Da se u Bajinoj Basti popravi put i sredi plaza na Raci


Gost

#1

2013-08-13 17:55

ЈА МИСЛИМ ДА ЈЕ ВЛАСТ У БАЈИНОЈ БАШТИ НА ЧЕЛУ СА РАДИКАЛОМ ЗЛАТАНОМ ЈОВАНОВИЋЕМ ДОВОЉНО САВЕСНА И ДА ЋЕ ОВО ДА УРАДИ ШТО ПРИЈЕ.А ИСТО ТАКО СМАТРАМ ДА ЈЕ ЗЛАТАН ЈОВАНОВИЋ МНОГО ВИШЕ ПОКРЕНУО У БАЈИНОЈ БАШТИ ЗА ВРИЈЕМЕ СВОГ МАНДАТА ОД ТРИ ГОДИНЕ НЕГО ШТО СУ ПРЕДХОДНИ ЗА 15 ГОДИНА ВЛАДАВИНЕ НАД НАШОМ ВАРОШИЦОМ. ЗЛАТАНЕ УЗ ТЕБЕ СМО И ЗНАМО ДА СИ ДОВОЉНО МУДАР И ЈАК ДА СВЕ ОВО ИЗГУРАШ КАКО ТРЕБА.. СРПСКИ РАДИКАЛИ МОГУ СВЕ АЛИ НЕ ЗА ЈЕДАН ДАН КАО ДРУГИ КОЈИ СУ ТО ОБЕЋАВАЛИ, А НИСУ ИСПУЊАЛИ НИШТА ШТО СУ ОБЕЋАЛИ.

Gost

#2

2013-08-13 18:28

...ako bude kak'e vajde od ovoga...
Gost

#3

2013-08-13 18:56

Bice,bice :)


Gost

#4

2013-08-14 10:55

To je jedna od mnogih stvari koje se moraju popraviti u bašti ali od nečega moramo početi. Rekonstrukcija svih ulica u Bajinoj Bašti je veoma bitna!
gost999

#5 Re:

2013-08-14 11:04

#1: -

Ja mislim da ti primas platu u toj radikalnoj stranci...ajde sad se lepo vrati u misju rupu iz koje si ispuzao pa prestani da lazes narod koji bi mozda i potpisao peticiju...

DBM

#6

2013-08-14 11:20

Koja je vlast bila i koja je sad,nesto me posebno i ne interesuje.Nisam dovoljno upucena da bi bas komentarisala,ali mogu da napisem licno zapazanje.Ulice se rade kad je vreme izbora,kad je priprema za regatu,ili ako neko ko je na vlasti zivi u toj ilici ili nesto slicno.Kad je pre 4god radjena ulica Zorke Jovanovic nisu umeli lepo zavrsiti i celu osvetliti,a kamoli da zaspu slepu ulicicu koja je maltene u sklopu te.A koja je koliko sam razumela dobila dozvolu za rad pa na osnovu nje uranjena Zorke J.Da jesam za to da se urade ulice,ali mi se tu najmanje pitamo

Gost

#7

2013-08-14 11:27

Ako uskoro ne srede plazu na Raci treba ih sve proterati iz Baste!!! Ta plaza se "sredjuje" vec 30 godina!!!!!

Gost

#8 Re:

2013-08-14 11:28

#1: -

Zlatan je dobar covek ali mu je jedina mana sto je jos uvek u toj smrdljivoj SRS!!!

ULEPSAJMO BB

#9 zivela bb

2013-08-14 11:38

KAKO NIKOGA NIJE SRAMOTA ZA PLAZU NA RACI I KO JE NAPUNIO DZEPOVE OD PARA SA MOST FESTA I REGATE U CIJI DZEP IDU TE PARE A PLAZA STOJI ONAKO SVA JADNA I CEMERNA JE TAKVU PAMTIM CITAVIH 20 GODINA... KAKO VAS NIJE SRAMOTA DA UOPSTE ODRZAVATE MOST FEST NA RACI,STA TO IMA TOLIKO LEPO LEPO DA POKAZETE TURISTIMA KOJI DODJU NA MOST FEST-LEP I CIST BAZEN SREDJENO SVE NA NIVOU-ZIVA SRAMOTA TAJ BAZEN JE CITAV ZMIJARNIK,A STO SE TICE CISTOCE GRADA ZA TO NEMAM RECI SVAKA CAST ZA TU ORGANIZACIJU,A ZA PUTEVE I ULICE TO JE PROPAST!!!!!!


Gost

#10 svaka cast

2013-08-14 11:54

svaka cast za ovu peticiju,valjda cemo nesto uraditi
SAMO NAPRED

#11 Re: svaka cast

2013-08-14 11:59

#10: - svaka cast

svako nek angazuje prijatelje poznanike samo da bude sto vise potpisa-ja ne zivim u bb ali tu sam odrasla i volim da dodjem , isto tako kad dovedem prijatelje u bb nek ima da vide lepotu a ne uzas ...

Зна се

#12 Re: Re:

2013-08-14 12:18

#8: - Re:

У којој си ти смрдљивој,јел у СНС?


Gost

#13

2013-08-14 12:39

Ujedinjenje je resenje. Sloga gradi i stvara
...

#14

2013-08-14 12:41

naravno,necemo sad da se svadjamo ovde oko jebenih politicara
Iz aviona se vidi da si radikal

#15 Re:

2013-08-16 16:53

#1: -

Zlatan, to je onaj sto je deci kupio stan pa zaposlio u Beograd a brine se za gradjane Bajine Baste!

Presao u SNS zaradostanka na vlasti, zaposlio celu familiju Rada Saric i sina njegove zene da bi uzeo vlast, radi asfalt do Maricevog stovarista, nasipao puteve u selima u nedelju na dan izbora. odobrio Nolu da stavlja betonske stubove sa sijalicama i bez... sve zbog vlasti!

Cuti tu politicko djubre i ti i Zlatan

:)

#16 Re: Re:

2013-08-18 20:31

#15: Iz aviona se vidi da si radikal - Re:

On je svojoj deci kupio stan jer tamo studiraju (da se ne bi vukli po domovima), i taj stan je kupljen jos pre nego sto je postao predsednik nase opstine.

Za tvoju informaciju, on moze da zaposli koga hoce. Barem je uradio nesto, za razliku od bivsih predsednika koji su samo obecavali i na kraju nista nisu uradili. Da nije njega bilo, ne bi mnoga sela imala dobar i prohodan put. A i ne samo to, Bajina Basta je mnogo cistija sada, i ima dosta svecanosti koje se pre nisu odrzavale.

 

I trebalo bi da se manes interneta ako ces da vredjas ljude i odes malo da prosetas. I prestani da mrzis osobu koja je spasla Bastu od bede. Pozdrav. :)

Duska

#17

2013-08-23 16:27

ja milsim da je jako potrebno poceti od popravljanja tih ulica..red bi bio..Bajina Basta je i onako popularna i jedna je od najlepsih gradova u celoj Srbiji,tako da bi trebalo da se pocne sa radovima...pa da svake sledece godine imamo sve i vise posetilaca za Drinsku regatu,Most Fest,i sve ostale manifestacije... :)
Ja

#18 Re: Re:

2014-11-11 19:11