Smena predsednika opstine Svilajnac

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smena predsednika opstine Svilajnac


Gost

#1

2014-05-22 21:44

sta reci

Gost

#2

2014-05-22 21:45

IMA VAS PREDSEDNIK STOTINE SLICNIH NJEMU I NE INTERESUJE IH STA SE DOGADJA GRADJANSTVU . OPSTINA POSTOJI RADI NJIH.I IGRAJU DOBACIVANJE I PODRZAVANJE.A PRAVI LJUDI I ZRTVE TAKVOG PONASANJA NEMAJU SNAGE ILI NE ZELE DA SE SUPROSTAVLJAJU.OVA PETICIJA JE JEDAN VELIKI PRVI KORAK ZATO PODRZAVAM I TO I DALJU BORBU ZA BOLJE SUTRA.

Anonymous

#3 Obnovitelj Svilajnca

2014-05-22 21:49

Narod se plasi,nista drugo,zato nam je tako kako je,gde moze 1 nesposobnjakovic da vodi grad do maximalnog propasta,vreme je da se zaustavi dok moze.Pa toliko pametnih u Svilajncu politicki neodredjeni,bez posla, stana,dece jer nemoze da stvori porodicu zbog finansija,a predsednik se siri po svetu,DOSTA.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-22 23:07


Marsu pm

#5 Dasezna

2014-05-22 23:51

Ima ljudi koji rade neke stvari na pravi nacin a samo ugrozene porodice znaju za njih. Ne brinite se, pravi heroji se ne oglasavaju kada se ovo zavrsi oni nece da uzimaju priznanja jer im je bilo dovoljno sto je narod dao njima svoju podrsku jer su narod snabdeli hranom i pomoci od vrata do vrata sa dobar dan, izvoljte pomoc, ovo nije od opstine samo od dobrih ljudi, dovidjenja, i sve najbolje.
Da se nezna

#6 Re: Dasezna

2014-05-23 01:09

- Dasezna

sta tacno nije do opstine? Nemarnost koja nas je ovoliko skupo kostala? O cemu vi pricate, vi ste sasvim promasili temu!? Ko prica o dobrim ljudima? Naravno da ih ima, ko u ovoj situaciji nije postao covek - nikada ni nece! Poenta je da se ovde uopste ne prica o tome!OVDE SE PRICA O TOME DA JE POPLAVA MOGLA DA SE ZAUSTAVI DA SE REAGOVALO NA VREME I DA JE GLAVNI KRIVAC ZA TO PREDSEDNIK OPSTINE KOJI JE KASNO SAZVAO KRIZNI STAB. Naime vanredna opasnost je proglasena u 12.00 u cetvrtak a u 01 posle ponocu u cetvrtak na petak Resava je probila nasip. Ako pogledate novine videcete da je jos par dana pre toga najavljivana opasnost od poplava a u Svilajncu niko nije reagovao na to! Takodje se govori o tome da je posle poplava nastao haos u organizaciji zbrinjavanja ljudi kaoji traje jos uvek! Govori se o tome da Svilajnac 8 dana vec nema vode, cak ni one tehnicke, da je tek juce dosao covek koji je projektovao kanalizaciju i vodovod u Svilajncu da pomogne a da ga cak niko nije ni pozvao vec je covek sam dosao! Govori se o tome da su bacene grdne pare, citaj 5 miliona evra za dinosauruse iako je Resava potpuno nesredjena, mala kisa pa Sedlare poplavi. Da vas podsetim ti Dinosaurusi jos uvek ne sluze svrsi!? Govori se o tome da se humanitarna pomoc deli kao da je to njihovo, pitajte gde je zejtin, ulje iz humanitarne pomoci? Eno ga sakriveno..... i sl. I da ne nabrajam dalje. Hocemo odgovornost!

PS. Jeste li culi zvuk sirene za opasnost? Iako jeste spadate u ogromnu manjinu!

Marko-Srbija

#7 Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 05:27

Sram VAS bilo ,!
Ovo sve treba da radite ali protiv one budale kaja je pekla rakiju dok se ljudi borili za goli zivot. Jebao vas Toma I vasa politika mesto da pomazete ljudima da ciste sedite I koristite ovu nesrecu za politicke ciljeve . Pola je "balkana" a ne samo Svilajnac pod vodom jer je to isto Perina greska . Nista niste bolji od onoga sto je prodavao hleb za 200din. Samo sto vi koristite ovu nesrecnu priliku za partisko nametanje a onaj za svoj dzep
e5qa

