OS Kralj Petar I - sprecimo zatvaranje

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji OS Kralj Petar I - sprecimo zatvaranje


Gost

#76

2011-12-25 01:39

Чему се надамо, погледајте само какав нам је министар образовања и одакле је. Брига њега за неку београдску школу и то још Краљ Петар први кад је он из Никшића.Окорели СПС овац. Умро би да није постао министар у Влади Србије.То су све болесне амбиције које су ово наше јадно друштво претвориле у болесно, малаксало и немоћно.Када ће овом нашом напаћемон земљом да коначно владају Срби.

Gost

#77

2011-12-25 21:23

doći će nekad i pravi ljudi, imamo ih!

Gost

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Re: pitanja pitanja

2011-12-26 11:25

#69: - Re: Re: Re: Re: Re: pitanja pitanja

VRATI SE U OSNOVNU SKOLU DA NAUCIS DA CITAS

 


Gost

#79

2011-12-30 03:13

Iskreno se nadam da je nece zatvoriti, uvek sam bila ponosna sto sam isla u najstariju skolu u Srbiji...

Gost

#80

2011-12-30 11:09

Ne znam koliko bih reči mogao utrošiti na ovu temu, a da one već posle prve rečenice ne postanu suvišne.

Volim svoju staru školu. Volim njene nastavnike, njenu fasadu, njenu svrhu, njene đake - bivše, sadašnje i buduće. Volim našu osnovnu školu "Kralj Petar I". Njeno zatvaranje značilo bi za mene, kao i za mnoge, više od zatvaranja jedne ustanove. To je mesto gde se svi možemo vratiti, i gde se većinom nadamo da ćemo jednog dana, ako ne i uskoro, voditi i svoju decu u prve đačke klupe. Ne oduzimajte nam naš stari drugi dom. Ne oduzimajte ga budućim naraštajima.

Rekao sam da bi reči bile suvišne i posle prve rečenice, a dozvolio sam sebi da nastavim i mnogo dalje, dok sve ne zazvuči kao kliše. Sada znate koliko nam naša škola znači. Ne zatvarajte je.

Gost

#81

2012-01-13 11:43

Sta reci, a sto svi vec nismo napisali ili rekla.... SRAMOTA!!!!! Isla sam u skolu  kada nas je po odeljenju bilo i po 43-je,a da, bilo je 5 odeljenja i svi su hteli u u Braca Ribar (Kralj Petar 1)... I iskreno kazem da imam jedne od najlepsih uspomena iz osnovne i iskrene prijatelje i dan danas... Nastavni kadar je bio najbolji i zaista su se trudili oko dece (za razliku od danasnjih, cast izuzecima!). Svaki put kada prodjem pored skole sa svojim sinom, koji ove godine postaje djak prvak, sa ponosom kazem: E ovo je moja skola!!!!

TUZNO JE TO STO U OVOJ ZEMLJI MORAMO DA UNISTIMO SVE STO VREDI I STO NA KRAJU NECEMO IMATI NISTA NASTA BI SMO SE PONOSILI KAO NAROD!!!!!!

Tamara Jaksic Mihajlovic generacija 1985- 1993


Gost

#82 Re:

2012-01-13 12:02

#75: -  

 Nazalost Beograd vise nije Beograd, a Dusko Radovic je lepo kazao: NAJVISE VOLIM BEOGRAD KADA SE BEOGRADJANI VRATE KUCI ZA PRAZNIKE! Ironija, zar ne???? Sto ce reci, retko cete sad naci Beogradjanina koji nema naglasak..... Nemam nista protiv nikoga, niti odakle je i jako volim nasu zemlju SRBIJU, ali molim vas ostavite Beograd na miru!!!!! Sva ova GLUPA prepirka je tosenje energije... SPASIMO SKOLU I VRATIMO JOJ NEKADASNJI UGLED!


Gost

#83

2012-01-14 17:51

Peticija je malo konfuzna ali se kapira o čemu se radi.

Gost

#84

2012-01-23 02:16

Ne mogu da verujem da to uopšte može da se desi.Zatvoriti ovu školu sa dugogodišnjom tradicijom jednom rečju je besmisleno. Ukoliko škola nije racionalna /mali broj dzaka/ trebalo bi tu otvoriti neku specijalizovanu školu a nikako je ne treba zatvoriti.

Gost

#85

2012-01-28 00:08

Užas šta rade... Ovakvo je stanje i u srednjoj grafičkoj školi, potpuno isto... Nekome se očigledno dopada lokacija pa bi da liferuje školu odatle

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2012-05-18 13:03


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2012-05-18 13:03