PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA! / Saopštenja / Peticija / Komentari

Geja Avenger

#26 razmislite dobro SVI !!!

2014-01-11 22:54

razumem ja sve one koji se plase pasa, ali to se zove fobija i leci se. ali ne razumem da nemaju strah od onih koji zele krv i smrt zivom bicu. jeste li svesni koliko zlostavljaca zivotinja ima na balkanu, jeste li svesni da su to buduce SWERIJSKE UBICE !! oni nece lajati na vasu decu, nece kakiti na trotoarima (doduse i ptoce seru, ali ne znam kako da im to zabranite), vec cete kada se to pocne desavati , a pocelo je (jel svaki dan ciitamo crnne hronike). da li ce vam tada biti bitno da se ukloni pas i da li ce vam pas biti problem. otvorite oci, to je nacin za poljacku vasih para, psi se premestaju iz grada u grad i na taj nacin se krade novac poreskih obveznika. to je jedna ogromna grupa organizovanih mafijasa protiv kojih se treba boriti. ako cak i poubijate sve pse, oni ce naci nesto drugo da uzimaju vas novac. a sto se tice pasa, umesto da bacite hranu u kontejner, a vi je stavite pored njega, pa da vidimo da li ce ijedan pas ikada ikoga ugristi, lajati na nekoga i slicno. cuvajte se vi ljudi ne zivotinja. osim ako nemate amneziju pa ste zaboravili devedesete. ovo je balkan, ovo je zemlja zeljna krvi neduznih. dignite glas protiv, nemojte dozvoliti da saka lopova upravlja vasim umovima !!!
sana

#27

2014-01-15 10:24

Jedini krivac je covjek.On je doveo do stanja kakvo je!

Gost

#28

2014-01-31 14:33

ovo je super potrudite se da tako bude i za macke da zastitimo ta malena stvorenja <3 ustvari za sve napustene zivotinje predlazem da se skupi novac i da se napravi neka kucica gdje ce bit te napustene zivotinje molim vas neka tako bude

Gost

#29

2014-03-19 23:23

OVA PETICIJA JE ČISTA PREVARA!!!!
DAJA

#30 JA

2014-03-19 23:23

OVA PETICIJA JE ČISTA PREVARA

Gost

#31

2014-03-21 18:19

Kome ćete točno i kada uputiti peticiju? Koliko potpisa namjeravate skupiti? Što ćete točno zahtijevati? Zašto nema nikakvih detalja u opisu peticije?

Gost

#32

2014-03-24 16:08

mnogo

Anonymous

#33

2014-03-30 18:33

Veliko Hvala <3

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-03-05 15:47


ALASKA YOUNG
Gost

#35 ZAŠTITE TA DIVNA NJEŽNA BIČA!

2016-06-10 22:14

Neki dan na ciglama, vodila sam svog malog psa na sisanje i tu je bio jedan pas lutalica ,i kad sam ja ga pozvala da dodje meni,on je priso meni mirno prisao i lego na pod masuci repicem da ga malo pomazim,ja sam ga pomazila i kad sam krenula htjeo je jos,i pratio me do pola puta.Srce mi slomilo kad sam ga morala da ostavim ;-; Ko kaže da su agresivni? Oni svi zaslužuju respekt i ljubav kao sve ostale životinje!


Gost

#36

2016-12-10 16:09

Stop ubijanja pasa lutalica i kaznjavanje zlostavljanja zivotinja