#8

2014-05-23 06:34

Ja sam politicki neopredeljen i takvih ima mnogo a sto se tice srbije Sava i Dunav su za resavu cudo i to nemoze da bude odgovor zato sto poplavljena je pola Srbije poplavljeno njive su mogle dosta vode da prime i da nebude 2 metara voda u gradu nego 20cm a mozda ni tolko nego sada staje tuje ..Ovo je ljudi tuga sta se desilo po kucama i jos ja sam 3 dana pomagao crpeo vodu po kicama i prvih 48 sati nisam spavao za informaciju ja neznam da neko nije radio i pomagao stanovnistvu .
MRZIM POLITICARE

#9 Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 08:44

#7: Marko-Srbija - Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

OVO JE PETICIJA DA SE SKLONE NESPOSOBNI, CITAJ PERA, A NE PROMOCIJA BILO KOJE STRANKE. KAO STO VIDIS OVO NIJE PROMOCIJA I NIKOME SE NE SUGERISE ZA KOGA DA GLASA. SVAKO NEKA GLASA ZA KOGA HOCE, PA ZATO NEMOJ TI DA KORISTIS OVU STRANICU KAO POLITICKU TRIBINU JER SI SAMO TI OVDE POMENUO POLITIKU I TOMU I SNS .... OVU PETICIJU JE NAPRAVIO COVEK KOJI JE APOLITICAN I SAMO HOCE SPOSOBNOG COVEKA DA VODI GRAD A TO SVAKAKO NIJE PERA KAFEDZIJA. NO RAZUMEMO MI TEBE, IMA TAKVIH JOS U SVILAJNCU KOJIMA IZ PERINOG DUPETA SAMO JOS NOGE VIRE

PIKSI

#10 Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 08:45

#7: Marko-Srbija - Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

SIGURNO SI TI OD ONIH KO SE PERI U DUPE UVLACIS,CEKATE DA SE STANJE STISA PA AJDE DA PEREMO KINTU,OVDE SE RADI O SMENI JER JESTE GRESKA NJEGOVA ZATO STO NIJE REAGOVAO KAKO SE TO RADI A MOGUCNOST JE POSTOJALA,NEGO ZUTACI SU NAVIKLI DA GOJE PRASE PRED BOZIC,PA MISLILI I OVAJ PUT CE TO UPALITI.TI STO SU PRODAVALI HLEB I VODU ZNA SE KO TO RADI,ALI VUCIC CE TO DEBELO KAZNITI,A TI SMANJI PRICU JER VIM DA NEMAS BLAGE VEZE  O SITUACIJI U OPSTINI.


Gost

#11

2014-05-23 08:52

I Obavezno da odgovara!!!

Gost

#12 Re: Re: Dasezna

2014-05-23 08:53

#6: Da se nezna - Re: Dasezna

sve se slazem, kriju a ima se svegga i svacega, danima nemam nikakvu pomoc, ljudi u dzakovima nose sve i svasta a ja ne trazim od gladnih usta ali takodje sam nezaposlena, nemam primanja i?????? eto trazim savet, ja nisam izgleda pametna, a da ni u socijalnom sto se vrti po tv svilajncu je sve sama laz, ako imas vezu dobices potvrdu ako ne e pa laduj, i zarazi se

 


Gost

#13

2014-05-23 09:01

Nije on jedini koga treba smeniti u Srbiji,ima takvih kao on oko 80 procenata na svakom nivou drzavnog aparata.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-23 09:07


Dosta je bilo

#15 Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 09:30

#7: Marko-Srbija - Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

Sramota. Svuda je prirodna katastrofa, samo je u Svilajncu kriv Pera! E pa dragi moji krivi su svi na Balkanu jer se posle raspada SFRJ nije znalo ko pije, ko placa, i svi su grabili za sebe i svoje dok su drzave propadale, sram vas bilo!!! Ni ovaj potop ih nije opametio, svi bi na vlast, svi bi samo u svoj dzep, ma svi bi da prodaju hleb za 200 dinara! I ovu humanitarnu pomoc ce u svoj dzep dok ce sve predsednike koji nisu sns smeniti, a ostale ce proglasiti herojima, prvo onog njihovog skolUvanog iz Obrenovca! http://www.youtube.com/watch?v=EfEe155jhhc

Englez

#16 Re:

2014-05-23 09:31

#11: -

Za sta Pera da odgovara? Sto je potopljen Svilajnac, ili zato sto je potopljena cela Srbija i pola Bosne i deo Hrvatske ???

