Protiv Privatnih Izvrsitelja

Protiv Privatnih Izvrsitelja / Saopštenja / Odgovor na primedbe / Komentari


Gost

#1

2014-01-22 10:01

ima onih koji traze dlaku u jajetu. zanemari to i samo napred.

Gost

#2

2014-01-22 10:59

hvala am sto nam pomayete ...vec sam se pridruzila grupi na fejsu poydrav!

Gost

#3

2014-01-24 13:46

Samo 2-3 komentara?
Ovaj narod se zlu nada i uvek veruje da će se to zlo dogoditi nekom drugom.
Ni sa policijom i sudstvom pod kontrolom države nismo baš zaštićeni, a zamislite šta će biti ako nam Legijini drugari upadnu u kuću: prvo će da lome, onda da biju, pa ako šta ostane to će i da odnesu.

Nebojša Gojnić

Gost

#4

2014-01-27 17:20

NARODE IZADJIME NA ULICE
NEKA ODGOVARAJU ONI KOJI SU DONELI ZAKONE PROTIV NARODA
jelenka

#5 Re:

2014-02-21 07:34

#4: - NARODE IZADJIME NA ULICE
NEKA ODGOVARAJU ONI KOJI SU DONELI ZAKONE PROTIV NARODA

ma nisu oni (država Srbija) doneli samo zakon protiv naroda već i protiv sebe, a nisu ni razmišljali o posledicama. U mom slučaju su toliko ZABRLJALI da sam već na pola puta do Strazbura.

A kumila i molila i ukazivala na NJIHOVU grešku, jok, oni teraju po svome, zaj*ba*vaju me. E pa videćemo.

Njihove greške (države Srbije, odnosno Ministarstva pravde, jer oni stoje iza zakona koje je usvojila Skupština) plaćaće DRŽAVA tj. svi građani. Ukoliko se ne osveste i budem morala da se obratim Strazburu, tražiću nakon toga, a preporučujem i svima ostalima koji imaju ovakav problem da se traži da VRATE Srbiji SVI ONI po imenu i prezimenu (poslanici) koji su USVOJILI ovakav zakon. Pa da se po džepu "opale" ti pametnjakovići i onda će valjda razmisliti da Zakoni nisu tu da bi bili MRTVO SLOVO NA PAPIRU, već da se PRIMENJUJU.


Gost

#6

2014-02-21 09:10

Ja cu svoje dugove da platim pa makar zivela na ulici. Ono sto neci, to je da mi otimaju, da me vredjaju i ponizavaju.

Gost

#7

2015-01-30 19:53

neophodno je pokrenuti inicijativu da se pojedini sudski izvršitelji proglase nedostojnim i da im se zabrani rad. i pored toga što znaju da nemaju osnov za izvršenje oni ga sprovode. to se može i dokazati
proglasimo ih nedostojinim

#8 nedostojni izvršitelji

2015-01-30 19:57

Nephodno je početi kampanju i pojedinim izvršiteljima zabraniti rad proglašivši ih nedostojnim.
Sprovode izvršenje iako znaju da  za to nemaju osnov samo da bi ostvarili zaradu.

Ovo je jedini način da ih smirimo i da se zaštitimo

Kaca

#9

2016-03-30 12:50

Gradjani Srbije postavljaju pitanje koliko su validne ove peticije preko fb?!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2018-07-16 17:10