Peticija za ostanak direktora D.Z.NBgd dr Radomira Kovacevica


Gost

#26

2014-05-10 20:06

Molim????

Gost

#27

2014-05-10 20:08

Ma na ulice treba izaci zbog svega sto se desava,strasno
.....

#28 Re:

2014-05-10 20:10

#25: ika -

Pomenuo ja na vise mesta ali niko ne haje. Cak se nigde za sve ove dane nije pomenuo vozac ciji je automobil povredio dete. Mi smo na tapetu,novinari su zeljni nase krvi. A drug Stefi i Loce nam je pustaju na slamku :(

Mirjana Stupar

#29

2014-05-10 20:17

A taman se ponadasmo! Podrška dr Kovačeviću

Gost

#30

2014-05-10 20:18

Suludosti je previse u zdravstvu al öd drzave. Direktor je ocigledno pravi covek i na pravom mestu, neka tako i bude. Zaposleni ga postuju i vole. To je divno.

Gost

#31 Re:

2014-05-10 20:21

#30: -

Ovde se ne pisemo o ljubavi prema direktoru,nego o postovanju kolege,saradnika,lidera i pre svega Coveka sa velikim C. Jer da nije tako ne bi on podneo ostavku i time zastitio dvoje mladih kolega.

jelena

#32

2014-05-10 20:27

Sramotno je da se covek kao dr Loncar postavlja za ministra i nagradjuje za njegov " human " odnos ne prema pacijentu vec prema svom dzepu,a coveka kao sto je to dr Kovacevic bi razapeli da mogu
milica

#33

2014-05-10 20:29

A sta je sa vozacem tih kola,i dal je moguce da ce majka tog decaja da tuzi lekare a ne tog idiota koji joj je zamalo dete ubio? Svaka tuzba ima i kontratuzbu!
besna

#34

2014-05-10 20:44

Kakve tuzbe i kontratuzbe ukljucite mozak,strucni nadzor i inspekcija su utvrdili da lekari nisu krivi i to ne moze proci na sudu i sa tim je gotovo.Zasto nacelnica cuti kad svi znamo da je Panevka zvala i dobila odgovor da ne izlaze da vide dete!Incident je samo izgovor za ostavku,blok 44 u komentaru broj 6 je napisao srz problema i ja sam sumnjala da je cudno da Tijana bude sekretarica a pricala je na pus pauzama da je to za nju degradirajuce i ponizavajuce!!!Verovatno je ili ucenjivan da radi nesto sto nece ili mu je dr smrt,dr pedofil i slicno fino drustvo preporucilo da se skloni.Samo jos jedan dokaz da u ovoj zemlji za postene i casne nema mesta.Barem cu opet vidjati Raleta cesce!

Gost

#35

2014-05-10 20:54

Sve i da je nacelnica rekla da se ne izadje na teren,a pouzdano znam da nije,ko je ona da je doktori koji imaju svoj pecat i individualnu odgovornost za svoje postupke,pitaju i jos gore poslusaju. Treba da razmisljaju svojom glavom i pravilno su postupili,bez povrede struke i po etickim kodeksima,sto je svakako unutrasnji nadzor i potrdio. No ne bavimo se ovde njima !

Gost

#36

2014-05-10 22:29

Ako gradski sekretarijat i ministarstvo prihvate doktorovu ostavku,organizovati strajk uz minimum procesa rada

Gost

#37

2014-05-10 23:56

Koleginica Jovanovic je sve rekla sto je trebalo

Gost

#38

2014-05-11 06:32

nervira me to pre 5 dana sam bio dovoljno strucan i bas prava osoba za dato mesto, a cim sam odbio da sprovedem neku suludu odluku onda ceme zameniti podobnijim. stop?
Мићко

#39 Михаило

2014-05-11 09:15

Не разумем реченицу у посту ,,Овог пута свака час колегама" (односи се на Службу хитне медицинске помоћи Београд). Заиста не разумем да ли ви, медицинско особље из ДЗ-ова и болница, нас сматрате бесплатним таксијем и колегама ниже врсте??? Докле више тих подела? Иако нико од вас није подржао протест радника ХП што нису примили плате пред Нову годину, ја ћу вашу потписати, јер се то зове КОЛЕГИЈАЛНОСТ која у себи садржи и СОЛИДАРНОСТ.

