Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-08-11 19:33


matild

#1877

2015-08-11 19:35

Sasvim ispravan stav. Apsolutno ga podržavam. Bojim se, međutim, da stvarno uzalud potpisujemo ovu peticiju...


Gost

#1878

2015-08-11 19:38

Mislim da treba ukinuti povlatice crnogorcima jer nema dovoljno sredstava ni za nas. Oni su nam konkurencija koja nas ne poštuje, pa zašto bi mi njih nagrađivali za takve postupke. Ja sam za uvođenje reciprociteta kako bi stimulisali opozite da se zapitaju da li su njihovi postupci ispravni, mislim na priznavanje Kosova i odvajanje crnogorskog kao jezika.

Gost

#1879

2015-08-11 19:42

Svaka cast za akciju
ЦРНОГОРЦИ СТОЈЕ ИЗА УБИСТВА ЗОРАНА ЂИНЂИЋА !!!

#1880 ЦРНОГОРЦИ СУ ИСКЉУЧИЛИ КАМЕРЕ НА ЗГРАДИ ВЛАДЕ СРБИЈЕ ДА БИ ЛАКШЕ УБИЛИ ЂИНЂИЋА

2015-08-11 19:47

САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО ЦРНОГОРЦИ СТОЈЕ ИЗА УБИСТВА ЗОРАНА ЂИНЂИЋА  КОЈИ ЈЕ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ  И КОЈИ ЈЕ ХТЕО ДА ШАЉЕ ВОЈСКУ НА КОСОВО!

И КОЈИ ЈЕ РЕКАО НЕ ДАМ АЛБАНЦИМА КОСОВО НИ ПО ЦЕНУ СВЕ ЊИХОВЕ ДРОГЕ!
МИЛО ЂУКАНОВИЋ ЧОВЕК ОД ПОВЕРЕЊА ЗАПАДА ТРАЖИО ЈЕ БОМБАРДОВАЊЕ !
ЦРНОГОРЦИМА СМЕТА ЈЕДИНСТВО И СЛОГА СРБА СА ОБЕ СТРАНЕ ДРИНЕ СРБА ПРАВОСЛАВАЦА 
ЈЕР САМО КОД НЕСЛОГЕ СРБА ОВИ БЕЗБОЖНИЦИ И НАРКО ДИЛЕРИ ПРОФИТИРАЈУ !
А И ВАСОЈЕВИЋИ И КРАШИЋИ СУ У КРВОМ СРОДСТВУ СА АЛБАНЦИМА!
 
САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО  ИЗВРШИЛИ СУ ДРЖАВНИ УДАР ЗАРАД ПРЕВЛАСТИ ШПИЈУНИРАЈУЋИ ЗАЈЕДНО СА СТРАНИМ ОБАВЕШТАЈНИМ ЦЕНТРИМА СРБИЈАНСКЕ СЛУЖБЕ БЕЗБЕДНОСТИ  ДА БИ ОМОГУЋИЛИ АМЕРИКАНЦИМА ДА НАШ ПОРОБЕ БЕЗ МЕТКА 
 
УПРАВО ЦРНОГОРСКИ КАДРОВИ СУ КРИВИ И ЗА АЗИЛАНТЕ И ЗА ХАОС У СРБИЈИ ЈЕР ЊИМА ЈЕ ЦИЉ ДА ЗАЈЕДНО СА ЊИХОВОМ БРАЋОМ АЛБАНЦИМА СТВОРЕ ВЕЛИКУ АЛБАНИЈУ 
А ОНДА СУ ЗА УБИСТВО СРБИНА ОПТУЖИЛИ СРБЕ НЕВИНЕ ЉУДЕ 
И ТО НИ МАЊЕ НИ ВИШЕ НЕГО СРБИЈАНСКУ СЛУЖБУ ДРЖАВНЕ БЕЗБЕДНОСТИ 
ЦРНОГОРЦИ СУ КОЈИХ И ДАНАС ИМА У ВЛАДИ СРБИЈЕ ИСКЉУЧИЛИ КАМЕРЕ 
ДА МИЛОВИ ДАНИНИ ТАЧИЈЕВИ И ОСТАЛИ ЛИКВИДИРАЈУ ЗОРАНА И НА ЊЕГОВО МЕСТО ДОВЕДУ ЉУДЕ КОЈИ СУ ПРОТИВНИЦИ ПРАВОСЛАВЉА А ОДАНИ ВАТИКАНУ И АМЕРИЦИ 
 
