ПЕТИЦИЈА ЗА УКИДАЊЕ МЕРА ЗА НАПЛАТУ ПОТРАЖИВАЊА ОД ГРАЂАНА


Gost

#76

2012-05-31 11:39

koliko vidim mi idemo sve gore i gore....nema nama zivota vise u ovoj nasoj lepoj Srbiji

Gost

#77

2012-05-31 13:20

mislim da je ovakvo naplacivanje skandalozan potez...uzimati od siromasnog naroda da bi se davalo bogatima,,svaki komentar je suvisan
CRNO

#78 CRNO

2012-05-31 14:48

DANAS NA JEDNOJ STRANICI NA FB CITAM KOMENTAR NASE SUGRADJENKE KOJA KAZE DA JE ONA BUDALA STO JE PLACALA REDOVNO STRUJU A MI KOJI SMO DUZNICI SMO SE LUKSUZIRALI. IGROM SLUCAJA UPOZNAT SAM SA TOM GOSPODJOM. PRVO UZ SVO DUZNO POSTOVANJE ZIVI SAMA NEMA DECU, DRUGO BRAT JE IZDRZAVA KOJI RADI NA VISOKOJ FUNCIJI U EPS U I ONI IMAJU POPUST ZA ELEKTRICNU ENERGIJU SVAKI RADNIK.U KUCI NJENA GREJNA TELA SU SVA NA STRUJU.MI NE DA NE ZELIMO NEGO NE MOZEMO DA PLATIMO PLATE SU NAM MALE IZDACI VELIKI NAROCITO AKO IMATE DECU KOJA IDU U SKOLU ILI NOVORODJENCE ILI PAK BOLESNOG CLANA PORODICE. NEKA ONI DAJU NAMA DA IZNOS PLATIMO NA 12 ILI VISE RATA PA CE BITI I NJIMA I NAM OK I DA ONI KOJI IMAJU PRAVO NA POIPUST DOBIJU A NE DA POSTAVLJAJU GOMILIU USLOVA OSIM TOGA MNOGE JAVNE LICNOSTI IMAJU VECA ZADUZENJA ALI NJIMA SE DUGOVI BRISU PO PARTIJSKOJ, PRIJATELJSKOJ ILI DRUGIM VEZAMA.
675

#79 675

2012-05-31 14:51

jedna baka sa kojom sa razgovarala rekla mi je da je ovo podseca na 1945 kad su narodu iz kuca i stala uzimali kupili sve sto su mogli znacili to da nam takvo vreme ponovo dolazi pa oni koje se pobune ce na neki novi goli otok!!!!

Gost

#80

2012-05-31 16:19

Nemogu da verujem da se neko ovog zla setio. Pa sta vise ovom narodu treba da urade da se probudi ?

Gost

#81

2012-05-31 17:11

sta tu ima da se kaze, osim da je opet jadan narod nadrljao kao zuti, nece oduzimati od onih sto imaju milionske dugove za struju i ostalo nego od onih koji redovno placaju pa se desi da ne mogu da plate nekoliko rata e oni ce da nastradaju kao i uvek. Politicati sigurn o nece ovo ni osetiti, zato i donose ovakve zakone, jer se to njih ne tice i ne dotice.Jadna si Srbijo kada siromasni sloj treba da te vadi iz krize.

Gost

#82

2012-05-31 17:17

Nemamo novca da placamo vase namete, nije da necemo niti da smo neodgovorni. Sramota je sta radite i zasto poskupljujete sve u ovoj krizi!

Gost

#83

2012-05-31 17:36

peticija treba da se sprovodi bukvalno od vrata do vrata jer mnogi i ne znaju da postoji jer ako privatni izvrsitelji krenu u plenidbu i prodaju imovine nezaposlenog naroda koji jedva prehranjuje decu bojim se da ce ljudi i svojim zivotom braniti i ono malo sto im je ostalo
PERSEFONI

#84 PERSEFONI

2012-05-31 18:08

Evo sad gledam na Tv privatne haraclije dosmanlije polazu zakletvu a predsenica sida se buni sto ih narod tako zove.Medj njima ima i zena koje su dale izjavu da to osecaju kao izazov a obucene sve 1 kroz jedan,njih bas briga ovde ce da drmaju a kao advokati po izlasku na sud traze od 80 do 200 pa normalno da ih narod neinteresuje tudja ruka svrab ne cesa. Narod je trazio promene a nama ostade isto bice nisam obavesten prestoji nam jedino da izadjemo na ulice dok se neke stvari ne rese. Strasno je drzava zna za svoje a gde je nase, sto su nam tokom nacionalizacije uzeli i uzimali prihode 60 god od toga, gde su pare sto je narod uplacivao u stambeni fond svaki zaposleni, gde su pare od onih penzionera koji nisu ni sacekali da prime prvu penziju. DOSTA VISE!!!!!
Milutin

#85

2012-05-31 18:25

Ako Nikolić zaista želi da promeni nešto u Srbiji, neka ukine ove haračlije. Eto neka prvo to uradi.