milos

#40

2014-05-11 17:46

gde je obraz ovoj gospodji koja je inace bila suvozac automobila koji je udario decaka, jel poenta da se skrene paznja i svali krivica na D.Z. lekari iz doma zdravlja su izasli na lice mesta dok su kola hitne pomoci stigli pre njih jer je raskrsnica poprilicno udaljena a ne nikako u dvoristu D.Z. bilo bi lepo da pohvalite ljude koji su posvetili ceo svoj zivot tome da pomognu drugima samim tim budu humani, kad se vec spominje hipokratova zakletva procitajte je do kraja gde pise da "LEKAR U SVOM GRADU TREBA DA BUDE NAJPLACENIJI" a ne da automehanicar ima dva puta veca primanja
---

#41

2014-05-11 18:27

радомире ,
заједно смо једног пролећа пре више од деценије почели да радимо па ћу ти рећи ово да ми савест буде мирна .
био си увек повучен и ван кланова у дому .
кад сам чуо да ћеш бити директор мислио сам шта ти то треба у животу и ето био сам у праву .
уместо да уживаш са ћеркама и пчелама тебе развлаче по новинама као заморче и циркуску мечку .
кад видех славље по нехруовој и ко те све одједном подржава и велича из чисте користи и наде да ће злоупотребити твоју људскост мука ми је .
потпуно подржавам твоју оставку јер си одлучио да останеш честит човек а такви људи страдају .
ниси заслужио ово што ти се дешава а лоши људи и нерадници те са свих страна тапшу по леђима а ништа добро ти донети неће нити желе .
много је кукоља и вукова у јагњећој кожи у нашем дому који траже неку правду .
зато памет у главу !
знаћеш ти ко сам а остали нека мисле шта хоће !

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-11 20:37


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-11 21:49


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-11 23:29


blok 44 original

#45

2014-05-12 06:47

Apsolutno se slažem sa autorom ove peticije! Licno sam radnik istog Doma Zdravlja, znam u kojim uslovima se radi, poznajem dr Kovacevica. Od kada dr Kovacevic radi u nasoj kuci, cuju se samo reci hvale, kako od pacijenata, tako i od celokupnog osoblja. Divan lekar i covek, cast nam je sto je u nasoj ustanovi. Zelimo da ostane na celu ove kuce!A ovajšto se potpisao kao blok 44 baš LUPA gluposti!!!

Gost

#46

2014-05-12 06:49

podrška peticiji,ružno je sada uplitati druge u ovu priču,šta je sa vozačem vozila koje je udarilo dete?

Gost

#47

2014-05-12 07:25

ПРАВДА ЗА ЛЕКАРЕ И МЕДИЦИНСКО ОСОБОЉЕ!!!! А НОВИНАРИ НЕКА МАЛО ИСПИТАЈУ KO ИХ ЈЕ НАХУШКАО НА ДР РАДОМИРА КОВАЧЕВИЋА,НИЈ ЛИ ПРЕВЕЛИКА СЛУЧАЈНОСТ ДА У ХАЈЦИ ПРЕДЊАЧЕ ОНИ КОЈИ СЕ БЛИСКИ СА ПРЕТХОДНОМ ДИРЕКТОРКОМ И ПРЕТХОДНОМ ВЛАСТИ !!!!!

Gost

#48 Re:

2014-05-12 07:27

#25: ika -

ОЧИГЛЕДНО ЈЕ ДА БИ СКРЕНУЛИ БЕС ЈАВНОСТИ СА СЕБЕ (ВОЗАЧ И СУВОЗАЧ )ДИЖУ ХАЈКУ НА НЕДУЖНЕ ЛЕКАРЕ,   СРАМОТА,АЛИ ТО ЈЕ САДА МОДЕРНО,ЗАР НЕ

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-12 10:13


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-12 12:23