Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

gost

#26 Kakav "pijac" ? Pa on i porodica nisu nikada ziveli u Beogradu !!Re: Re:

2013-07-29 14:06

gost

#27 Re: Re:

2013-07-29 14:10

#23: - Re: kakav "pijac " ? Pa on i porodica nisu nikada ziveli u Beogradu ! A kakve bi veze sve to imalo sa nezakonitim drzanjem u pritvoru ?!

 


Gost

#28 Re: #5: Član DS - gost

2013-07-29 15:47

#25: partizan Đoko - #5: Član DS - gost 

Tako je, naročito kada vam to govori neko ko je na nepošten način dobio nešto što mu ne pripada, baš zahvaljujući pritvorenom ministru i jednoj veterinarskoj inspektorki koja je namestila da posao dobije onaj od koga naplaćuje kiriju. Pomenuta veterinarska stanica u Ugrinovcima se gle, nalazi baš slučajno u njenoj kući. Verovatno joj je mala plata u ministarstvu, pa što da ne interveniše kod ministra kada je već tu. Nije 200 eura za bacanje.

Šta je meni na čast, to je lična stvar. Neka sud presudi ko je u pravu. Samo retkost je u sudskoj praksi da se presuda višeg suda ospori ili pobije od suda niže instance. Pa neka sud, a ne vi odluči da li nešto vredimo ili ne.

Da li ćemo opstati videćete vrlo brzo, po završetku konkursa. Samo sada nema vašeg ministra Dragina da ga poništi.


Gost

#29

2013-07-29 16:26

Saša Dragin treba da se brani sa slobode pošto nije kriv
Jagodinac Odi Dedi

#30 Re: glava sluzi da pritisne kiseli kupus u kaci

2013-07-29 17:06

Ako nije kriv sta ce u zatvoru i zasto onda da se brani?

 


Gost

#31

2013-07-30 08:57

SASA DRAGIN IMA PRAVO DA SE BRANI SA SLOBODE.

Gost

#32

2013-08-06 07:08

Sramota je sto neduznog coveka drze toliko u pritvoru, Sto ne pozovu kao svedeoke Tadica i Cvetkovica kao svedeoke na temu prosirenja uredbe o regresiranoj prodaji djubriva. Ovop je ipak
svojevrsan pritisak na Vojovinu.

Gost

#33

2013-08-06 15:29

Uvek sam se zalagao za postovanje pravnih normi u svakom segmentu, kako kod donosenja i sprovodjenja odluka, pojedinaca ili drzavnih organa, tako i kada se iste te odluke trebaju primeniti prema bilo kome-pa i ljudima koji su u pritvoru ili izdrzavanju zatvroskih kazni. Sasha vise sigurno nije u pritvoru po osnovu bilo koje pozitivne zakonske odredbe! :(
Duca

#34

2013-08-06 16:28

Srce mi se para...

Gost

#35

2013-08-06 17:29

Neutesno sam zaljubljen u Dusicu Dragin pa shodno tome zelim joj sve najbolje. Sloboda za Sasu!

Gost

#36

2013-08-06 18:50

Covek nije ubica a ni psihopata i ne vidim razloga zasto se ne bi branio sa slobode kada njegovo pustanje nikoga ne ugrozava.STA AKO SE UTVRDI DA NIJE KRIV KO CE NJEGOVOJ PORODICI I NJEMU NADOHNADITI NJEGOVO VREME PROVEDENO U ZATVORU?

Gost

#37

2013-08-06 19:37

Kod kuće ima dve devojčice i suprugu... samo oni znaju koliko je teško izdržati...
Dragan Tadic

#38 Stocarstvo

2013-08-07 06:25

Sve sto je pametno uradjeno za stocarstvo u Srbiji uradjeno je za mandata Sase Dragina i zato danas pijemo domace mleko i jedemo domace meso.
Od premija,regresa do zakona o precem zakupu zemljista. Od kako je on smenjen situacija je opet sve gora i gora u svakom pogledu.
Bio i ostao jedini strucan ministar do sada, i sigurno nije zasluzio ovo sto mu se desava.

Gost

#39

2013-08-07 07:38

Stra[no je dr]ati ljude bez osnova u pritvoru samo da se javnost ne uznemirava pa mi smo odavno uznemireni i ojadjeni.

