Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#1151

2015-08-10 22:18

Hteli su drugu državu, pa nek plaćaju kao i ostali strani državljani. Mi sigurno u crnoj gori ne dobijamo ništa besplatno.

Gost

#1152 Re:

2015-08-10 22:19

#1024: -  

 Cim zine Crnogorac slaze. Pa kod vas se ni za pokojnikom ne jauce , nego placate profesionalne narikace da odjaucu za pokojnikom.


Gost

#1153

2015-08-10 22:19

Sto bi oni bili povlasceni, hteli ste nezavisnost, caoooooo...
Ja nemem povlastice u Crnoj Gori na moru, jos me i oderu vise nego druge
nemkecar94

#1154 nemanjaa

2015-08-10 22:20

U potpunosti se slazem sa peticijom, i srecan sam sto je neko pokrenuo uopste ovo voleo bi da se procuje i da se donese ova odluka! A svako ko je normalan i Srbin videce da je ovo skroz korektno i realno da se desi.


Gost

#1155 Re:

2015-08-10 22:20

#1153: -  

 pa što onda ideš tamo


Gost

#1156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:21

#1149: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ma ja samo ocu da vam se zahvalim svima vama sto nam pomazete da srbi iz cg SHVATE vec jednom da je njihov dom Crna Gora i da su u stvari nepozeljni u Srbiji. Mi pokusavamo da im razbijemo tu iluziju i tu ljubav 10 godina ovo ce mnogo da pomogne.

Hvala svima

E viva Montenegro


Gost

#1157 Re: nemanjaa

2015-08-10 22:23

#1154: nemkecar94 - nemanjaa 

 Ali ova peticija nije važeća bez JMBG-a, lične karte i potpisa. 


Gost

#1158

2015-08-10 22:25

Mi koji imamo nekretnine u Crnoj Goripla'amo 3puta veći porez od domaćih građana a poznato je da Crnogorci imaju u Srbiji ravnopravni tretman.To so više desetina hiljada stanova. Samo naša vlast je slepa jer ministarstvima upravljaju CrnogorciI ministri štite da ne bude reciprocitet.Samo reciprocitet i ništa više.
Teodosije

#1159 Re:

2015-08-10 22:26

#10: igalo -  

 Sta, obojica?

GORI SU OD ROMA PROSJAKA CIGANISU

#1160 CEGA SE PAMETAN STIDI TIM SE BUDALA PONOSI SLUCAJ SA CRNOGORCIMA

2015-08-10 22:26

GDE SE KRIJU PARE OD CRNOGORCA ? SVI ZNAMO ODGOVOR! POD LOPATOM!

JEL VAM SAD JASNO KO SU I STA SU!

STO CRNOGORAC DRZI STOLICU PORED KREVETA KAD SE PROBUDI? ODGOVOR DA SE ODMORI OD SPAVANJA!

PA SAMIH DESET CRNOGORSKIH ZAPOVESTI KOJE SVI CRNOGORCI DRZE PORED SEBE NE SAMO DA GOVORI O NJIHOVOJ LENJOSTI I PARAZITSTVU NEGO JE POTVRDA IZREKE: - CEGA SE PAMETAN STDI TIM SE BUDALA PONOSI!

SKLONILI SLIKU NJEGOSEVU A OKACILI DESET CRNOGORSKIH ZAPOVESTI!

STO NE OKACISE DESET BOZJIH ZAPOVESTI ?

ZATO STO SU KOMINJARE BEZBOZNICI I PROTIVNICI PRAVOSLAVLJA I RUKOLJUBI TRULOG ZAPADA!

A NA ISTOKU SUNCE IZLAZI, ZAR NE?

A KAD SU ONI U PITANJU CITIRACU  JEDNU SRPSKU PESNIKINJU: SJ   KAD BI JEZIK ZA LAZ ISCUPALI AL BI OVO NEM NAROD POSTAO!

 

STOP MNE

#1161 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:27

#1114: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dosta patetike. Vi ste nezavisni i koliko vidim niko nije "pucao" u vas. Skolujte se od para VASIH poreskih obveznika. Navikli ste vecito da sedite na tudjoj grbaci, e pa dosta je bilo. Kraj. Eto vam Kosovo koje ste priznali, pa tamo studirajte.


Gost

#1162

2015-08-10 22:27

Zbog toga sto konacno teba da pocnemo da cenimo i postujemo svoje !

Gost

#1163 Re: CEGA SE PAMETAN STIDI TIM SE BUDALA PONOSI SLUCAJ SA CRNOGORCIMA

2015-08-10 22:28

#1160: GORI SU OD ROMA PROSJAKA CIGANISU - CEGA SE PAMETAN STIDI TIM SE BUDALA PONOSI SLUCAJ SA CRNOGORCIMA 

 Sto se Srbijancu digne kad pogleda u ogledao. Zato sto vidi pic..

 

E viva


Gost

#1164 Re: Re: nemanjaa

2015-08-10 22:28

#1157: - Re: nemanjaa 

 VAZECA JE UVEK GOVNAVA MOTKA KAD DIRNETE U OSINJAK! ODREKLI SU SE TUDJE DEDOVINE U  KORIST ALBANACA I SAD OCEKUJU DA IH NEKO DOCEKUJE SA SAMPANJCEM I KAVIJAROM! A UHAPSILI PRE NEKI DAN SRPSKOG GENERALA I PREDALI HRVATIMA!

Mikele
Gost

#1165

2015-08-10 22:30

Sada su oni stranci za nas. Bolje da brinemo o svojoj deci i državi.