ЦРНОГОРАЦ ЈЕ ОДНЕО ЕКСПРЕСНО СПИСАК У РТС НАКОН АТЕНТАТА И ФПТОГРАФИЈЕ УНАПРЕД ОПТУЖЕНИХ СРБА И СПИСАК  ИМЕНА 
СПИСАК КОЈИ ЈЕ ДОБИО ОД СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ 
И СВИ УКЉУЧЕНИ У МОНТИРАНИ СУДСКИ ПРОЦЕС БИЛИ СУ ЦРНОГОРЦИ А СВИ ОПТУЖЕНИ СРБИ !
ЈЕЛ ВАМ ЈАСНИЈЕ САД !
 
ОНИ СЕ ДРЖЕ ПАРОЛЕ ЗАВАДИ ПА ВЛАДАЈ!
 
САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО ЦРНОГОРЦИ СТОЈЕ ИЗА УБИСТВА ЗОРАНА ЂИНЂИЋА  КОЈИ ЈЕ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ  И КОЈИ ЈЕ ХТЕО ДА ШАЉЕ ВОЈСКУ НА КОСОВО!
И КОЈИ ЈЕ РЕКАО НЕ ДАМ АЛБАНЦИМА КОСОВО НИ ПО ЦЕНУ СВЕ ЊИХОВЕ ДРОГЕ!
МИЛО ЂУКАНОВИЋ ЧОВЕК ОД ПОВЕРЕЊА ЗАПАДА ТРАЖИО ЈЕ БОМБАРДОВАЊЕ !
ЦРНОГОРЦИМА СМЕТА ЈЕДИНСТВО И СЛОГА СРБА СА ОБЕ СТРАНЕ ДРИНЕ СРБА ПРАВОСЛАВАЦА 
ЈЕР САМО КОД НЕСЛОГЕ СРБА ОВИ БЕЗБОЖНИЦИ И НАРКО ДИЛЕРИ ПРОФИТИРАЈУ !
А И ВАСОЈЕВИЋИ И КРАШИЋИ СУ У КРВОМ СРОДСТВУ СА АЛБАНЦИМА!
 
САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО  ИЗВРШИЛИ СУ ДРЖАВНИ УДАР ЗАРАД ПРЕВЛАСТИ ШПИЈУНИРАЈУЋИ ЗАЈЕДНО СА СТРАНИМ ОБАВЕШТАЈНИМ ЦЕНТРИМА СРБИЈАНСКЕ СЛУЖБЕ БЕЗБЕДНОСТИ  ДА БИ ОМОГУЋИЛИ АМЕРИКАНЦИМА ДА НАШ ПОРОБЕ БЕЗ МЕТКА 
 
УПРАВО ЦРНОГОРСКИ КАДРОВИ СУ КРИВИ И ЗА АЗИЛАНТЕ И ЗА ХАОС У СРБИЈИ ЈЕР ЊИМА ЈЕ ЦИЉ ДА ЗАЈЕДНО СА ЊИХОВОМ БРАЋОМ АЛБАНЦИМА СТВОРЕ ВЕЛИКУ АЛБАНИЈУ 
А ОНДА СУ ЗА УБИСТВО СРБИНА ОПТУЖИЛИ СРБЕ НЕВИНЕ ЉУДЕ 
И ТО НИ МАЊЕ НИ ВИШЕ НЕГО СРБИЈАНСКУ СЛУЖБУ ДРЖАВНЕ БЕЗБЕДНОСТИ 
ЦРНОГОРЦИ СУ КОЈИХ И ДАНАС ИМА У ВЛАДИ СРБИЈЕ ИСКЉУЧИЛИ КАМЕРЕ 
ДА МИЛОВИ ДАНИНИ ТАЧИЈЕВИ И ОСТАЛИ ЛИКВИДИРАЈУ ЗОРАНА И НА ЊЕГОВО МЕСТО ДОВЕДУ ЉУДЕ КОЈИ СУ ПРОТИВНИЦИ ПРАВОСЛАВЉА А ОДАНИ ВАТИКАНУ И АМЕРИЦИ 
 