Gost

#40

2013-08-07 14:07

Da li je kriv ili nije utvrdice se nadam se po zakonu. Medjutim ako je istraga
zavrsena kao sto je receno, onda je trebalo doneti odluku o pustanju da se brani sa slobode,ovako sta drugo reci nego da se radi o politickom progonu .
branajok

#41 branajok

2013-08-07 16:21

Da li je kriv ili nije odlucice drzavni organi pravosudja. Medjutim kada procitam da je teroristicka grupa,pripadnika vehabijskog pokreta u Bosutu kod
Arandjelovca,uhapsena pa pustena da se brani sa slobode,a kod istih nadjena veca kolicina oruzja,mestani u strahu zbog njihovog pustanja,onda covek nema sta drugo da misli vec da Dragina drze jedino zbog politickog pritiska i pripadnosti DS
oki

#42

2013-08-07 18:00

apelacioni sud je duzan da odluci o pritvoru ukoliko nizi sud ne zna, ne ume, ne zeli ili ne sme ili ce vise da potvrde resenje ili neka preuzmu odgovornost i preinace pa okr. puste na slobodu

Gost

#43

2013-08-07 21:50

mislim, da ova vlast misli kako će podići svoj rejting ako uhapsi što više članova DS-a....to im donekle i uspeva ali dosta....nama trebaju konkretna dela a ne prazna obećanja i lažne optužbe . Saša Dragin je kolateralna šteta u ovom trenutku , a kad se sve završi država će morati debelo da mu plati....
ivek

#44 Subjekt

2013-08-08 08:20

Svi smo mi zbog neceg krivi,ali da zbog tog budemo u pritvoru da bi dokazali suprotno?

Gost

#45

2013-08-08 11:45

Поштованa,
-обавештавам вас овом приликом да подржавам вашу петицију за нашег Салета,поручите му да се држи и да му не могу ништа ове џуџе неотесане и свакако ја лично ћу подржати сваку акцију која може да помогне нашем једином министру пољопривреде.Не припадам ниједној партији и врло добро знам ко је народу највише помагао,а иначе за вашу информацију ја сам остао без посла јединствен случај на простору Косова и прекршена одлука владе из 2005 али је то реакција садашње врхушке,а велику захвалност својем запослењу дугујем вашем супругу којег још једном поздрављам,имате моје контакт инфо човек без посла неможе пуно да помогне али оно што је у мојим могућностима контактирајте без устручавања ми се неплашимо ни шиптарских терориста камоли неких новопечених а доста дуго познатих фаца који су нас и довели ту где смо па смо сада неки други глумци.Код нашег народа је генерално проблем меморија памћења брзо се забораља и добро,а што је најгоре и зло које су чинили садашњи паметњаковићи.Волео бих да посетим Салета ако је то изводљиво известите ме.
ПС:Не користим друштвене мреже па се извињавам што вам директно одговарам на овај меил.


Милан Вуловић
сл. Горњи Крњин
38218 Лепосавић
Телефон:064/241-50-59
e-mail:milan.vulovic@yahoo.com
Дана 08.08.2013 год.
Лепосавић
Косово и Метохија
Dostojevski

#46

2013-08-08 16:50

Borba protiv korupcije? Nema vece korupcije od one koja vlada u srpskoj policiji i pravosudju! U tim institucijama radi se iskljucivo po naredbi, a nikako po savesti. Secate li se Dostojevskog "Zlocin i kazna"?

Gost

#47

2013-08-09 10:53

Pustite čoveka da se brani sa slobode!
Beba
Gost

#48

2013-08-09 12:29

I treba Saša Dragin da se pusti na slobodu jer smatram da on i njegovi saradnici nisu učestvovali u kriminalu za šta je i Saša optužen .A da ova moja podrška se ne svede samo na tome da treba biti pušten na slobodu i ni reč više , plašim se da oni koji budu čitali ovaj komentar smatrat će me  maloumnom. Pa sam odlučila da idem daleko da bi dokazala da znam o čemu se ovde zapravo radi . Kao što sam imala prilike da pročitam u jednim dnevnim novinama da je Saša Dragin zajedno sa svojim saradnicima optužen zbog sumnje da su nezakonitom prodajom regresiranog mineralnog đubriva oštetili preduzeće "Azotari" za više stotina miliona dinara. Ja lično ne verujem u sve to što sam pročitala u novinama pa sam zato i potpisala peticiju da se Saša Dragin pusti na slobodu .


Gost

#49

2013-08-09 13:49

Nije dokazano njegova krivica i treba da se brani sa slobode.

Gost

#50

2013-08-09 14:30

Вучић је особа заостала у политичком развоју,која медијском хајком врши притисак на надлежне органе да Сашу Драгина незаконито држе у притвору. Оптужба против њега је смешна и жалосна,а "независно" судство,показује сву своју корумпираност држећи незаконито човека у притвору.