Podrska Sasku

ze

/ #719 re

2013-05-25 02:10

#5: different -

Jeste pravo na zivot ne prikosnoveno samo u koliko taj neko ne ugrozava zivot nekom drugom (to jest pravo na samodbranu je isto toliko neprikosnoveno da se to desilo u nekoj normalnoj zemlji nebi bio u pritvoru ni jedne sekunde ali ovo nije normalna zemlja na zalost). Ja Saska ne poznajem da se razumemo i posto imam dete da se meni tako nesto desilo postupio bih isto kao on jer je i pravo da zastitis zivot svoje porodice i svoj u svojoj kuci jos neprikosnovenije od prava bilo koje osobe koja u tvoju kucu udje pogotovo na nacin na koji je taj nesrecni covek usao. Svi znamo u kakvom vremenu i u kakvoj zemlji zivimo siguran sam da taj covek (namerno kazem covek jer ima dovoljno godina da odgovara za svoje postupke i nije mladic ili dete) nije usao da bi popio casu vode kod Saska. A ako bilo ko samo malo razmislio  svati ce koliko je tesko izbosti coveka 5 puta u ledja a da nije samoodbrana sto mislim da je lako dokazati u normalnoj zemlji. mozda bi tuzilac trebalo da razmisli a ne da skuplja poene. Pa u ovoj zemlji citamo svaki dan da neko ko ima na desetine krivicnih prijava ubije nekog neduznog kao sto je ona devojka poginula u pucnjavi pre neki dan. Samo se pitam da li i bilo toliko poginulih da su ti kriminalci bili u pritvoru kao Sasko.