ЦРНОГОРАЦ ЈЕ ОДНЕО ЕКСПРЕСНО СПИСАК У РТС НАКОН АТЕНТАТА И ФПТОГРАФИЈЕ УНАПРЕД ОПТУЖЕНИХ СРБА И СПИСАК  ИМЕНА 
СПИСАК КОЈИ ЈЕ ДОБИО ОД СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ 
И СВИ УКЉУЧЕНИ У МОНТИРАНИ СУДСКИ ПРОЦЕС БИЛИ СУ ЦРНОГОРЦИ А СВИ ОПТУЖЕНИ СРБИ !
ЈЕЛ ВАМ ЈАСНИЈЕ САД !
 
ОНИ СЕ ДРЖЕ ПАРОЛЕ ЗАВАДИ ПА ВЛАДАЈ!

Gost

#1881

2015-08-11 19:49

Zato sto je ispravna,iskrena,istinita..I zbog nase dece,da mogu u svojom drzavi biti na prvom mestu,kako I treba da bude.
Zaki

#1882 PRe:

2015-08-11 20:06

#10: igalo -  

 Pa jel vi uopste imate fakultete? Pa zasto onda dolazite ovde da se lecite?


Gost

#1883

2015-08-11 20:10

Bilo je krajnje vreme da je potpišem, ali kako ovo ostvariti u praksi?

Gost

#1884

2015-08-11 20:13

Zato što i ja isto tako mislim.

Gost

#1885

2015-08-11 20:16

Cela GAY populacija u Srbiji treba da potpise ovu peticiju, Crnogorci su dno!!! GAY JE OK!

ORGANIZOVATI PROTESTE PROTIV TE SAKE JADA PRODATE ZA SAKU DOLARA

#1886 Re:

2015-08-11 20:17

#1883: -   ORGANIZOVATI PROTESTE PROTIV CRNOGORACA I PROTERATI IH SA FUNKCIJA RADE PROTIV INTERESA SRBIJE U KORIST ALBANACA

 PROTESTIMA PROTIV SVIH CRNOGORSKIH KADROVA KOJI SU NA FUNKCIJAMA A NE PRIZNAJU SRBIJU PRIZNALI SU NEZAVISNO KOSOVO NE PRIZNAJU SRPSKU PRAVOSLAVNU CRKVU

TRAZITI HITNE SMENE CRNOGORACA SA SVIH RUKOVODECIH MESTA

ONI SU BEZBOZNICI I SVE RADE DA NAS SA PRAVOSLAVNIM SRBIMA  PREKO DRINE I PRAVOSLAVNIM NARODIMA ZAVADE

DA BI I DALJE CERUPALI SRBIJU!

SMENITI CRNOGORCE I NA FUNKCIJE POSTAVITI SRBE PRAVOSLAVCE

#1887 Re:

2015-08-11 20:22

#1830: -  

 BRAVO SRBINE BRATE SMENITI SVE CRNOGORCE SA RUKOVODECIH MESTA I POSTAVITI SRBE PRAVOSLAVCE  CRNOGORCI RADE PROTIV INTERESA SRBIJE U KORIST ALBANACA

POCETI SA CISCENJEM OD POLICIJE DA NAM VISE DECU CRNOGORSKI NACELNICI NE TRUJU DROGOM

SAMO ZLO I KRIMINAL U SRBIJU DONOSE

Душан

#1888

2015-08-11 20:23

Срби из Црне Горе,Републике Српске,Македоније,Румуније,Мађарске ,Хрватске...треба да имају потпуно иста права као и Срби из Србије.

Вук026

#1889

2015-08-11 20:26

Све је јако просто: Хтели су своју државу, признали су Космет као независну државу, према томе нема разлога да уживају било какве повластице.

SVAKI PORESKI OBVEZNIK MOZE DA ZIVI U SRBIJI!

