Podrška Nikoli Aleksiću protiv Monsanta

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrška Nikoli Aleksiću protiv Monsanta


Gost

#126

2012-03-23 02:36

PRAVDA ZA NIKOLU!
''Данас, 22. марта 2012.г. сам два сата саслушаван пред полицијом Новог Сада по пријави Индустрије меса Матијевић због ,,изазивања несигурности, нереда и панике,, зато што сам обелоданио њихову рекламу за виршле са ознаком логоа геноцидног Кодекса Алиментариуса. На основу квалификације кривичног дела који ми се ставља на терет, ова пријава је морала да се тренутно одбаци од стране Јавног тужилаштва коме је поднета. На основу изнете информације о двосатном саслушавању у полицији, сваком посетиоцу ФБ странице мора да буде јасно да је режим Србије, који се претворио у сервис организованог криминала, кренуо у обрачун са свим гласноговорницима истине и особама које представљају последњу брану општем безакоњу и уништењу становништва Србије.'' Никола Алексић

Gost

#127

2012-03-23 04:25

Ocekujemo podrsku od svih casnih gradjana Srbije za ovoga casnog coveka, koji se samo bori za pravo srba na zivot i protiv genocida nad srbima!!!

Gost

#128

2012-03-27 16:44

Пуна подршка Николи Алексићу једном од маллобројних слободних људи у борби за слободну Србију против глобалистичке пошасти.

Gost

#129

2012-04-24 13:39

Ne trujmo zemlju pesticidima, sacuvajmo autohtone vrste!!!

Gost

#130

2012-05-12 00:08

ГМО је најчистија и свесна субверзивна делатност против народа и државе за коју се некад добијала,у најбољем случају, дебела робија.Данас они који представљају државу,газе законе исте, са
таквом безобзирношћу и цинизмом да је то запрепашћујуће.

Gost

#131

2012-05-19 01:36

Iz svega sto sam video o ovoj temi zakljucio sam da postoji vise nego dovoljno razloga da dam svoj potpis a moje je licno misljenje da su ti razlozi vise nego dovoljni za svakog stanovnika Srbije da takodje da svoj potpis. Takodje, ja licno, ne volim nikakve peticije ni podrske, uvek ih "uredno zaobilazim" kad ih sretnem na ulici ali ovo (cak ni ja ovakav) ne mogu da zaobidjem. Suvise je BITNO ZA SVE NAS koliko god da se medjusobno ne slazemo po mnogim drugim pitanjima. Imam jednu molbu za gospodina Nikolu Aleksica: Molim vas, budite oprezni da se ne dogodi da vam promakne neki "sitni detalj" u nekim pravnim zavrzlamama oko svega ovog, da se vas kompletan rad i trud (ukljucujuci i svu podrsku koji ste stekli) ne pretvori u nesto poptuno suprotno od onog za sta se zalazete. Sretao sam takvih stvari kod nas, u nekim sferama drustvenih aktivnosti su "uobicajene". NE DAJTE SE PREVARITI! Pozdrav


Gost

#132

2012-05-19 07:33

Ljudi trba da se ujedine protiv partnerstva za mir i natoa
Slavjugo

#133 Sramota

2012-05-23 01:42

Poražavajuća je činjenica da ova peticija ima tek 809 potpisa, a peticija "Zahtev navijača Partizana za jednogodišnji ugovor sa Rivaldom" čitavih 14125 potpisa. Kuda to idemo kao čovečanstvo?

Gost

#134

2012-05-26 11:13

NISU NAM POTREBNI MODIFIKOVANI PROIZVODI, NEMA NAS MILIJRDU KO KINEZA NEGO DESET MILIONA TO SRBIJA MOZE DA PREHRANI I SA PROIZVODIMA BEZ PESTICIDA A NE JOS DA UVODIMO MODIFIKOVANU PROIZVODNJU, A STA CEMO POSLE 5 GOD KO CE DA NAS HRANI I LECI OD KARCINOMA.

Gost

#135

2012-06-04 15:09

Nikola Aleksic-Srbski vitez

Gost

#136

2012-06-26 22:14

Zatrovali su nam i telo i duh, što Monsanto, što NATO!

Gost

#138

2012-10-19 12:09

Sramota je od drаve šta radi. Nisu više demonkrate na vlasti a sadašnja vlada mora da štiti svoje građane a ne da ih hapsi i zatvara nizašta.
zlobni

#139

2013-01-17 15:19

Ne moramo nista drugo da radimo, ali moramo da disemo i da se hranimo. Sta jos moze manguparija belosvetska da nam radi, a da niko ne dize svoj glas. Borimo se za svoju decu ako necemo za sebe.

Gost

#140

2015-05-17 16:46

Jer želim normalan život na normalnoj planeti, majčici zemlji, što je, otrovaše i nas obične napaćene ljude, zarad njihove nezasite večne gladi....