Spasimo viševekovni hrast!

Spasimo viševekovni hrast! / Saopštenja / Saopštenje br. 2 / Komentari


Gost

#76

2013-07-06 11:50

Kakav tipicni seljak koji se stidi svog seljackog porekla, nece hrast oce autoput! Tipicni srpski skorojevic! Samo budale ne shvataju da su prirodne vrednosti ono sto je najdragocenije za jednu zemlju, sve sto je napravljeno vestacki moze da ima svako! Ubismo se nepromisljenim betoniranjima! Ali ovde nije rec o pogledima, vec o jos jednoj kriminalnoj lopovskoj vlasti koja se u svakom projektu nakrada!!!!!!!!!!!!!
Dule

#77 Hrast

2013-07-06 17:28

Koliko govora mržnje na ovakvom mestu!!!! Strašno !!!!! Nisam član nijedne stranke ali me je sramota koliko mrzite čoveka. Razumem da ga nevolite ali ne razumem mržnju koja je u početku ovih komentara i zbog toga se isključujem sa svih peticija koje pokrećete jer mogu da se nesložim ali ne i da mrzim.

Gost

#78

2013-07-07 08:46

nikakav komentar ovde nije potreban. od gospodina vučića građani to nisu očekivali

Gost

#79

2013-07-07 08:52

Meštani Savinca i Takova su na vreme tražili pomeranje trase auto-puta da ne bi išla kroz selo i delila centar Takova na dva dela ali ne vredi. Mi smo narod koji se ne pita nizašta,a oni su vlast koja se ponaša kao da im je Srbija dedovina.Kojom brzinom se prave putevi dočekaće hrast još puno godina NA ISTOM MESTU GDE I TREBA DA OSTANE

Gost

#80

2013-07-08 06:07

U iole civilizovanijoj državi o ovome bi se organizovao referendum. U našem slučaju bilo bi spasonosno da EU uvrsti i hrast medju uslove za prijem. To bi, možda, otreznilu vladajuću oligarhiju!

Gost

#81

2013-07-08 11:48

potpisujem sve sto ste naveli!

Gost

#82 Re: Hrast

2013-07-08 11:50

#77: Dule - Hrast

da, mi ih gadjamo kamenom a oni nas (mislim na vlast) hlebom! Nikoga ne mrzim ali ne dozvoljavam da me prave budalom i da mi seku korene!!!


Gost

#83

2013-07-08 19:56

Kao potpisnik peticije, stojim iza svake reci napisane u ovom saopstenju i dodajem: HRAST SA ZAPISOM, nije samo "biljka koju treba poseci", vec SVETO DRVO. Ako ni to nista ne znaci Gdinu koji se nadmeno smeje gradjanima Srbije, onda je to STABLO koje je zbog svoje starosti, u svakoj civilizovanoj drzavi proglaseno nacionalnim dobrom. I sigurno vredi vise od 1 miliona evra. A posto je bio u drustvu tajkuna Kostica, dok je omalovazavao gradjane Srbije, mogao bi od njega da dobije ta sredstva, ako vec ne zeli da preispita njegove cuvene i u svetu poznate privatizacije secerana za 1 DM.

Gost

#84

2013-07-09 08:19

Mene je sramota kakvi ljudi,cesto NE ljudi,vode ovu drzavu!

Gost

#85

2013-07-09 12:02

HITNO TREBA OBJASNITI NADLEŽNIMA DA HRAST STAR 6 VEKOVA VREDI VIŠE OD NOVCA I NIJE DEO IGRE OD POLITIKE

Gost

#86

2013-07-10 14:01

Da, uvreda !
ptica dodo

#87 acanik

2013-07-23 17:01

Ako se u danasnjem dvadeset prvom veku za sve civilizovane ( ustavom zagarantovane ) potrebe mora doci preko peticija , jadno je ovo nase levitiranje izmedju zivota i volje drugih koji postavljaju i vladaju sa svojim kriterijumima a po zelji " visih ciljeva " .