Gost

#1166 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:32

#1156: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 O CEMU TI PRICAS COVECE ODREKLI STE SE TUDJE TERITORIJE PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO POKLONILI SRPSKE GROBOVE I SVETINJE ALBANCIMA KO DA TE VOLI NE MOLIMO SE ISTOM BOGU SRBI SU PRAVOSLAVCI VI PRAVOSLAVLJE NE PRIZNAJETE! O CEMU PRICATE? KAKO BI ODREAGOVALI DA SU SE SRBI ODREKLI POLA CRNE GORE U KORIST HRVATSKE IL ALBANIJE! LAKO JE POKLANJATI TUDJE POKLONI SVOJU OCEVINU! U MOJU ZEMLJU NE DIRAJ SAMIM TIM POTEZOM CRNOGORCI SU POKAZALI DA NISU SRBIJI PRIJATELJI!


Gost

#1167

2015-08-10 22:32

Smatram da nasa drzava ima dovoljno svoje dece da skoluje,a ne da rasipa pare i mesta na budzetu na fakultetima,na strane gradjane

Gost

#1168

2015-08-10 22:33

Crnogorac sam i brat mi ove godine upisuje studije u BG-u. Ali i dalje mislim da nema smisla ta jednakost u Srbiji, kao sto mislim da to nema smisla ni ovdje kod nas. Drzava treba da podrzi prvo svoj narod jer taj narod cini vecinua a znam iz licnog iskustva kako crnogorci izigravaju sistem u Beogradu, ponajvise neplacajuci gradski prevoz. Hvala

Gost

#1169

2015-08-10 22:33

Dokle da se ponasamo kao stranci u svojoj kuci, ovo je trebalo uraditi cim su se odvojili i postali nezavisni. Ipak sve ima svoju "cijenu".

Gost

#1170

2015-08-10 22:35

zato sto mi se prevrce u stomaku kada konkurisem i kaze mi vidju brate, razmotricu......ON ce da razmotri u mojoj zemlji da li cu ja da radim....prevrsili su svaku meru svojom osornoscu i bezobrazlukom. Srbija srbima i onima koji je postuju, a ne onima, koji pljuju po njoj.

Gost

#1171

2015-08-10 22:35

Zato sto su jedino gradjani Srbije 10 godina odvajali od svojih plata za zemljotres u cg a oni Jedva docekali da nam vide ledja. Sve sto je ranije tamo izgradjeno, to je od nasih para npr luka Bar. Bila sam no moru te godine kad su proglasili samostalnost, slavili su svi do jednog. Trazili ste Gledaj te.
STOP MNE

#1172 Re: Re: CEGA SE PAMETAN STIDI TIM SE BUDALA PONOSI SLUCAJ SA CRNOGORCIMA

2015-08-10 22:36

#1163: - Re: CEGA SE PAMETAN STIDI TIM SE BUDALA PONOSI SLUCAJ SA CRNOGORCIMA 

 A vidis li ti ista jado u ogledalu kad ustanes?


Gost

#1173

2015-08-10 22:36

tuzno je da jedna siromasna zemlja poput srbije placa stranim studentima skolarinu i smestaj a njeni studenti budu uskraceni za isto.nesto tu ne stima,ja razumem da je dosta crnogoraca na vaznim polozajima u srbiji ali mene bi bilo sramota,ali neko ima obraz a neko djon.zasto se nasim studentima ne obezbedi smestaj na moru o trosku crne gore,i jos nesto,zasto se njihovi gradjani lece u nasim bolnicama bez dodatnih troskova ,cene za usluge u bolnici su iste za njih kao i za gradjane srbije,to ne ide i pod hitno i to resiti zajedno sa ovim pitanjem

Gost

#1174 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:36

#1156: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Људи не воле што су издали ови сви који су на поверења и зато што је партија хтела добили директорска места, и употребили их да униште и распродају Србију, а сад држе полиције и сарађују са шиптарима и другим мафијама.

И још неколико таквих ствари. А и мрзите ви (не зна се који ви, нико се не ограђује) кад дођемо у црну гору, па неки људи кажу "мрзимо онда и ми вас". А све то је глупо.

У праву си, као што у Србији постаје неопходно да размишљамо о Крушевцу као престоници неке Србске државе што неко рече, која није под контролом антисрбског пашалука којим руководе црногорци, тако и Срби из Црне Горе треба ДА СЕ ОКРЕНУ ТОЈ СВОЈОЈ ДРЖАВИ И ПРЕУЗМУ ЈЕ ОД ИЗДАЈНИКА, у њој одбране цркву и Србство од вас издајника, и повуку признања шиптарске окупационе тзв. републике. А и ми то у Србији треба да урадимо. Него ми смо пуштали све те људе из црне горе (више не знам да ли су Срби или нису) да пљачкају и раде све то, верујући причама о чојству и јунаштву, и очекујући да одуже то што су покрали спречивши уништавања Србства и Србије, а не обрнуто, е одатле бес. И одатле што су из црне горе неки комунисти стрељали четнике по Србији.

А јесте сумњиво што је ову петицију прво објавила Милова новина, зато треба разјаснити неке ствари.

И да, очекивали смо сви, из тог вашег причања да сте јуначни, да побијете ту власт која је признала тзв. Косово као независно, а ви ништа. Одатле пола људи сад мисли да сте сви исти и да вас не занима Србство ни најмање.

 


Gost

#1175

2015-08-10 22:39

Pravo je cudo da ova inicijativa nije pokrenuta ranije jer su preduslovi da se ona realizuje postojali odmah po razdvajanju od Crne Gore .Medjutim,ni safa nije kasno ako se ovome ozbiljno pristupi i ceo proces privede kraju.Ogromna finansijska sredstva se trose a to sve ide iz budzeta gradjana Srbije.Ne postoji ni jedan procenat razloga da se ovo ne ostvari.POTPISITE PETICIJU I UCINITE DOBRU STVAR ZA SVOJU DRZAVU.