PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE


Gost

#151

2014-09-13 16:49

Imamo mi nasu policiju kulturnu i ozbiljnu kad god se obratis uvek su mi izasli u susret komunalana nikad samo dzabe ih placamo ukinuti odmah


Gost

#152

2015-01-27 13:17

Dosta nam je bre ovih bezobraznih volova koji rade protiv gradjana i maltretiraju te iste gradjane koji njih placaju ! Ko je njima dozvolio da hapse ljude koji nemaju kartu u prevozu ?! Ko je dao komunalcima ovascenja da hapse ?! Ko su oni da trze licne karte gradjanima ?! Oni na nista od svega ovoga nemaju pravo, vodi ih ona baraba i lopina Vesic bivsi demokrata sa sada SNS-ovac. Veoma zameram Vucicu i SNS-u sto umesto da je raskrstio sa lopovlukom DS-a i da ih je sto vise pohapsio on in je primio u SNS gde su nastavili da pljackaju i maltretiraju narod sad pod njegovoj vlasti i zastiti ! Obecao je ukidanje "busplusa" i raskid ugovora sa Apexom, i ?! Nista nije uradi, samo je nastavio da maltretira i da pljacka gradjane ! To je bilo sjasi kurta da uzjase murta.
Sale

#153 sramota sta se radi vise

2015-01-27 13:22

Dosta nam je bre ovih bezobraznih volova koji rade protiv gradjana i maltretiraju te iste gradjane koji ih placaju ! Ko je njima dozvolio da hapse ljude koji nemaju kartu u prevozu ?! Ko je dao komunalcima ovascenja da hapse ?! Ko su oni da traze licne karte gradjanima ?! Oni na nista od svega ovoga nemaju pravo, vodi ih ona baraba i lopina Vesic bivsi demokrata a sada SNS-ovac. Veoma zameram Vucicu i SNS-u sto umesto da je raskrstio sa lopovlukom DS-a i da ih je sto vise pohapsio on in je primio u SNS gde su nastavili da pljackaju i maltretiraju narod sad pod njegovoj vlascu i zastitom ! Obecao je ukidanje "busplusa" i raskid ugovora sa Apexom, i ?! Nista nije uradio, samo je nastavio da maltretira i da pljacka gradjane ! To je bilo sjasi kurta da uzjase murta. Dokle cemo da cutimo i da trpimo, prvo za one svajcarske franke, svi narodi pored nas - Poljaci, Rumuni, Grci izlaze na ulice i bune se, protestuju, mi sedimo i cutimo ! Maltretiraju nam zene po prevozu mi sedimo i cutimo, dokle vise bre raspali narode ?! Ajmo vise na ulice sta se ceka ?! Jel treba opet da zovemo Velju Ilica i Cacane da dolaze u Beograd nesto da promene ?! Jesmo mi svi ovde nesposobni i invalidi ?!

Sale

#154 sramota sta se radi vise

2015-01-27 13:24

Dosta nam je bre ovih bezobraznih volova koji rade protiv gradjana i maltretiraju te iste gradjane koji ih placaju ! Ko je njima dozvolio da hapse ljude koji nemaju kartu u prevozu ?! Ko je dao komunalcima ovascenja da hapse ?! Ko su oni da traze licne karte gradjanima ?! Oni na nista od svega ovoga nemaju pravo, vodi ih ona baraba i lopina Vesic bivsi demokrata a sada SNS-ovac. Veoma zameram Vucicu i SNS-u sto umesto da je raskrstio sa lopovlukom DS-a i da ih je sto vise pohapsio on in je primio u SNS gde su nastavili da pljackaju i maltretiraju narod sad pod njegovoj vlascu i zastitom ! Obecao je ukidanje "busplusa" i raskid ugovora sa Apexom, ukidanje tv pretplate i ?! Nista nije uradio, samo je nastavio da maltretira i da pljacka gradjane ! To je bilo sjasi kurta da uzjase murta. Dokle cemo da cutimo i da trpimo, prvo za one svajcarske franke, svi narodi pored nas - Poljaci, Rumuni, Grci izlaze na ulice i bune se, protestuju, mi sedimo i cutimo ! Maltretiraju nam zene po prevozu mi sedimo i cutimo, dokle vise bre raspali narode ?! Ajmo vise na ulice sta se ceka ?! Jel treba opet da zovemo Velju Ilica i Cacane da dolaze u Beograd nesto da promene ?! Jesmo mi svi ovde nesposobni i invalidi ?!


