vec samo njegov napad.zao mi je sto ga tako prikazuju a ne znaju da je on jedan odlican i veoma smiren tip,to ja tvrdim koji ga zna dugi niz godina.

Gost

#11

2016-03-15 00:10

Zato što bi trebali biti isto tretirani svi učesnici i jednaki i što sam na strani pravde i pravičnosti a pravedno bi bilo i pravično da se tumači svaki kontakt ili incident da budu isto kažnjeni i jednako sankcionisani a ne nekome ovako a nekome onako. U čemu je razlika kad je Saska vukla za uho Cecu i sad Gagi što je vukao Sasku jedino šta je tu drugačije bilo je to da je Saska Gagiju siktala kao zmija i bila spremna da se tuče i da ga napada te pretila mu i napadala ga još i psovala itd.... Strašno.... Dok Ceca njoj nije ništa od toga činila i radila i niko ništa tada Saski nije rekao a kamoli kaznio ili diskvalifikovao a sama je to započela i smatram da nije fer Gagi je dobar čovjek a što neko hoće da ga ukopa i prikaže onako kakav on stvarno nije i što napumpava i priča ko kako želi i kako mu odgovara ni to nije fer ni u redu pa zato vratiti treba Gagija i pružiti mu šansu da se prikaže stvarno onakav kakav je stvarno jer ljudi mili Gagi se druži i zna sa Sanijem tolike godine pa zar on može biti loš čovjek a to je jedan primjer samo a ostale sigurno znate a Saska sa kim se druži i s kim je dobra mnogo godina i to znate pa et sad sve je jasno ko je šta i ko je kakav jer s kim si takav di i sličan se sličnom raduje a da se razumijemo samo jedno da ja ništa protiv Saske niti bilo koga drugog nemam niti podržavam ono što je uradio i kako se ponio i ponašao Gagi kao i svi ostali i nikog ne mrzim jer nisam takva osoba već sam samo realna pravedna pravična i objektivna prije svega i svima isto po zakonu neka bude i ja sam za to pa ili ili kako god samo neka je realno pravedno i pravično svima isto sudjeno i osudjeno pošteno od strane zadruge produkcije i pink tv a ne da su nekom mati a nekom maćeha. A ovde su sigurno Saski mati a Gagi su maćeha i mogla bi pričati i primjera dati još gro i polemisati o tome i svemu do sutra pa zovite me da pričam vam sve kao neutralna i objektivna osoba a i kao osoba sa urodjenom psiihologijom i vidim sve onako kako je i mogu analizirati šta bi moglo biti i šta će biti unapred a to malo tko može što ćete se složiti kao i većina dr i psihologa sa mnom ok. Pozdrav za pravedne i pravične pa neka pobijedi pravda i dobro a ne zlo a ja sam za to vam draga zadrugo i produkcijo TV Pinka pa budite korektni pravedni pravični realni objektivni dobri strogi fer itd prema svima jednaki i isti po tim pitanjima i najiskrenije za sve što radite Boga se bojite i vjerujte da sve.je do jednom i sve bude i prodje al Božija kazna kad tad dodje svima. Pa po zasluzi Insha'Allah samo Bog što daje i pravedno sudi svima treba biti pravičan i Boga se bojati jer taj sudnji dan će doći svima nam što se dobro zna. Božija pravda je najbolja pravda pa Boga se bojimo i pošteno radimo i iskreni prema svima budimo i sretno da živimo tako samo možemo Elhamdulillah.... Amin....

Gost

#12

2016-03-15 07:58

iz razloga zato sto bas Saska podstice nasilje

Gost

#13

2016-03-15 15:47

Pravda za Gagija!

Gost

#14

2016-03-17 15:31

Ne gledamo FARMU 7 otkako nema Gagija ...on nam drzi paznju ..smeh ...covek je genije

Gost

#15

2016-03-17 15:36

Vratite nam Gagija ... samo zelimo pravdu..svi smo snimak pogledali kao i vi sa tv pinka ..Pravda za Gagija .Morate shvatititi da 95% mojih prijatelja ne gleda Farmu otkako nema njega ..jednostavno guramo ga do finala

Gost

#16

2016-03-17 15:38

Nas favorit ..vratite Gagija ...Na farmi fali jedan covek ovskve energije i iskrene duse

Gost

#17

2016-03-17 15:40

Kupili smo paket u Srbiji i instalirali klik pink zbog Gagija ...vratite nam Gagija ovde vise niko farmu ne gleda

Gost

#18

2016-03-17 15:44

Samo zelimo da vratite Gagija da pokaze zaista ko je on..covek umetnik velikog srca .Imali ste gledanost samo zbog njega .porodica Savic Francuska.P.s vise niko ne pratit farmu otkako njega nema

Gost

#19

2016-03-17 16:56

Ovu peticiju sam potpisalazato sto Gagi nije kriv.Saska (Baba Savka)radi sta ona hoce.Tuce dijete tj Cecu,vuce je za usi ,razbila joj nos,nedozvoljava drugima da iskazu svoje misljenje.Ona je  kriva i nju treba izbaciti.Mislim da vama i nije potrebna peticija jer vi to isto znate od mene i drugih,da Gagi nije kriv.Al eto potpisujem ovu peticiju zato sto je Gagi bez razloga izbacen sa Farme.A vi ste nepravedni.!Gagi najmirniji covjek na Farmi,al sve se to izreziralo da ga onaj brkati som iznervira.Vratite Gagija ako zelite da budete i dalje gledani,jer mi se smucila Farma od kako je Gagi vani.


Gost

#20

2016-03-17 17:21

Vratite nam Gagija!Kratko i jasno,jer nije kriv.Baba Savka je vjestica

Gost

#21

2016-03-17 17:25

Vratite nam Gagija,da ponovo gledamo Farmu 7
KIKI 7

#22 Re:

2016-03-17 17:34

#21: -  

 Vratite Gagija na farmi ovo je SRAMOTA sta ste uradili podrzali SASKU odvratnu kad je ona cupala za nos CECU niste reagovali a GAGI je samo uplasio tu VESTICU!!!

Maki

#23

2016-03-17 19:12

VRATITE GAGIJA..ne gledam Farmu bez njega.


Gost

#24

2016-03-17 20:06

Ako moze Saska da cupa za usi i za nos,moze i Gagi da lupa sjekirom po vratima i prozoru,nije joj okrvario nos kao ona Ceci pa je jos drzite tamo a njega ste izbacili,veca je opasnost Saska na farmi nego Gagi,od nje se treba vise bojati...

Gost

#25

2016-03-17 20:15

Gagi je bitan lik na Farmi. Nista strasno nije ucinio da ne bi mogao da se vrati