Gost

#86

2012-05-31 18:48

Sta da se napise..sto nije receno...Mislim da bi narod zaista trebao nesto ''radikalno'' da preduzme..jer ovom lopovluku i ''dranju koze'' nema kraja..Sada su nasli da ''uteruju dugove''..a ko ce nama da vrati..novac od uplata za letovanja kada smo jos mogli ici..sto ne uteraju dugove osiguravajucim kucama...Sramota..ovo je necuveno sta se radi..Plasim se da ce biti sve gore...Nigde na svetu..zivot nema tako ''bednu i nisku vrednost''...kao u Srbiji...Svi mozemo da pocrkamo,a oni ce da polazu zakletve..i muka mi je od svih..gledamo ih godinama ..sta ce tamo ''starci ''..mesto da puste mlade obrazovane ljude ..koji su zavrsili fakultete ...jao..ljudi..ovo je zaista ne dno..nego mulj......
Koji uterivaci..neka prvo izvrse prinudne naplate od drzavnih sluzbi i institucija koje nista ne placaju..pa onda od gradjana...sta je sa tajkunima,sumnjivim licima,ljudima sa enormno velikim zaradama koji nista ne placaju..Ljudi moji..ovo je kraj..ogromno siromastvo,nezaposlenost,beda depresija,sunovrat zivota na svim nivoima\ i oni sada izmislili uterivace..zaista cu poceti da verujem da su pojedini nepopravljivo sadisticki i manijakalno -sociopatski nastrojeni..u funkciji - istrebljenja jednog naroda..
gladiator

#87

2012-06-01 01:19

Bice mrtvih ,prvi koji dodje na moju kapiju pred decom da iznosi ili popisuje stvari bice pretucen i slomljen ,ako dodje sa policijom onda ce biti i mrtvih, jer dosta mi je svega ,moram i za dedovinu da se bojim u rodjenoj zemlji, a nikog nije briga sto smo ja i supruga vec 5 god. na birou i sve sto zaradim ode mi na racune

Gost

#88

2012-06-01 01:45

Podhitno da se obustavi naplata od gradjana! To je sramota! Odakle da plati narod kad nema ! Da smo svi imali da platimo ne bi ni imali dugove!

Gost

#89

2012-06-01 05:07

Sramota je da u novinama citamo da guverner ima 6oooe platu i da se njegovi radnici odmaraju o trosku drzave a bas obicne smrtbike sa 20000 dinara pa i manje a neki nemaju ni to .Kakvo je stanje sa dinarom,svi vidimo.Pa zasto kad vec smisljaju kako da ojade ovaj siromasni narod i to uz pomoc Daciceve policije,ne smisle kako ovom nesposobnom guverneru uzeti nezaradjenu platu.Koju da je pravde itreba da vrati i jos da objasni sta ovo bi sa dinarom.
to je to

#90

2012-06-01 05:12

Pa te iste demokrate su pozivali narod da bojkotuju tadasnju vlast i da im ne placaju tv i ostalo.A sada otimaju imovinu.Imovina gradjana ide na dobos,pa ce oni i njihovi prijatelji tajkuni da je otkupe za smesne pare.Jer ko u Srbiji ima pare ,e to vec svi znamo.

Gost

#91

2012-06-01 11:42

Treba pobiti ovu bandu lopova!
Dokle će više pljačkati ovaj narod, ljudi su zbog njih ostali bez posla. Vratiće se to njima kao bumerang!

Gost

#92

2012-06-01 15:36

Глупости не треба да се дешавају, али не треба ни да се коментаришу! Праве "намет на вилајет", па кад их поткачи "кука и мотика", онда ће да буде - јој!, ђаво им крив! (мада овакав безобразлук ни ђаво не би смислио)

Gost

#93

2012-06-01 20:20

Glasao sam za Dveri, i sve je stalo, sta se desilo,za sto sad Dveri nige ih opet nema? probudite se i krenite u akciju, da se opet ne razocaram, da ne bude tresla se gora rodio se mis. Morate i Vi neke promene kod Vas da uradite nesto ne stima,zna se kako se pokrece masa zato ako ste predvodnici uzmite stvar u svoje ruke i sve koji su glasali za Vas a imali ste uvid pozovite te iste i omogucite im dolazak za Beograd s jednim ciljem DOKAZ,ima resenje za sve pa i za to. U suprotno Vi ste jedini za koje sam glasao za 20 godina, i ako sad ne uspete vise nikad ni za koga necu. TACKA.

Gost

#94 Re:

2012-06-02 10:03

#28: -

sad kada narod  nema   ni za  hleb  oni traze i daju ove mere sramota  dajte narodu posao  i solidnu plkatu pa onda trazite  nekazem da je i neplacanje u redu ali od cega  kad si mu uzeo posao i osiromasio ga  kaka ocekivati ti bilo sta  mislim da je to jos jedna pljacka ovog vec osiromasenog naroda

 

 


Gost

#95

2012-06-02 17:07

Moracemo da se izborimo za pravednost milom ili silom.Ali pre ce biti silom jer ova nesposobna politicka elita nece milom da ode u nepovrat. Zalazem se za uvodjenje veleizdaje za privredni kriminal i neodgovorno
ekonomsko ponasanje , oduzimanje sve imovine okrivljenog i njegove najblize rodbine do jos tezih kazni koje su ukinute nasim krivicnim zakonikom. Ukoliko se nista ne desi hrabri narod ce morati da se povuce u gerilu ...

Gost

#96

2012-06-04 15:02

Sramna nam vlast

Gost

#97

2012-06-04 18:53

ko nema imovinu da li ce mu vaditi bubrege za prodaju??????

Gost

#98

2012-06-04 18:54

Samo otimaj mozemo mi jos da TRPIMO!!!

Gost

#99

2012-06-04 20:51

bez komentara svaki je suvisan vise

Gost

#100

2012-06-04 21:04

Prava stvar u pravo vreme