Potpišite za sigurno jezero - ne damo nijedan život više


Gost

#51

2012-07-14 04:07

Prvo izjavljujem saučešće porodici i rodbini i izražavam duboko žaljenje za ovom tragedijom ,koja se svake godine ponavlja.To još jednom dokazuje da je naše srpsko društvo totalno trulo ,bitno je da je rukovodstvo grada i komunalnog sredilo centar dase vidi i to tobož ima neku vrednost ,a ljutski životi nisu vredni nažalost ,pohlepa kriminal je prevladao niko nemisli o ljutskom životu .Gospodo odgovorni nosite na duši još dva nedužna života ,zatrpajte to jezero na dubinu metar ipo i pošdedite taj grad od žrtava bar sa te strane ,ovo je šok za sve nas koji smo živeli ili žive u Vršcu i okolini.Živeo sam 38 godina u okolici Vršca i uvek sam imao strah od tog APOKALIPSA JEZERA KOJE SVAKE GODINE NAŽALOST ODNESE NEKI ŽIVOT KOJI NIKO NEMOŽE PLATITI JER ŽIVOT JE NEPROCENLJIVE VREDNOSTI I ;NEMA NIKO PRAVO DA TO OMALOVAŽAVA NA TAKAV NAČIN ;KAO SAD NIKO NIJE ODGOVORAN STID ISRAM VAS BILO GOSPODO VLADAJUĆI ;JOŠ JADNOM SU PRESTALA DA KUCAJU DVA SRCA ANĐELA USLED VAŠEG JAVAŠLUKA I TREBADA ŽIVITE SA TIM ,lako je nekog ubiti ,al je teško posle živeti stim.

Gost

#52

2012-07-14 11:07

Vršac je debilna selendra, ne grad! Zato se i dešavaju takve stvari jer su vam na vlasti neobrazovani lopovi, eto

Gost

#53 Re:

2012-07-14 14:05

#4: Marija -

Njihova deca nemaju potrebu za jezerom oni letuju na mestima koja su nama obicnim građanima ne dostupna cak i u mastanjima!!


Gost

#54

2012-07-14 16:01

u ponedeljak u 11 sati dodjite potpisite peticiju,nece vas kostati mnogo..mozda cemo tako sacuvati neki zivot..da se ne ponovi ovo kao mojim andjelima :(
Mrvica

#55

2012-07-14 16:32

Sramota! Zasto mislite da ce ovo uspeti, kada "ljudi" koji vladaju u Vrscu nisu mogli ni sahrani prisustvovati, vec su negde na moru, kroz smeh, sa svojom porodicom uzivali? Ovo je bruka i sramota. Zao mi je sto niko nije primetio nase andjele da se dave. Volela bih kad bi samo moglo da se vrati vreme. Ali, ajmo bar jednom biti ljudi. Saljite ovu peticiju prijateljima, spasimo nas i nase najdraze.:(

Gost

#56

2012-07-14 20:22

ovo je trebalo odavno da se uradi.svake godine to jezero odnese neciji zivot.a ovo sto se desilo nemam komentar u soku sam


Gost

#57

2012-07-14 22:08

U svakoj normalnoj drzavi a Srbija se smatra ili zeli da bude "normalna drzava" neko odgovara kada se desi ovakav tragican dogadjaj.Ako nema krivicne ili druge zakonom prepisane odgovornosti UVEK postoji jedna moralna odgovornost kada neko od odgovornih u lokalnoj samoupravi podnosi ostavku.Ali te moralnosti i odgovornosti nema !!!! Politickog "plena" se niko u Srbiji ne odrice...sramota

Gost

#58

2012-07-15 01:38

Dobro je sto se gradjani organizuju,ali nije dobro sto polticke partije ubiru poene na tudjoj nesreci!

Gost

#59

2012-07-15 01:42

Za ovako neshto, svaki komentar je suvishan .... :`((
:(

#60

2012-07-15 04:18

Tragedija je velika, to niko ne kaze, ali ispada da opstinski funkcioneri zele ovako nesto. LJudi nemojte tako posto je upravo majka jednog opstinskog funkcionera isto bila zrtva tog prokletog jezera. Meni je bila strina. Pozdravljam apel i sigurno ce se vec nesto uraditi ali nemojmo samo blatiti druge. Zasto se peticija nije pravila pre ove velike tragedije? Svi snosimo deo krivice. :(


Gost

#61

2012-07-15 08:14

Velika tragedija ne samo za roditelje vec i za grad Vrsac.Nadam se da ce ovo biti prvi put,zadnji put i nikad vise.

Gost

#62

2012-07-15 12:02

Nema komentara. Kada restauracija Konkordije moze da kosta koliko vec, onda ljudski zivot nema cenu.

Gost

#63

2012-07-15 14:02

Ne damo vise nijedan zivot! Necemo vise nijednu ovakvu tragediju!

Gost

#64

2012-07-15 14:27

Ja sam i Beograda,ali sam zato dolazio na Vršačko jezero i primetio da mu treba redarska i spasilačka sluzba(pre ih je bilo).Nadao sam se da će ovaj moj komentar da pomogne da se spreči da se ne ponovi ova tragedija

Gost

#65

2012-07-15 15:50

Лепо написано!
Duško

#66

2012-07-15 17:04

Može li mi ko reći,ZAŠTO nije naređeno obezbeđenju na gradskom jezeru da ne dopušta ulaz maloletnim licima bez pratnje roditelja????

Mrvica

#67 Re:

2012-07-15 17:18

#66: Duško -

Mozda neciji roditelji nisu u mogucnosti da odu sa detetom na jezero, kao sto je primer kod mene. Uostalom ne dave se samo deca neplivaci, ima i starijih neplivaca i moze neko da se udavi zbog srcanog udara, grca i mnogih drugih razloga...


Gost

#68

2012-07-15 22:18

PODRZAVAM OVU AKCIJU I POTPISIVANJE PETICIJE DA SE ANGAZUJU SPASIOCI NA JEZERU ALI CITAJUCI KOMENTARE NIKO JOS NIJE SPOMENUO DA PORED SPASIOCA NA JEZERU BUDE I JEDNA DEZURNA EKIPA IZ HITNE POMOCI KOJA CE DA DEZURA JER DOK SE U TAKO TRAGICNIM SITUACIJAMA POZOVE HITNA I DOK ONI DODJU (a svi znamo kakao su brzi)ZA SVE JE TADA KASNO