STOP pešačkoj zoni u ulici Nikole Pašića u Velikoj Plani!


Gost

/ #19 Nisam jos napustio grad

2013-03-16 14:55

Ovom prilikom izvinjavam se svim ljudima koji igraju u folkloru i pritom nose narodne nosnje.
Necu da lazem i da kazem da nisam tako mislio ... Priznajem , mislio sam ono sto sam napisao.
Stvar je u tome da se sada kajem i sto vise ne mislim tako. Nije to bio afekat , ali ni krivi ni duzni nasli ste se na tapetu mene koji nisam ni malo vredniji od vas cak mislim da ste vi vredniji jer vi znate da igrate , a ja ne. Potpuno sam svestan napora koji ste ulozili u tu vasu aktivnost i veoma vas postujem. Vi ste deo jedne urbane Velike Plane i to priznajem. Drago mi je sto delite misljenje samnom o zatvaranju ulice Nikole Pasica. Zahvaljujem se Marku Sucuru koji je podelio sa vama na face-u onaj moj predhodni komentar pa ga ujedno molim da podeli i ovaj kako bi oni koji se smatraju prozvanim videli ovu poruku. Veoma bi mi bilo drago kada bi se nasa gradjanska inicijativa sprovela u delo. Smatram da kao sto ja iz Velike Plane ne mogu da odlucujem o tome da li ce u npr. Milosevcu biti ovde ili onde poplocan trotoar ne bi trebali ni Milosevci da odlucuju o tome da li ce biti zatvorena neka ulica u mojoj prvoj mesnoj zajednici. Zeleo bih da me shvatite da se ovde radi o samovolji nekih koji ne pripadaju delu grada o kome odlucuju i koji odbijaju da cuju nasa negodovanja. O nama se radi , trebamo se mi i pitati.
Veliki pozdrav !