JOŠ GINEKOLOGA U STAROJ PAZOVI I BANOVCIMA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji JOŠ GINEKOLOGA U STAROJ PAZOVI I BANOVCIMA!


Gost

#1

2013-10-01 10:59

situacija je vise nego kriticna,sama sam trudnica i za ovih devet meseci mi je najgori deo bio odlazak kod ginekologa,jer puno puta sam odlazila u 5.30h da bih zavrsila s pregledom u 18h! i svaki put mi je bilo pozlilo.sva sreca pa je doktor i korektan i ne izlazi iz ordinacije dok ne pregleda sve zene,ali svakako nikome to ne ide u prilog ,ni doktoru ni zenama,da ceo dan izgube po losim uslovima u cekaonici.

Anonymous

#2 Re:

2013-10-01 11:38

Razumem vas, iako nisam trudnica. Zato i radimo sve ovo. Zato nam treba podrška što više ljudi da bismo uspeli! SAMO NAPRED!!!

 


Anonymous

#3

2013-10-01 11:59

svaka čast, ljudi! samo napred!

Gost

#4 Sramota

2013-10-01 12:44

Uzas jedan i katastrofa! Prosli put sam dosla u pola sedam ujutru, a kuci otisla tek u dva popodne.
Po 4 zene u ordinaciji, dve u svlacionici, jedna na stolu za pregled, a jedna ceka u sobi za ultrazvuk. Privatnost "na nivou"! Doktor samo cuti, moras mu reci klestima izvlaciti iz usta, to znaju sve zene koje dolaze kod njega. SRAMOTA!
Ja

#5

2013-10-01 13:18

Sve fenomenalne doktorke su nazalost otisle u privatnu praksu. A kako i ne bi...
jaaa

#6

2013-10-01 14:07

Dom zdravlja ima 3 ginekologa - dva su u Novoj a samo jedan u St. Pazovi. Malo, zaista. Uslovi za rad i lekara i prijem pacijenata loši! Ginekolog u Staroj Pazovi se do maksimuma trudi da sve ispoštuje ali nije ni on svemoguc.
bivsa trudnica :-)

#7

2013-10-01 16:08

hvala bogu ja se porodih pa ne moram vise da cekam satima. doktor je super svaka mu cast kao i sestra koja radi sa njim.
Pazovčanka

#8

2013-10-01 16:39

Sve u svemu, sramota za opštinu.
Ko god je imao priliku da ikada ode na bilo kakvu čestitu privatnu kliniku, može videti čime nas leče, o prevenciji da i ne govorimo.
Da li je normalno da ginekologija nema svoj ultrazvučni aparat, i da nas lekar pregleda nakon redovnog radnog vremena u drugoj zgradi? Dok dočekaš red na starom aparatu, razmišljaš kako ćeš se raspući od vode ... a medicinski uredjaji su toliko napredovali da nam se u klinikama maltene smeju kad pomenemo vodu zbog ultrazvuka. O sondi ili snimcima da i ne pomišljamo.
Svaka izgovorena reč u ordinaciji čuje se i u čekaonici, i u kabini za presvlačenje, i u susednoj ordinaciji. Tretiraju nas kao na traci, jer nema vremena za čestit pregled.
Neko bi se zaista trebao ozbiljno pozabaviti ovim problemom, kao što neko reče krajnje je vreme.
U nekoj normalnoj državi ovakvi neuslovi bi se smatrali kršenjem ljudskih prava na lečenje!

Gost

#9

2013-10-01 18:43

JOŠ GINEKOLOGA U STAROJ PAZOVI!

Gost

#10

2013-10-01 19:10

Mozda da ostavim bez komentara..

Gost

#11

2013-10-01 20:59

Podrazavam peticiju i zelim Vam puno srece da u tome uspete.

Gost

#12

2013-10-01 21:03

Puno srece.