Gost

#155

2015-01-27 13:30

Plate komunalaca su vise od plata policajaca a policajcima je glava u torbi a ovi samo jure bedne gradjane. Kad god ih pozovete nije im nadleznost a ono sto im je nadleznost nama gradjanima ne treba. Privatna policija partija na vlasti

Gost

#156

2015-01-27 13:47

protiv diktarure

Gost

#157

2015-01-27 13:58

POŠTOVANI PUTNICI OTKUCAJTE SVOJU KARTU ILI ĆETE BITI UHAPŠENI

Gost

#158

2015-01-27 14:03

Legalizovana privatna batinaško-mafijaška firma pod nazivom Komunalna policija, koja je isključivo u službi privatnih monopolista, a ne građana...dovoljno za ukidanje.

Gost

#159

2015-01-27 14:06

Ne rade svoj posao kako treba i gde treba.

Gost

#160

2015-01-27 14:07

Komunalna policija za čišćenje "nepodobnih" građana.
Oruđe diktatora, umesto u službi građana.
Narode dignimo glas protiv diktature i poslušnika diktatora.
Milan.

Gost

#161

2015-01-27 14:15

niko nije gospodar naseg zivota ,sem nas samih pa je neophodno da to krenemo da pokazujemo

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-01-27 14:19


ogorceni trgovac

#163 trgovac

2015-01-27 14:21

Da li su komunalci ili kriminalci? Opisacu vam jedan dogadjaj iz 2013 po vi procenite sami. Komunalni policajac Danulo Draskovic ( mislim da je sada suspendovan) je dosao u moj lokal oko 23h i trazio od radnika da me pozove da dodjem u lokal sto je on i ucinio. Kada sam dosao, ispred lokala me je sacekao crni dzip bez oznaka marke ceri u kome se gore pomenuti komunalac nalazio. Pozvao me je da udjem u auto, a prethodno upoznat da sam vec imao prijavu od strane njegovih kolega za prodaju alkohola posle 22h (koja je takodje bila namestena sto sam u sudskom postupku i dokazao,o nacinu na koji su kazne pisali je novo krivicno delo) trazio je od mene da mu platim na licu mesta 20.000, a on ce mi za uzvrat pruziti zastitu od daljeg maltretiranja njegove sluzbe. U koliko ne pristanem on ce mi u protivnom pisati kazne, rekavsi da ima podatke moje firme i da to moze da radi i od kuce. Dalje ucene cu preskociti,ali na kraju sam izvadio 20.000 i dao mu trazeci od njega priznanicu. Tada je uzeo i napisao mi navodno da je rec o prodaji alkohola,ali samo nazvrljano i izdao priznanicu. Ostavio mi je kontakt telefon da ga zovem kao mog buduceg zastitnika. Sutradan sam pozvao pravnu sluzbu komunalne policije i raspitao se u vezi njihovih ovlascenja i navedenog dogadjaja. Ispostavilo se da je gore imenovani krao mandatne blokove svojih kolega i isao po gradu i ucenjujuci ljude iznudjivao im novac pisuci izmisljene kazne na ukradenim papirima,a ja sam bio samo jedan od ostecenih. Nakon nekoliko dana od prvog dolaska isti me je zvao i trazio mi dodatnih 100e navodno na zajam. Ima jos toga, pisem, ali u svakom slucaju voleo bih da neznam da je takva institucija ikada postojala.


Gost

#164

2015-01-27 14:27

Stvarno je dosta ovih siledzija koje placamo iz svog dzepa.

Gost

#165

2015-01-27 14:31

Stop Teroru

Gost

#166

2015-01-27 14:33

Ovoj naprednoj policiji se nekako mora stati na put. Njihovoj samovolji i izivljavanju mora doci kraj.

