Sprecimo secenje starog jasena u centru Leskovca

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Sprecimo secenje starog jasena u centru Leskovca

Pedja

#26 zelja

2013-06-08 16:15

Mora da se isece jer je tako pozeleo gospodin vlasnik Sanjelija da bi prosirio svoju bastu i parkic, smeta mu drvo, dzaba peticije i sve, novac vrti gde burgija nece.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-06-08 16:47


Zoran Červeni Zemun

#28

2013-06-08 19:17

Stari platan u Beogradu još uvek stoji grane su mu toliko teške da su nadležni morali da postave skelu kako se nebi odlomile. Pričam o čuvenom Platanu kod Miloševog konaka i zato uopšte ne vidim razlog da se nešto što predstavlja takoreći simbol grada seče bez predhodne javne diskusije. Nadam se da ovaj projekat takav kakav jeste neće dovesti do istih rezultata kao i u Turskoj.

Jasen

#29

2013-06-08 20:24

Od ponedeljka do subote ispred "Robne kuće" u Leskovcu
( potpisivanje peticije protiv sece jasena ) od 10 - 17 sati !

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-06-08 22:44



Gost

#31

2013-06-09 10:41

DA LI IM I DRVECE SMETA

Gost

#32 Re:

2013-06-09 15:04

#8: -

Nije svima lep onaj kičeraj u parku. Onaj kobajagi zološki vrt nema nikakvog smisla i nalazi se na gradskom zemljištu. Park je najlepši deo Leskovca ali polako postaje bašta kafića. Što je mnogo, mnogo je.

Ja ne verujem da je drvo bolesno a još manje da će nešto novo biti zasađeno. Možda hoće da izgrade igraonicu na tom mestu. Sve im je malo.


Gost

#33

2013-06-09 15:05

Ne secite ga!

Gost

#34

2013-06-09 15:30

prirodne lepote treba cuvati a ne unistavati...Leskovac ima taj jasen godinama,zalosno je poseci ga...mislim da je bolje naci neko resenje da opstane i da nastavi da nam krasi grad da nam daje onu lepu hladovinu kako to on zna i ume...i da nam se deca radosno igraju i vrte oko njega...tako ce i jasen a i mi zajedno snjim biti srecni...zna on osetiti to.

Gost

#35

2013-06-09 16:30

Ja Sam se igrao na ovom jasenu kao Mali, doduse nisam znao da je Jasen Ali mi nije ni bilo bitno, voleo bih da se I moja deca tamo igraju! Takvo drvo moze da isece samo jadnik koji misli da ce mu beton I zidovi napraviti kiseonik I nas centrali park uciniti konfornijim... Greska to drvo mora da ostane!!!

Gost

#36

2013-06-09 16:58

BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!! BRUKA !!!

Gost

#37

2013-06-09 19:16

Drvo se moze iseci za tren oka, ali su potrebne decenije da dostigne tu visinu! :(

Gost

#38 Re: Re: Re:

2013-06-10 19:03

#12: - Re: Re:

Pod njime sam je ljubio ...


Gost

#39

2013-06-11 01:11

Nisam upoznata sa "valjanim" razlozima zasto bi ovo bogatstvo naseg grada moralo biti uklonjeno ali bih volela da pokusaju sebi prste da iseku pa da vidimo kako bi funkcionisali bez njih, jer mozga ocigledno nemaju! Sram ih bilo!

Gost

#40

2013-06-11 16:21

Budimo ono za sta smo stvoreni , budimo ljudi cuvajmo priordu !
Vise strucnih timova koji ce presuditi !

#41

2013-06-11 17:25

DA LI VERUJETE U ZLATANOVICEVE STRUCNJAKE IZ BEOGRADA ? Ja licno NE i plasim se da ga ne zatruju nekim sredstvom !
zaklina

#42

2013-06-11 18:44

Zlatanovic je covek koji nosi Breitling sat na ruci od para hiljada eura,zaradio od politike... Takvom coveku se ne moze verovati,sad ce on i njegovi strucnjaci verovatno iz iste stranke potvrditi njegovu odluku "Mora da se sece" . Cula sam da je vlasnik Sanjelija jos pre dva meseca platio projekat kojim bi se ovo drvo spaslo pomocu podupiraca,cak je hteo da prihvati odgovornost i da finansira ceo projekat...Ljudi koji su napravili onakav objekat sigurno imaju mnogo vece strucnjake nego Zlatanovic koji kaze da je ceo njihov projekat "neozbiljan" E sad na cijoj strani je ovaj drvosseca pa ne prihavata saradnju to vec nije tema...

Gost

#43 Re: Zasto mi inicijatori peticije ne ulivaju poverenje ......da li ste u dogovoru sa Zlatanovicem po

2013-06-11 20:37

Jasen

#44

2013-06-12 20:09

Postoji projekat danas sam ga videla na standu zelenih ,nije naivan kako je rekao Zlatanovic!
Nisam inzenjer gradjevine ,ali ga je konstruisao covek koji je i clan INZENJERSKE KOMORE SRBIJE !
poverljivo

#45

2013-06-12 21:49

Naravno da postoji projekat,postojao je jos pre dva meseca,ali je u medjuvremenu nastao drugi problem. Naime po recima personala gdina ABC ,jasen zaklanja njegovu reklamu,restoran i hotel ,a gdinu Sanjeliju pravi hladovinu!...Dovoljan razlog da se "sece" .Taj gdin ABC jednostavno ne bira sredstva! Naravno da to ne moze sam vec u dogovoru sa odredjenim ljudima iz direkcije...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-06-12 22:02


tužan sam zbog realnosti

#47 Re:

2013-06-12 22:04

#45: poverljivo -

Normalno, neko drveće opstaje i čuva se iako je staro po više stotina godina, zašto ne bi mog'o i ovaj jasen da se sačuva? Normalno da je nečiji hir i to je sve ovde normalno - samo u Srbiji. Sve bi dali za pare, rođenu decu bi prodali za pare, šta da dodam dalje?

poverljivo

#48 Re: Re:

2013-06-12 22:14

#47: tužan sam zbog realnosti - Re:

Taj ciji su hirovi ovakvog tipa treba da se prozove i to javno! Dosta je cutanja

Mika

#49 Ipak je ispada bio JAVOR?

2013-06-14 16:42

Ipak je ispada bio JAVOR?

Gost

#50

2013-06-14 22:29

Sanjeli izgleda nije tako los,stvarno uradili projekat za jasen jos pre par meseci.Cak su hteli i da finansiraju ceo projekat.Svaka cast onom klincu :-)