BOJKOT GEJ PARADE U BEOGRADU PLANIRANU ZA SEPTEMBAR 2011

Protivnik gay populacije i svih perverznjaka.

#51

2011-09-06 08:31

Kakva "parada ponosa" to je parada bolesti i abnormalija,kada izadju deca sa roditeljima u setnju ili park treba da vide dva muskarca ili dve zene kako se ljube ili drze za ruke!!!! Fuj odvratno!!! Gay populacija i svi ostali koji ih podrzavaju su umno poremeceni,a policija koja stiti te mongoloide bolje idite i stitite nas narod na Kosovu!!!! Hvala svima koji su pokrenuli ovu peticiju i akciju protiv tih bolesnika i parade ponosa.
Poskok.

#52 Re:

2011-09-06 08:40

#29: -  

 Nemam nameru da vas uvredim, ne znam kjog ste pola, niti me zanima ali kada se "nadate" da ce se te parade poceti odrzavati i u drugim gradovima da mozda i vi ne pripadate na neki nacin organizatorima te parade?????

peder

#53 slepci

2011-09-07 15:17

gej je ok. a vi mars u srednji vek!

Gost

#54 Re: slepci

2011-09-08 00:42

#53: peder - slepci

stizemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo................................... pa idemo u srednji vek.... lomaca, spaljivanje na sred trga :))))))))


Gost

#55

2011-09-08 13:51

Protiv sam održavanja parade srama i stida, nemorala i promovisanja prelesti homoseksualizma . Naša pravoslavna država i narod nikada neće prihvatiti tako nešot, bolest se može razumjeti, ali ne i njeno promovisanje kao nečega što je opšteprihvatljivo. Stop paradi srama!
jovana todorović
novi sad

#56 Re: alo, strejt?

2011-09-09 03:38

#15: strejt -

A šta si se ti tako zabrinuo? Neće tebe niko guziti, mili. Biraju pederi bolje, čistije, pametnije, lepše i elokventnije od tebe. A ako nešto tera Srbiju unazad, to su primitivci kao ti. Neće nama Evropa ništa pokvariti, mi smo sami sebi dovoljni.

jovana todorović
novi sad

#57 Re: jebalo te kosovo

2011-09-09 03:41

#51: Protivnik gay populacije i svih perverznjaka. -

Idi ti pa štiti svoje Kosovo! Nataknem vas sve što ste se natakarili u kafanu pa psujete i pljujete, a niko kurcem da mrdne! Lako je kad se udruže hiljade navijača pa polupate Beograd jer ste besni. Lako je kad nalupate jednog pedera vas petnaestorica. Ne znate šta sa energijom? Lepo, u uniformicu, pa na Kosovo, svetu srpsku zemlju, ionako od 1389. ne možete da se pomirite sa tim da ono nije naše. Ne, nego vi sedite u kućama u papučama, i gunđate, i gomilate bes, pa onda bude "Ubij, zakolji, da peder ne postoji!" Pička vam materina, bre, svima. Vi ste ono što je izopačeno u ovom društvu, ne homoseksualci.


Gost

#58

2011-09-10 06:03

Plan je: protesti u svakome gradu tipa 'ne damo nase policajce da idu u BGD i brane pederbaletane, neka brane nas od kriminala'.

Gost

#59

2011-09-11 01:58

samo nam jos to sranje fali

Gost

#60

2011-09-11 03:08

Bogovi svih vera stvorili su muskarca i zenu da se vole i razmnozavaju, jos nisam cuo da je muskarac uspeo da rodi!!! A sta se tice parade, kako bi izgledalo da sad mi normalni pravimo parade jer volimo svoje zene i one nas. Ovo je samo dokaz kolko je ta evropa umno bolestan narod!!!

Gost

#61

2011-09-12 16:34

Ja licno jesam protiv gej parade....

Gost

#63

2011-09-16 11:19

To nije parada ponosa već parada srama,umesto da smo svi na ulicama da se izborimo za bolje plate i da pružimo podrsku onih koji se bore za svoja prava,ono bacaju pare na pedere kako bi se UNu uvukli u dupe........pederi neka idu u evropu,a mi ostajemo ovde...........dajte paradu za trudnice,za skidanje sa vlasti lopove,za bolja radna mesta.......toliko pametnijih stvari od pedera!!!!!!!!!

Gost

#64

2011-09-23 01:03

Да је мајка природа желела да тако нешто постоји, средила би да се РАЗМНОЖАВАЈУ! Како није, ѕначи да је педерастија БОЛЕСТ - а ко сам ја да мислим да сам бољи од саме природе - желим им исто што и она: НЕСТАНАК!
Проблем је у томе што педери, као и лезбејке, по природи затворене групе желе да се рекламирају и прошире групу: зато се екстремно подржавају и већ доминирају модом, филмом, неким видовима "уметности" ...
Екстра проблем, који је лако доказив једноставним прегледом новина: већина педофила који су ухваћени у последње време су ПЕДЕРИ! Зато мислим да ова два појма не треба раздвајати: вероватноћа да је неко и ПЕДЕР и ПЕДОФИЛ је веома велика => оба стања свести су БОЛЕСТ!!!

Gost

#65

2011-09-24 20:24

Ništa nemam protiv: neka se drže za guzice i neke druge stvari do mile volje, ali ne pred mojim detetom. I neka me niko ne ubedjuje da to nije bolest. Da je trebalo da postoji samo jedan pol, Bog bi ga samog i ostavio. A što se tiče žute Evrope, jebe mi se više ikada za nju. Dosta mi je nje za čitav život.
BALKANAC, PA JOŠ SRBIN, PA JOŠ MUŠKO, MAJKU VAM BOLESNU

#66 Re: Re: alo, strejt?

2011-09-24 20:36

#56: jovana todorović - Re: alo, strejt?

To ti 'oćeš da kažeš da su pederi pametniji od običnih NORMALNIH ljudi. 'Oćeš kasti da su oni naša BUDUĆNOST, NADA, VERA, KREM. Ma samo se vi trtite do mile volje i dogovarajte ko će večeras biti žensko, ali što dalje od očiju mog deteta. Definitivno ste bolesna populacija.


Gost

#67

2011-09-25 18:03

u srbiji ima gladne dece,ali nasu vlast to ne zanima, vise ih zanimaju pederi! mozda ih ima medju njima pa se osecaju ugrozeno!

Gost

#68 Re: slepci

2011-09-25 18:04

#53: peder - slepci

budi gej u svojoj sobi, ni oni koji su strejt ne prave parade!


Gost

#69

2011-10-04 21:39

Suvišan je svaki komentar...Nek ih oni vode svojim kućama i tamo ih predstave svojim porodicama...nas za njih nije briga...

Gost

#70 Re:

2016-02-26 10:21

#38: -  

 


Gost

#71 Re: Re: jebalo te kosovo

2018-11-19 18:34

#57: jovana todorović - Re: jebalo te kosovo 

A ti znas da like on sedi po kafanama? I sto mora ici na Kosovo ako ne zeli pedere na ulici?