Peticija za zabranu izgradnje fabrike za preradu gume - Čučuge


Gost

#1

2013-06-27 20:58

Sacuvajmo ono sto nas je odhranilo vekovima a to je priroda!

Gost

#2

2013-06-28 05:20

Sta da kazem. Strava i uzas. Mislim da je to dovoljno!!!!!!!!!!!!! Borite se do kraja. Pozdrav svima.


Gost

#3

2013-06-28 11:13

Sjajna ideja! Koliko nam je potpisa potrebno da bi naterali vlasti da prekinu građenje te fabrike otrova?

Gost

#4

2013-06-28 12:00

muka mi je vise od korumpiranih politicara

Gost

#5

2013-07-04 09:58

Ni po koju cenu ta guma ne sme da se spaljuje nigde u Srbiji. Neka se truju oni iz Evrope koji nam to uvaljuju, a političari koji to podržavaju treba da odu sa vlasti.

Gost

#6

2014-04-24 15:05

Mednarodna organizacija Alpe Adria Green podpira to peticijo!
Predsednik AAG:
Vojko Bernard
Међународна организација Алпе Адриа Греен суппорт тхис петитион!
Председник ААГ:
Војко Бернар
green

#7

2014-12-25 20:56

trebalo bi prvo da se raspitate sta je piroliza guma i da vidite da se razgradnja vrsi u zatvorenom reaktoru bez prisustva kiseonika i drugih supstanci a da je jedini proizvod gas koji izlazi iz reaktora i ulazi u hladnjake iz kojih izlazi kao tecnost a ostatak gasa koji zavrsava kao dodtak baznom gorivu koje pokrece masinu.tek nakon procesa razgrdnje i otvaranja reaktora dolazi se do karbona i zice koji su ostali posle procesa.ova masina nema nikakvih otpadnioh izduva jer ne postoje nikakvi odzaci i dimljaci sve sto izlazi iz reaktora je gas .                                                                                                           u svakom slucaju nije neko selo mesto za takvo postrojenje,cisto iz finansiskih razloga cene transporta, takve masine su za vece gradove gde se i generise veca kolicina otpada.                                              od mene toliko.


Gost

#8

2015-09-08 08:32

Zato sto gume prilikom spaljivanja ispustaju kancerogene materije, jedna od njih je dioksin jedna supstanca na vrhu zagadjujucih supstanci po stetnosti na ljude i okolinu, zatim stiren i veci broj teskih metala...

Gost

#9 Re:

2019-09-09 12:17