Podrska Sasku

different

/ #81

2013-05-24 11:44

ma vi ljudi sve izvlacite iz konteksta. ne vidim da sam ijednom napisala da ga treba poslati na dozivotnu-ispravka, da ga treba osuditi na maximalnih 30-40godina koliko ide prema nasem ZKP-u koji itekako poznajem.
sta bih ja uradila, ne znam ni sama, mozda bih se branila, mozda ga udarila tiganjem, ubola nozem ili bih se mozda samo sledila od straha, ja ne znam i ne mogu da garantujem da bih se isto tako ponela.
a sve se uzima u obzir, i njegov zivot pre i citav slucaj-sve kako se dogodilo. a nazalost, vecina donosi zakljucke na osnovu onog sto procita u novinama sto je jako lose. svuda pise 'samoodbrana' i sad verujmo. meni je nazalost(?) potrebno vise, i ne vidim sta je lose da svoje misljenje zasnivam na konkretno utvrdjenim cinjenicama i dokazima koji dolaze od strucnih ljudi a ne novinara-amatera. i sama osoba koja je sastavila ovu peticiju ciji sam potpisnik, nikako nije trebalo da iskoristi termin 'ubio' vec 'lisio zivota'.
meni je samo svaciji zivot dragocen i strasno je sto se ovakve stvari desavaju i za to ne krivim pojedince vec citav sistem zbog kog i zivimo u strahu zbog kog ni sami nismo svesni na sta smo sposobni.