Potpišite za sigurno jezero - ne damo nijedan život više

Caca

#26 Re:

2012-07-12 20:45

#12: AJVS -  

 Sto se tice komentara #12 Delta security nisu zaduzeni za obezbedjivanje kupaca, nego objekata...


Gost

#27

2012-07-12 23:10

Prva stvar koju treba uraditi je da se iprazni celo jezero ocisti i onda kad se napuni i uredi angazovati spasioce i redare koji ce obavljati svoju duznost 24h.

Gost

#28

2012-07-12 23:37

morala je da se desi ovakva tragedija a da niko nebude odgovoran, bravo vrscani, budite istrajni, ovo su mogla biti i vasa deca.

Gost

#29

2012-07-13 03:19

Pa ljudi ovo vise nije normalno pa svake godine se neko udavi....da se ja pitam ja bih zatvorio tu prokletinju od jezera....znam da se nema para za bazene I tako dalje...Ali bolje zatvoriti I spasiti zivote I dece I odraslih....mozda je ovo preostro Ali ja ne vidim drugi nacin...to se cisti svake godine pa I dalje nam tu ginu sugradjani....strasno

Gost

#30

2012-07-13 09:24

Bilo bi dobro da ima odziva na ovu peticiju obzirom kako su ljudi na vlasti bahati.Niko od njih ne obraca paznju dok ga direktno ne udari u celo, onda moze sve da se uradi i to hitno.
VECA

#31

2012-07-13 10:23

BILO JE TO DAVNO..MNOGI VRSCANI CE SE SETITI KADA SU TE GODINE 3 DECAKA PRONADJENJA UDAVLJENJA I STO JE JOS TUZNIJE DOK SAM SE SUNCALA I KROZ PRIVIDAN SAN CULA ZAGOR LJUDI:PRAVITE MESTA,PRAVITE MESTA JA UGLEDAH BEZIVOTNO TELO MALOG DECAKA KAKO GA NOSE I SPUSTAJU TIK PORED MENE..CEO ZIVOT CU IMATI TU TUZNU SLIKU ISPRED SEBE.BILO MI JE CUDNO?..DA SU SVA TRI DECAKA IMALA PO 7 GOD..POSLE TOG DOGADJAJA VISE NISAM NIKAD OTISLA NA KUPANJE....20 GOD NISAM OTISLA SAMO IZ TOG RAZLOGA..SECAM SE MAJKE KOJU SAM VIDELA 95 GOD NA KONTROLI ZA TRUDNICE..PRICALA JE TU TUZNU PRICU A JA SE SETILA DECAKA...NADAM SE DA JE NOVO RODJENJE BAR MALO UBLAZILO BOL..KOJE NIKAD NECE PROCI.. :(

Gost

#32

2012-07-13 12:56

Stvarno bi trebalo staviti crtu ovakvoj bahatosti,i krajnje je vreme nešto uraditi sa našim jezerom da bi se i dičili njim!!! Od sveg srca dajem saučešće porodici!!!

Gost

#34

2012-07-13 13:35

kod nas je uvek tako....kasno...cuvajte decu

Gost

#35

2012-07-13 14:48

Svi mi postajemo savesni ljudi kad god se dese ovakve tragedije, sad je kasno jer su 2 mlada zivota otisla krivicom celog grada koji nije mogao postaviti bar 2 cuvara oko jezera! Da se to nije desilo sigurno se ne bi ni pokrenulo pitanje o cuvarima, jer takvi su ljudi, cekaju da se desi nesto strasno i tek onda reaguju, tek onda zele da menjaju neke stvari koje su odavno trebale biti promenjene! Pogledajte samo plazu Strand u Novom Sadu, ima oznaceno dokle moze da se pliva , imaju mreze ali i uz sve to imaju i cuvare koji non-stop kruze camcima i kada god se neko priblizi mrezama oni ih teraju nazad, i tako su ljudi koliko toliko sigurni. A ovaj vrsac kao da je selo, a ne grad, ne moze ni sa jednim gradom Srbije da se meri kada na jednom jezeru koje posecuju na hiljade ljudi nema ni jednog jedinog cuvara,sramota! Krivo mi je jako, ali sada mozemo ovde pisati sta god hocemo , necemo vratiti ona 2 mlada zivota, mozemo samo pokusati angazovati neke cuvare i sacuvati ostale zivote. . .. . .