Gost

#13

2013-10-01 21:03

Zelim Vam uspeh

Gost

#14

2013-10-01 21:16

U Banovcima je u potpunosti opremljeno odeljenje ginekologije, al ordinacija je pod kljucem jer kao nema strucnog kadra, katastrofa.

Gost

#15

2013-10-01 22:08

Trudnica sam i pacijent dr.Mosurovica u Novoj Pazovi,a pritom sam iz Starih Banovaca.Nezadovoljna sam time sto moram da se cimam svaki put zbog pregleda iduci do Nove Pazove a da mi nikakav javni prevoz nije dostupan,nego moram da se oslonim na sopstveni,jer ne zelim da izlazem riziku ni sebe ni bebu ako bi odabrala put preko Batajnice.Ako vec postoje ikakvi uslovi za ginekologa u Banovcima,stvarno bi trebalo nesto ozbiljno da se preduzme,jer su na ovaj nacin zene sa ovog podrucja izlozene velikoj torturi,pre svega cekanju po par sati sa rizikom da li ce uopste doci na red i dobiti adekvatnu uslugu.
Garnet

#16 g

2013-10-02 06:15

Samo da prođe!
Pazovčanka

#17 Proširite akciju putem FB i Twittera

2013-10-02 11:33

Sve mi imamo nalog ili na FB ili na Twiteru. Proširite akciju i na svoje prijateljice koje ne žive u našoj opštini. Svaka normalna žena će nas podržati, kad pomisli na to kako bi se osećala da je u našoj koži.
Takodje, uključite u akciju svoje momke, braću, supruge, sinove, očeve...
Njihova podrška našem fizičkom i mentalnom zdravlju je od velike važnosti.

Od mene i velika pohvala i zahvalnost i dr Babiću i njegovoj predivnoj sestri, na požrtvovanosti. Treba raditi u takvim uslovima, i sa toliko nas. I oni su samo ljudi i zaslužuju normalne uslove za rad.


Gost

#18

2013-10-02 18:35

Kao viša medicinska sestra u penziji, apsolutno smatram da je za Staru Pazovu, bar kada je broj stanovnika u pitanju, nedovoljno da imaju jednog ginekologa, jer tu nema mogućnosti da se zdravstvena zaštita žena obavi odgovorno i profesionalno, bez obzira na napore lekara koji je već zaposlen.

Gost

#19

2013-10-02 19:26

Jednom sam cekala kod dr Kovacevic od pola sedam do 11,20...uzas! Onda trudnice imaju visok pritisak, pa naravno kad cekaju po 4-5 sati , naravno da im skoci pritisak....Ima toga jooooos

Gost

#20 Hurem

2013-10-02 20:38

Smatram da bi podunavlje trebalo da ima svog ginekologa.A u Staroj Pazovi treba da rade po dva lekara u prepodnevnoj i po dva lekara u popodnevnoj smeni.Ovako je opsti haos.

Gost

#21

2013-10-02 20:40

Stvarno sramota za opstinu da u Staroj Pazovi postoji jedan ginekolog UZAS

Gost

#22

2013-10-02 20:54

Podrzavam ovu akciju, vise ginekologa ma gde bilo na prostorima SRbije, obzirom da je opste poznato da je u Srbiji nakon bombardovanja NATO-a povecan broj obolelih zena od carcinoma, te da svaka zena ima pravo na dostojanstven zivot. Istovremeno, svi znamo da u Srbiji ima veliki broj nezaposlenih lekara, pa i lekara ove struke koji cekaju svoju priliku da pokazu sta znaju i tako preduhitre ovu opaku bolest...Zaposlite lekare i spasite bar jedan ljudski zivot!!!

MMM

#23

2013-10-02 22:35

Verovali ili ne, objavljen je konkurs za ginekologa!
http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/poslovi-oglasi?sid=&ctid=27


Gost

#24 Re:

2013-10-03 00:10

#23: MMM -

da,isto tako se i prica ,kako se mesto cuva,tako da konkursi mogu samo da zamazu oci...


Gost

#25

2013-10-03 04:57

Svaka cast podrzavam!