ULICA SRĐANA ALEKSIĆA U BEOGRADU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ULICA SRĐANA ALEKSIĆA U BEOGRADU

veselinovic

#151 Re: dodji pameti Dimitrije Veselinovicu!

2013-05-12 10:29

#3: -

moj veselinovicu, pa zar nisi ukapiro da nisi dobrodosao i da treba da se selis odatle. i da nadjes sebi mesto medju ljudima i zivis u miru i zadovoljstvu a ne da protracis zivot u paklu medju neljudima.

zar nisi ukapiro rodjo da su je rec srbin sinonim za zlo za neljudskost za divljastvo za primitivizam za fasizam.

jedni te napadaju a niko te nebrani. e to su srbi.

pa to je norma ponasanja kolektiva olosa i fukara, ubica i ljudskog sljama koji treba sto pre iskoreniti sa planete. to je norma ponasanja srba.

ako se suprostavis likvidirace te kao i sve koji nisu srbi(olosi). biti srbin neznaci da su ti preci iz tako u proslosti nazvane populacije, dela slovenskog naroda. biti srbin znaci biti olos i necovek, biti zao i ubica. ti se mozes izjasnjavati da si srbin, ali ako si makr malo covek ti tamo neces biti prihvacen, ili ce te hinjiti cio zivot ili te ubiti kao srdjana.

i ti moj veselinovicu pricas kako ti zagorcavaju zivot i ovde dajes podrsku da se doseli srdjanovo ime u tu sredinu gde zivis??? da se srpske fukare jos izivljavaju nad njegovim imenom? malo je sto su mu zivot uzeli nego potpisujes da mu se sa imenom sprdaju?...

e moj veselinovicu, pameti se dozovi i bezi odatle.

pozdrav danijela veselinovic.


Gost

#152 Re: Re: dodji pameti Dimitrije Veselinovicu!

2013-05-12 12:16

#151: veselinovic - Re: dodji pameti Dimitrije Veselinovicu!

POSTOVANI,
ZAMOLILA BIH ONE KOJI NE PODRZAVAJU OVU INICIJATIVU DA NE SIRE GOVOR MRZNJE... Potpuno su neprihvatljive poruke koje bilo koji narod kolektivno proglasavaju zlim i zlocinackim, JER JE TO U SUPROTNOSTI SA IDEJOM OVE AKCIJE I VREDNOSTIMA KOJE SRDJANOVO PLEMENITO DELO PREDSTAVLJA!
HVALA
Suzana Milosavljevic Ilijic, pokretac inicijative


Gost

#153

2013-05-12 12:16

POSTOVANI,
ZAMOLILA BIH ONE KOJI NE PODRZAVAJU OVU INICIJATIVU DA NE SIRE GOVOR MRZNJE... Potpuno su neprihvatljive poruke koje bilo koji narod kolektivno proglasavaju zlim i zlocinackim, JER JE TO U SUPROTNOSTI SA IDEJOM OVE AKCIJE I VREDNOSTIMA KOJE SRDJANOVO PLEMENITO DELO PREDSTAVLJA!
HVALA
Suzana Milosavljevic Ilijic, pokretac inicijative

Gost

#154

2013-05-12 12:18

POŠTOVANI,
SAMO JE PITANJE VREMENA KADA ĆE HRABRI SRĐO DOBITI ZASLUŽENO OBELEŽJE U GLAVNOM GRADU, BEOGRADU!!!
http://www.seecult.org/vest/ulica-srdana-aleksica-na-novom-beogradu
https://www.facebook.com/groups/295491973848136/
Suzana Milosavljevic Ilijic
Voin Dautovic

#155 Re: Ulica Srdjana Aleksica u Beogradu

2013-06-02 14:15

#1: max - Ulica Srdjana Aleksica u Beogradu

Bio bih ponosan da se moja Svetogorska ulica (u centru Beograda) preimenuje u njegovo ime!


Gost

#156

2013-06-02 16:58

Hvala Bogu, pa se neko setio.

Gost

#157

2013-06-02 16:59

Srđan je pravi heroj naših dana !
Pokazao je šta znači biti čovjek u vremenu zla !

Gost

#158

2013-06-02 17:39

Da,ja sam za svaki grad u R.Srbiji da imaa po jednu ulicu,a gradjani da imaju vrednost/kvalitetkao sto je bio pokojni Srdjan Aleksic!Da, ja sam za "ULICA SRĐANA ALEKSIĆA U BEOGRADU"!

Gost

#159 Berati Metus

2013-06-02 17:46

Da,ja sam za to da svaki grad u R.Srbiji ima po jednu ulicu koja ce da nosi ime Srdjan Aleksic!Da, ja sam za "ULICA SRĐANA ALEKSIĆA U BEOGRADU"!

Gost

#160

2013-06-02 20:28

Pogibija Srdjana Aleksica pokazuje da ni tada nije sve Srbe obuzeo divljacki nacionalizam, kako to, posebno za BiH, po nekada izgleda; upravo zato Srdjan Aleksic je ogromna moralna vertikala.

Gost

#161

2013-06-03 17:09

Naravno da treba da ima ulicu i da treba da se prica o njegovom postupku koji ga je kostao zivota samo zbog toga sto je pokazao humanost u momentu kada mnogi ljudi cute i posmatraju .To je ona prica kada su dosli po mene nije vise bilo nikoga .Njegovom occu je najteze i svaka mu cast kako je vaspitao svoje dete malo je takvih ljudi .

Gost

#162

2013-07-28 13:09

Najveća hrabrost u ratu je biti humanista suprotstavljajući se slepoj mržnji i krvožednom jednoumlju.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-27 21:51


Trebinjac

#164 10 puta izgovorena laz postaje istina.

2015-01-27 22:02

http://www.vaseljenska.com /misljenja/da-li-je-laz-o-junastvu-srdjana -aleksica-veca-od-lazi-o-genocidu-u-srebrenici/

 

 

Suzana Milosavljević Ilijić
Autor peticije

#165 Re: 10 puta izgovorena laz postaje istina.

2015-01-27 22:25

#164: Trebinjac - 10 puta izgovorena laz postaje istina. 

 Gospodine "Trebinjac",

osnovno pravilo lepog ponasanja je da se predstavite imenom i prezimenom, ako ste vec sebi dali tu slobodu da sirite dezinformacije i da zloupotrebljavate prostor ove peticije za licnu i promociju netolerancije..... 

MOLIM VAS DA NE SIRITE GOVOR MRZNJE, UBUDUCE CE SVAKI TAKAV KOMENTAR BITI UKLONJEN, JER JE U SUPROTNOSTI SA IDEJOM OVE AKCIJE I VREDNOSTIMA KOJE SRDJANOVO PLEMENITO DELO PREDSTAVLJA!

HVALA
Suzana Milosavljevic Ilijic, pokretac inicijative

Suzana Milosavljević Ilijić
Autor peticije

#166 Re: Re: Ulica Srdjana Aleksica u Beogradu

2015-01-28 22:26

#155: Voin Dautovic - Re: Ulica Srdjana Aleksica u Beogradu 

 Potpuno ste u pravu! Srdjan definitivno zasluzuje ulicu u centru grada!

Srdacan pozdrav,

Suzana


Gost

#167

2015-05-23 11:38

Divim se ovakvim ljudima. Celim bicem osecam duboko postovanje prema ovakvom cinu.

Gost

#168

2016-01-05 18:00

Treba zato sto je dete zivot dalo za pravdu.