#1890 Re:

2015-08-11 20:28

#1888: Душан -  

 STA U KUCU TREBA U CRKVU SE NE DAJE , PREDNOST IMAJU ONI SRBI KOJI SU RODJENI U SRBIJI KOJI ZIVE U SRBIJI KOJI SU PORESKI OBVEZNICI I PLACAJU POREZ I OSTALE DAZBINE DA NECE MOZDA ONI STO SU PO POTREBI CAS SRBI CAS ALBANCI CAS KATOLICI DA PLACAM POREZE I NAMETE DRZAVI I ZA NJIH? NA PRVOM MESTU SRBI IZ SRBIJE KOJI SU I NA BIRACKOM I NA SVAKOM DRUGOM SPISKU DRZAVLJANI SRBIJE!


Gost

#1891

2015-08-11 20:28

Mi smo posebne države. Svako neka se brine za svoje studente. Veliki problem Srbije je to što nema dece, studenata. A našem rukovodstvu je mnogo lakše da primi strane studente umesto da planira i odradi povećanje nataliteta.
Primanje stranih studenata, to je način naše države da sačuva posao fakultetima, kao da su fakulteti privilegovani u odnosu na fabrike. Srbija će bez problema da uništi preduzeće ali fakultete neće da zatvori, naročito one nepotrebne.
beograd

#1892 Re:

2015-08-11 20:36

#10: igalo -  

 A ko to studira kod vas? 


Gost

#1893

2015-08-11 20:41

GAYEVI UJEDINIMO SE ,SVI PROTIV CRNOGORACA!!!


Gost

#1894

2015-08-11 20:42

GAY JE OK!


Gost

#1895

2015-08-11 20:47

Tretman stranog državljanina treba da ima svako ko to jeste !!! Nikakve beneficije nikome - povlastice srpskoj deci u Srbiji - kao što je u svim državama - državljani, pa oni sa dozvoljenim boravkom, pa strani državljani .... sve treba da ima svoj red i poredak!
D.

#1896 Re:

2015-08-11 20:50

#1888: Душан -  

 Apsolutno - ali samo ako je to i obrnuto tako!!! Samo u Srbiji se smatraju većim Srbima svi oni koji imaju rezervne države u koje pobegnu po potrebi, čije pasoše koriste kada im više odgovaraju nego srpski - a ovde dođu kada im je nešto povoljnije negu u državi koju su odabrali da vole više!!!

 


Gost

#1897

2015-08-11 20:51

Nisam znao da se strani državljani školuju o trošku poreskih obveznika Srbije.Nemam protiv ništa ako ima dovoljno sredstava (a nema ih) ali ni u jednom pogledu ne mogu imati prednost u odnosu na građane naše države.Nije ni pošteno jer građani ove države nemaju besplatno školstvo već ga plaćaju kroz porez.Ako za nas nije besplatno onda ne može biti besplatno ni za druge.Neka plate kao i mi pa neka se školuju.Isti uslovi za sve,tako je pošteno.

Gost

#1898

2015-08-11 20:51

Potpuno je suludo da se novac poreskih obveznika koristi za studiranje stranih drzavljana, umesto da im se naplati skolarina, kao sto nasa deca placaju u drugim drzavama!

Gost

#1899 Re:

2015-08-11 20:55

#1888: Душан -  

 Ne laprdaj.Ovo je 21 vek i ovde nema plemenskih saveza i nije svet jedno selo. Tvoja država se zove Crna Gora moja Srbija. Ja u mojoj zemlji plaćam porez i globu,a ti valjda u tvojoj. Što bi ja plaćo u mojoj zemlji globu za tvoju džabanu i tvoj sutra posao u Srbiji,a moje dete ili braća ne bi imali novca za školovanje ili šansi pored tebe i tvoga plemena za posao ?


Gost

#1900

2015-08-11 20:55

Dosta je pljacaknje srpskih gradjana, a pogotovu od Crne Gore, jer kada dodjemo kod njih sve nam zivo naplacuju, od vazduha, parking mesta, prolaza, prelaza, preleta. Bukvalno sve. Zasto bi smo mi njima onda oprastali skolarine. Izjasnili su se kao stranci i tako se prema njima ponasati.