Gost

#167

2015-01-27 14:35

Dovoljno je represije i neosnovanih hapsenja u Srbiji, ako je moguce na miran nacin ukinuti novo dete drzavne represije onda to podrzavam.

Gost

#168

2015-01-27 14:45

Nikakav doprinos našem društvu ne donose. Naprotiv svakodnevno lično vidim da ti ljudi apsolutno ništa ne rade. Vozanje službenim automobilima i šetanje, ako šta urade, to je izživljavanje na sirotinji koja pokušava nešto da zaradi prodajući na ulici da bi preživela i da ne bi morala da krade. Uzalud se troši novac iz budžeta na komunalnu policiju, bolje je preusmeriti ga na razvoj privrede i socijalna davanja, a ne na administraciju koje ionako bez komunalne policije imamo previše.

Gost

#169

2015-01-27 14:58

Niko nije pitao zelimo likomunalnu policiju. To se placa od mog rada, ne zelim da im dajem hleb, jer su skupi i beskorisni a i stetni i bezobrazni.
Frantz

#170 Re: Berati Metus

2015-01-27 14:59

#1: BG. BUNTOVNIK!~GANDI~ - Berati Metus 

 Nema se sta komentarisati o tvom "jadnom" narodu...vi ste stostruko vece zlo od komunalne policije.

Kamo srece da vas kaznjava ta ista komunalna za stetu koju cinite kradjom bakra i sahtova.

Kostate drzavu u ogromnoj meri, kroz socijalnu pomoc (momentalno vam je uskratiti), jer ste neradnicki i prolopovski orijentisani od trenutka kad' prohodate.

Bracko
Gost

#171

2015-01-27 15:00

Osim ukidanja partijskih komunalnih policija TREBA POD HITNO UKINUTI I PARKING SERVIS KOJI U NISU TERORISE GRADJANE JER SU UZELI SEBI ZA PRAVO DA IZIGRAVAJU SAOBRACAJNU POLICIJU A SAOBRACAJNA POLICIJA JE SAMO NEMI POSMATRAC IAKO SU SVESNI STA RADE.U ul.VOJVODE TANKOSICA VLADAJU DVA ZAKONA.DO ULICEVOJVODE MISICA POGOTVO OKO DOMA ZDRAVLJA SVAKODNEVNO KAO KEROVI KIDISU NA VOZILA GRADJANA KOJI SU TU NAJCESCEZBOG BOLNICE.A OD RASKRSNICE SA ULICOM VOJVODE MISICAJE VLADA DRUGI ZAKON GDE SLOBODNO MOZETE OSTAVITI VOZILO GDE HOCETE I NASRED ULICE I OD VOZILA SE NE MOZE PROCI TROTOAROM A TAKVIH PRIMERA U NISU JE BEZBROJ JER OVAKVA HAJDUCIJA KOJA ISKLJUCIVO IMA ZA CILJ OTIMANJEPARA GRADJANA.MOLIM NISILIE KOJI IMAJU SLICNA ISKUSTVA DA SE JAVE I DA OVO ZLO IZADJE NA VIDELO


Gost

#172

2015-01-27 15:21

,,,narod ili bolje reci poreski obaveznici placaju stranacku vojsku koja zaposlajva svoje kadrove ranije DS a sada SNS,,,XASTA
da se sepure setaju ulicama uzimaju mito im pare od sirotinje koja jedva satavlja kraj s krajem
svim se bave osim zasta su namenjeni,,grad pun smeca,skolaska dvorista spriceva,taksisyi kradu mustrije,grafiti na svakom koraku,huligani lome gradski imovinu,,,a oni to ne rade
nego slikju se za tv kada privode taksiste i putnike

Gost

#173

2015-01-27 15:24

Polupismeni buzdovani koji ne rade nista,osim sto maltretiraju narod. Za debele plate vozikaju se i tuku gde stignu.

Gost

#174

2015-01-27 15:54

KOmunalce su uveli Tadicevci da zaposle svoje glasace.Sada to isto radi SNS kome ne ide najbolje kod naroda, pa zele da zaposle svojih 800 spavaca-glasaca.

Gost

#175

2015-01-27 15:55

Bruka i sramota za grad Beograd.....