Nisam DS

#17 Re: Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 09:43

#10: PIKSI - Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

"Premijer smenjuje gradonačelnika Šapca Miloša Miloševića sa mesta komandanta Štaba za vanredne situacije, valjda zbog nemogućnosti da organizuje odbranu i da bi se predupredila obrenovačka katastrofa, iako u tom trenutku Šabac niti je bio poplavljen, niti je imao žrtava. Predsednika opštine Obrenovac Čučkovića sns, i pored još nepoznatog broja mrtvih i propusta u organizaciji odbrane grada, Vučić još nije "uzeo na zub". Ukratko, to bi bio spisak nedoslednosti i nelogičnosti koje navode na zaključak da je tek katastrofa u Obrenovcu uozbiljila situaciju, posle koje se aktivno krenulo u ojačavanje nasipa." Smenicete i Peru i sve koji nisu Sns, ne brinite. http://balkans.aljazeera.net/vijesti/obrenovac-tragedija-za-ciji-razmjer-je-kriv-ljudski-faktor

odgovor dupeljupcu

#18 Re: Re:

2014-05-23 09:43

#16: Englez - Re:

sto ga ne pitas? Ionako si mu veran, on voli takve mozda ti i kaze

Tako je

#19 Re:

2014-05-23 09:51

#2: -

Prvo ova ostavka, pa redom od opstine do opstine, od sela do sela koji su polavljeni! http://www.libreto.rs/2014/05/ja-av-podnosim-ostavku/

Ne znam ko je, ja sam svoj!

#20 Re: Re: Re:

2014-05-23 09:59

#18: odgovor dupeljupcu - Re: Re:

Da li vi ljudi shvatate da u Srbiji postoji 50% ljudi koji nisu glasali jer nisu ni DS ni SNS vec razmisljaju realno i trezveno i muka im je od svih vas koji se samo bore za vlast, kako ko dodje ista pesma. Vidite da se ceo Balkan valja i pliva u blatu i to koristite samo za smenu onih koji nisu sns? Podrzavam da je glavni krivac ljudski faktor i to sto se godinama trpalo u svoj dzep umesto da se trosilo tamo gde je trebalo za narod, ali ako smenjujete, smenjujte sve predsednike, a ne samo Peru i nekoliko njih koji nisu sns! http://www.libreto.rs/2014/05/ja-av-podnosim-ostavku/


Gost

#21 Re: Re:

2014-05-23 10:41

Zato sto je neodgovoran i nije blagovremeno obavestio gradjane da ide poplavni talas


Gost

#22 Re: Re: Re:

2014-05-23 10:51

#21: - Re: Re:

Svi su odgovorni, od vrha vlasti jer su jos 13-og maja najavljene obilne padavine i mogucnost poplava, a prstom niko nije mrdnuo i upozorio javnost,  nikog nije briga da cisti reke, kanale, jaruge, ojacava brane i nasipe, pa do onih pre njih CITAJTE LJUDI A NE SAMO NAVALILI DA DODJETE NA VLAST, vlast je odgovornost, ali to u Srbiji ne vazi !  http://www.tanjug.rs/novosti/128739/rhmz--obilne-padavine-i-porast-vodostaja.htm 13.05.2014 ..... http://kolumnista.com/kako-je-potroseno-50-miliona-dolara/ ..... http://www.politika.rs/pogledi/Miroslav-Lazanski/Kako-nam-se-dogodio-Potop.lt.html ... http://vanrednasituacija.blogspot.com/2013/11/blog-post_2.html

Ljubisa

#23 Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 10:55

#7: Marko-Srbija - Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

Slazem se i treba pronaci zasto nije sve fukcionisalo ali ne i da se skine Predsednik opstine jer ne verujem da je on trebao da ukljuci sirene vec osobe koje su zaduzene za to. Svako mora da odgovara za ono sto je zaduzen. Ostavimo politiku sa strane daj da se Svilajnac ocisti i da zivot opet krene ako mozemo recu  normalano iako ce za to trebati dosta vremena. Sta mislite da bi Bidza bolje uradio ili bilo koji bivsi predsednik ? Ostavimo proslost i gledajmo da buducnost bude bolja i da deca koja idu u skolu sto pre da se vrate u svoje klupe a radnici na svoja radna mesta jedino tako cemo pobediti ovu nesrecu.

L Petrovic ( Svilajnac )

Beograđanin

#24 BORITE SE!

2014-05-23 11:54

Braćo Svilajnčani, ostavljeni ste na milost sami sebi, Vlada vam je okrenula leđa. Vaš predsednik je povukao svoje veze i sam se izborio za pomoć koju ste dobili. Isključivo ste sve to dobili njegovom ličnom zaslugom, zapamtite to. Svilajnac je prepušten sam sebi, borite se!
Djordje

#25 Re: Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

2014-05-23 11:57

#23: Ljubisa - Re: Mogli ste sacekati bar jos koji dan .!

Koliko sam upucen, Vucic vam nije slao pomoc samo da bi se smenila vlast.