Gost

#36

2012-07-13 15:22

svaka cast za pokretace ove peticije...puno useha............

Gost

#37

2012-07-13 15:28

moje postovanje i moje divljenje onima koji su ovu peticiju organizovali . iako je normalno da se ljudi brinu o tudjim zivotima jako je retko da se to u stvarnosti zaista cini .dokazujete da ste osecajni ,da cenite i volite zivot uopste. hvala vam .
Violeta

#38

2012-07-13 16:49

Ovo je zaista tuzno sto je zadesilo postenu i vrednu porodicu Sasic,ljudska nemarnost i nebriga o Vrsackom jezeru odnela je dva mlada zivota zauvek,...... NeDAJ bOZE NIKOME vise ovako nesto da se desi..... Ljudi cuvajte svoju decu!!!! Pomozimo porodici Sasic ko koliko moze u ovim teskim i nikada ne izbrisivim trenucima,DODJITE SUTRA U 6 SATI POPODNE i pomozimo im ko je koliko u mogucnosti!!!!

Gost

#39

2012-07-13 16:59

nesto se mora preduzeti!!

Gost

#40

2012-07-13 17:33

Stvorimo bezbednije uslove i naučimo da se ponašamo odgovornije.

Gost

#41

2012-07-13 17:51

Nema svrhe pričati šta je moglo da bude urađeno, to ih neće vratiti. Hajde da uradimo nešto da više ne bude izgubljenih mladih života.

Gost

#42

2012-07-13 18:15

Za sigurno jezero,Vrsac-ne damo ni jedan zivot vise!
Potpisite peticiju za nasu sigurnost kao i sigurnost nase dece na Vrsackom jezeru!!!!!

Gost

#43 Re:

2012-07-13 18:32


Gost

#44

2012-07-13 20:08

Tamo gde se građani okupljaju uvek je potrebna adekvatna služba za održavanje reda. Zar je trebalo ovo da se dogodi?
verica

#45 Re: PETICIJA

2012-07-13 20:17

#17: Pedja Vukojevic - PETICIJA

zao mi je sto sam daleko i nisam u mogucnosti da dodjem i dam svoj glas.Imate moju podrsku.


Gost

#46

2012-07-13 22:24

trebalo bi da gospodin Sljivic plati spasioce bolje nego sto je nagomilao naplatioce parkinga, pa da tamo mu novac ide u dzep a od jezera nema nista. Ovo je sramota sta se desava mislim da je ovo trebalo uraditi mnogo ranije a ne sada kadu su izgubljena dva predivna mlada zivota. Vrsacka regija je puno toga obecavala u predizbornom toku a sada nemogu ni jezero da obezbede ma da sto bi njih interesovalo jezero, Ceda se kupa u skupim morima a nasa sirota decica u Vrsackom brlogu ovo nije jezero ovo je brlog. Cedo vrati pare koje su nestale da bi grad mogao da plati spasioce ucini i ti bar jedno dobro delo, ako neces opstinske pare ti uzmi one koje si dobio za postavljanje repetitora oko skola i jezera sram te bilo lopuzo jedna i plati spasioce da se nebi i ti davio u svojim govnima.

Gost

#47

2012-07-14 00:18

zar je trebalo ovako nesto da se desi da bi preduzeli neke mere svaka vam cast za vas a za vladu sramota

Gost

#48

2012-07-14 00:22

Verujem da će peticiju podržati dovoljan broj sugrađana kako bi postigla željeni efekat, odnosno kako bi opštinske vlasti napokon regulaisale i uredile ovu "staru" priču...ovde će se videti koliko je vlastima stalo do sugrađana koji su im vlast i dali.

Gost

#49

2012-07-14 01:33

Dosta je bola i tuge ,jezero treba zatvoriti

Gost

#50

2012-07-14 02:39

Ovo je odavno trebalo uraditi trose se pare na svakakve gluposti svake godine neko strada na tom jezeru zato podrzavam ovu peticiju i nadam se da ce neko ovo prihvatiti i uciniti nesto