Smena predsednika opstine Svilajnac

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smena predsednika opstine Svilajnac

Dile

#51 Re: Re:

2014-05-24 13:27

#36: BAD 3 - Re:

Profesori i akademici sa Beogradskog univerziteta su za tebe amateri? kolio si ti glup i prost to je cudo jedno!


Gost

#52 Re: Re:

2014-05-24 13:29

#43: DJAVO DOSAO PO ZUTU BAGRU - Re:

Ti lizes dupe marinku za sitne pare hahahahah


Gost

#53 Re: Re:

2014-05-24 13:31

#48: - Re:

Tako je!

leka

#54 Re: BORITE SE!

2014-05-24 13:42

#24: Beograđanin - BORITE SE!

To malo ljudi ovde zna a istina je! Svaka mu cast na tome! sam je sve organizovao i ljudi su zbrinuti niko nije gladan i zedan! a ljudi odma sutra posle poplave hoce da se vrate kuci. e pa dug je to proces i mora puno da se radi. prvo neka svako krene od sebe!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-24 14:13


no name

#56 Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-24 21:26

#7: Marko-Srbija - Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

Kad budes preživeo poplavu onda sudi. Svilajnac ima odbranu od poplava ali ljudski faktor je unistio domove a ne nepogoda. Taj kralj Pera i njegova strahovlada su mi uništili dom. Njemu treba suditi ko zlikovcu. Ne zanima me politika vec pravda. Ja moje i tudje dvoriste cistim danima a ti si taj koji sere o ljudskom moralu.

Pera

#57 Pera

2014-05-24 22:44

Treba da se smeni ta dzukela !!!
Zix

#58

2014-05-24 22:46

...a u danasnjem on-line izdanju Blica,Marinko kaze da je Svilajnac kompletno dezinfikovan,i da je normalizovano snabdevanje vodom u gradu...

Gost

#59

2014-05-24 22:51

SVEGA OVOG NEBI NI BILO DA SU PITALI BILO KOG PECAROSA BILO KOG COBANA GDE DA OTVORE ISPUST I URADILI BI PRAVILNO GARANT  I DA SE POPLAVE NJIVE A NE GRAD NEGO ONO STARO VALJDA NECE ,E TO VALJDA NECE KOSTALO JE POPLAVOM GRADA ,STRASNO MNOGO .

VISOKE SKOLE

#60 SRAMOTA!!!!

2014-05-24 23:47

POKRETAC SMENE PREDSEDNIKA OPSTINE SVILAJNAC,PETRA MILANOVICA,KOJI JE IZMEDJU OSTALOG NAPISAO DA PETAR MILANOVIC NEMA SKOLSKE KVALIFIKACIJE ZA FUNKCIJU PREDSEDNIKA OPSTINE,JE U TEKSTU NAPISAO REC NE ZNAM ZAJEDNO (NEZNAM).PISANJE TAKVIH I SLICNIH RECI UCI SE U 4 RAZREDU OSNOVNE SKOLE,PA TAKO GOSPODIN KOJI JE INICIJATOR ZA SMENU PRECEDNIKA OPSTINE SVILAJNAC SMATRAJUCI DA PREDSEDNIK NEMA STRUCNE KVALIFIKACIJE ZA TU FUNKCIJU,MORA DA SE VRATI NAJMANJE U 4 RAZRED OSNOVNE SKOLE,KAKO BI NAUCIO KOJE SE RECI PISU ODVOJENO A KOJE SASTAVLJENO...TREBALO BI DOTICNOM DA SE POKRENE PETICIJA I DA MU SE SRPSKI JEZIK I PRAVOPIS PONOVO UVEDE KAO OSNOVNO OBRAZOVANJE MOZDA TADA NE BI OVAKO PISAO...
VISOKE SKOLE

#61 Re:

2014-05-25 00:01

#34: -

GOSPODJA KOJA KAZE DA GA NIT POZNAJE NITI ZNA,TVRDI DA JE TAJ COVEK NEUK,NEMORALAN,I NEHUMANO CUDOVISTE,I MOGLI BI SMO MI ZA NJU DA KAZEMO TO ISTO JER NI MI NJU NE POZNAJEMO.OSTALI NJENI KOMENTARI SU BEZOBRAZNI I NE KOMPETENTNI DA PRICAJU O OVOM COVEKU I O GRADU ZA KOJI APSOLUTNO NIJE UPUCENA!!

VISOKE SKOLE

#62

2014-05-25 00:16

#60: VISOKE SKOLE - SRAMOTA!!!!

DA LI BI DOTICNI GOSPODIN BIO BOLJI PREDSEDNIK SA NJEGOVIM ZNANJEM MAKSIMALNO DO 4 RAZREDA OSNOVNE SKOLE!!!

Zix

#63 Re: SRAMOTA!!!!

2014-05-25 03:11

#60: VISOKE SKOLE - SRAMOTA!!!!

...isto tako se i redni brojevi pisu sa tackom posle cifre...i odluci se "precednik" ili "predsednik"...nepismeni borac za pravopis...


Gost

#64 Re: SRAMOTA!!!!

