PETICIJA PROTIV ODUZIMANJA DECE IZBEGLIČKOJ PORODICI JANUS


Gost

#1

2012-03-16 21:10

DECA TREBA DA RASTU UZ RODITELJE . NARAVNO AKO SU RODITELJI ZDRAVI . A SVE OSTALO TREBA DA DELE SA RODITELJIMA , I SRECU , I BEDU , I SIROMASTVO .

Gost

#2

2012-03-16 21:13

BEZ KOMENTARA

Gost

#3

2012-03-16 22:36

umesto da su zbrinuli ovu porodicu a hvale se da su socijalno odgovorna vlast oni im oduzimaju decu kao da je ta porodica kriva za svoj socijalni status a ne oni koji su ovu i mnoge druge porodice doveli do siromastva!zelim im da se bore i uspeju deci je mesto uz bioloske roditelje i da ih svi podrzimo!

Gost

#4

2012-03-16 23:16

Stvarno ne znam kako da komentarisem samo mogu RECI SRAMNO da li su oni krivi sto tako zive i njihova deca najvece bogadstvo. Svaki roditelj svom detetu zeli sve najbolje da ga skoluje da ga hrani da ga oblaci. Tesko mi je ali moram da se pitam kako bi bilo da neko pokusa da njihovu decu uzima i daje drugom.

Gost

#5

2012-03-18 08:43

Oduzimati decu od roditelja bez valjanog razloga je  kriminalna aktivnost.Moj predlog je da se povede krivični postupak protiv službenika koji je došao na tu ideju ili je podstrekivan od pedofila ili grupe pedofila ili grupe za krijumčarenje dece.Alarmirati širu javnost,praviti javne tribine,proteste i sprovoditi slične aktivnosti kako bi se skrenula pažnja na prisustvo organizovane grupe pedofila.Dakle i na ovom slučaju se vidi da sadašnja vlast niti je socijalno odgovorna niti je ozbiljna.Diskriminacija,naročito izbjegličke populacije je vidljiva.


Gost

#6

2012-03-20 19:35

Ovo je sramota za Srbiju!!!
ana

#7

2012-04-14 01:39

Sramota deca u australiji se oduzimaju roditeljima samo kad su teski alkoholicari i teski narkomani i opet gledaju da ih smeste negde kod bliznje familije ako ne onda ih tek uzimaju i daju ljudima koji ce da vode brigu o njima dok se nevidi stanje roditelja kakvo ce biti u buducnosti,drzava ovakvim slucajevima pomaze maksimalno kako bi deca i dalje bila uz roditelje.a ovo sto je kod nas u srbiji je zaista strasno,pogotovo sto su ljudi izbegli i kroz koji su haos prosli i sad da im neko oduzima decu nek je sramota Srbiju a ovim ljudima nek je bog na pomoci.poz