2014-05-25 04:13

Gospodine sad si sam napisao i dokazao da su pametniji ljudi da 4 razreda skole i da bi pametnije reagovali nego predsednik Pera. Za ovakve siguacije je potrebna inteligencija i snalazljivost koju Pera nema, a ne dal li se nesto pise sastavljeno ili ne.

Gadafi

#65 Moamer

2014-05-25 06:57

AHAHAHAHA pa vi preko peticije iz Beograda menjate nekog iz kragujevacke,jagodinske opstine.Jaoj muke peticija godine.

Gost

#67 Re:

2014-05-25 11:01

#59: -

Ma nemoj? Evo ti primer Obrenovca na znanju i strucnosti pecarosa, ribocuvara i cobana! http://www.youtube.com/watch?v=r2LNHMLwTng Zasto imamo inzenjere? Zato da bi nam sudbinu krojili cobani iz vladajucih stranaka? Ovde govorim o celoj zemlji zadnjih 25 godina! Politika nas je dovela na dno, a vi se i dalje borite za vlast, nicemu vas ova nesreca nije naucila!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-25 11:20



Gost

#69

2014-05-25 13:53

SVILAJNCANKA SAM, DUGO ZIVIM U NOVOM SADU ALI PRATIM SITUACIJU U TOM GRADU JER SU MI RODITELJI OD 80 GOD JOS TAMO I CESTO ODLAZIM.
ZNAM BIDZU, KAO MLADOG SAM GA GLEDALA NA TRAKTORU U LUKOVICI KAKO JE DOMACIN U PRAVOM TE RECI!
ONDA SE POJAVIO PERA "KAFEDZIJA" SA DVA LOKALA KOD "MARE RESAVKINJE" I CEO CENTAR SE PRESELIO TAMO?! DA SVE BUDE DEGUTANTNO, SINDJELICEVI DANI SU ODRZAVANI NA TRGU MARE RESAVKINJE, A SINDJELICEV SPOMENIK JE U CENTRU GRADA, KAO STO JE ZMAJ JOVINA U NOVOM SADU, KNEZ MIHAJLOVA U BEOGRADU, ALI NE.... TAJ TRG JE NAPRAVIO BIDZA?!
NIKO SE U OVIM DANIMA NIJE OBRATIO MOJIM RODITELJIMA, DA LI IM TREBA VODE....NISTA VISE...
ZNAM ZA PREDRAGA DA JE U DILU SA DJILASOM, TO SVI ZNAMO ALI NE MOZEMO DA DOKAZEMO, PRVO ZATVORI SAOBRACAJ NA "SVOM" TRGU, PA GA ONDA PONOVO OTVARA, PROSTO...CIRKUS...
TOG COVEKA TREBA ZATVORITI ZBOG SVEGA STO JE URADIO LOSE ZA JEDAN TAKO LEP GRAD, GLEDAJUCI SVOJE INTERESE I ISPITATI MU POREKLO IMOVINE.
TO JE U DUSI MOJ GRAD, VOLIM GA I MUKA MI JE KAD SE NESTO RUSI, UMESTO DA SE IDE NAPRED...

Gost

#71 Re: Re: Dasezna

2014-05-25 20:30

#6: Da se nezna - Re: Dasezna

Ulje nije skriveno, slobodno nas posetite u hali, da pogledate i sami, a ako ste tako zaludni da se ovim sada bavite, mozete konretno doprineti, trebaju nam volonteri da pakuju namirnice za ugrozene, pa izvolite!! treba prvo da poverite sopstvenim ocima, pa tek da pricate, a ne da lupate gluposti!!!!

A dinosaurusi su drzavni projekat i nema veze sa zivotom to sto vi pricate...

 

glupost totalna! uvek vam je drugi kriv, a sopstvenu pasivnost i odgovornost niko ne vidi!


Gost

#72 Шта се плашите. Тито је одавно умро.

2014-05-25 20:54

Све неки анонимни потписници, као да је Пера анонимно уништио Свилајнац. Какви сте бре неодговорни.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-25 21:39


iznesi misljenje, ne vredjaj!

#74 Re: Re:

2014-05-25 23:06

#48: - Re:

po tvom nacinu obracanja vidimo ko si! Svoje sugradjane nazivas ustasama!? Jel to nesmeju da imaju svoje misljenje o poplavi koja ih je zadesila, ili si ti mozda vodovodni inzinjer pa znas da vodu nije bilo moguce zaustaviti??? Posto neznas za drugaciji recnik reci cu ti tvojim, KONJU JEDAN GLUPI , ljudi su zaustavili Savu kod Sapca a Resavu niko nije mogao da zaustavi?? Pazi majku mu ala ste vi Perini dupeljupci pametni?! Samo zajebali ste se ovaj put, onaj ko je odgovoran ici ce na sud!

no comment

#75 Re: SRAMOTA!!!!

2014-05-25 23:11

#60: VISOKE SKOLE - SRAMOTA!!!!

Da, u celoj prici to je najbitnije! Ne zelim da komentarisem da se rec predsednik ne pise precednik jer znam da je greska u kucanju bas kao i vas navedeni primer.