Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku

antonio pilendra marmont

#701 Re:

2013-05-25 00:21

#5: different -

jebi se i ti i njegov zivot majmune kad moram tako da kazem teras me na to,u vreme isusa hrista su ljude razapinjali na krst za kradju a ti seres nije smeo da oduzme coveku zivot pa to nije covek kad je imao 50 provala znaci trebali su da ga razapnu 50 puta i svih 50 da umre na krstu ko je tebe ucio pravdi mora da se zvao djavo,jebem ti tu inteligenciju,ma za nas je samo turska cizma nista drugo dokle god ima budala koje stite zombije i kriminalce.


Gost

#702

2013-05-25 00:29

peticija je prawa stwar! i mnoge zakone treba mijenjati!

Gost

#703

2013-05-25 00:37

covek je spasavao porodicu i sebe a u srbiji postoje povlasceni kriminalci koji ne odgovaraju za zlodela a obican posten gradjanin ce uvek biti zrtva,zato sto je od davnina ovo bila kurvina zemlja a i bice jos dokle god postoji,ovde se uvek ubijala pravda,na ime zakona a stiti se zlo,i to zakonom,srbija je pakao bila i ostace dokle je druge strane sveta ne ociste a netreba im jos mnogo,sve u srbiji trazi,samo pravdu nemoj jer je nije nikad ni bilo,ovde vladaju sodoma i gomora.Djabe se obican narod nervira ovde je sve naopako i poremeceno jos odavno... milioni zivota su ubijeni i unisteni jer su hteli da isprave krivu drinu i jos milioni ce stradati.kad mora narod da pravi peticije za svakog coveka posebno onda znaj koliko je sati.

Gost

#704

2013-05-25 00:42

znaci u kuci mi je lopov i ja ne smem da se branim? Molim da se covek pusti iz zatvora i da se menja zakon!
antonio pilendra marmont

#705

2013-05-25 00:42

ja samo garantujem da nece ici u 51 provalu ahahahahahaaaa to vam potpisujem. ko hoce da se kladi nek se javi.
Neko

#706 Neko

2013-05-25 00:43

Pod hitno treba da Srpski parlament promeni zakon u vezi provala na tudji posed , neka bude kao u americi , jel ovo je samo pocetak provala bice toga jos , stim treba stati u odranu coveka koji je samo stitio svoju imovinu i svoju porodicu

Gost

#707

2013-05-25 00:46

Pravo na samoodbranu je mnogo starije od nasih politicara
Glup si jos jednom.

#708 Re: Glup si.

2013-05-25 00:47


Gost

#709

2013-05-25 00:52

Сашко секогаш си бил издржлив!
Издржи и сега!
Господ е голем и се гледа!
Браво на храброста !
Издржи ЛАВЕ МАКЕДОНСКИ!
Поз од Осло до тебе и твоите мили!
Нека Бог ви даде храброст и љубов!
Не сте сами !
Ана

Gost

#710

2013-05-25 00:53

svako,a pogotovo privatno vlasnistvo,mora da bude svetinja.ko dirne neovlasceno u privatno vlasnistvo gubi glavu.[nema kompromisa]

Gost

#711 Re:

2013-05-25 01:03

#5: different -

ubiti bez pardona...sam je dosao po smrt.i dobio je.samo je to pravo i pravedno.sve ostalo su baljezgarije.

Prilep

#712

2013-05-25 01:08

Sasko je moj sugradjanin i znam ga 20 God iz divne porodice je a i on je sam porodican čovjek . Jeste da on i njegova obitelj ce nositi teško breme za oduzeti covjecki život ali da je bilo drugačije bila bi tragedija nesrecan slučaj a tog bi narkomana strpali u instituciji gdje bi živio od državne pare to est od narod sto plaća PDV . Molite se za njih i da Bog da ga oslobode! On je branio svoje! Fokusirajmo se svi da sto prije izadje! Hvala i pozdrav iz Prilep

Gost

#713

2013-05-25 01:09

Ово је борба за права и достојанство обичних грађана - данас за Сашка, сутра можда за некога од нас!

Gost

#714

2013-05-25 01:23

"glasu razuma" daću Vam jedan, po vama krajnje racionalan predlog i nadam se da ćete se složiti samnom. Ako ne daj bože nekad neko naoružan u gluvo doba noći upadne u vašu kuću, budite Hrišćanin, nemojte se braniti, okrenite i drugi obraz, pa ako taj slučajno odluči da Vam, ne dao bog siluje dete, pomozite mu u tom činu, ako odluči da nekog možda ubije, Hrišćanski mu pomozite, ni slučajno nemojte da pružate bili kakav otpor, pobogu, tako biste možda mogli ugroziti pravo na život dotičnog dragog gosta...
A možda biste mogli potražiti pomoć stručnog lica, znate, imaju one fine strpljive čike koje će rado i sa zanimanjem saslušati sve što Vas tišti, dok vi opušteno ležeći na belom krevetu budete iznosili svoje probleme i traume...

Gost

#715

2013-05-25 01:38

NIJE MORALNO I NE MOZE BITI, DA KRIMINALCI IMAJU VECA PRAVA NAD TUDJIM ZIVOTIMA - NEGO NORMALNI GRADJANI KOJI POSTENO RADE I BRANE SVOJE I SVOJE FAMILIJE ZIVOTE ALI TAJ I TAKAV ZAKON NE POSTOJI NIGDE U SVETU PA NI OVDE U AUSTRALIJI(GDE JE VECI PROCENAT KRIMINALA - NEGO BOLO GDE U EVROPI )

Gost

#716 Re: TO MOZE DA SE DESI SAMO U AMERICI I U SRBIJI

2013-05-25 01:41


Gost

#717 Re:

2013-05-25 01:53

#5: different -

nisam sigurna da mu je namjera bila da ga ubije, ali se jednostavno obezbjedio nozem za slucaj samoodbrane, sto je logicno, nece provalnika docekati sa casom pica,ali.....zasto je provalnik imao sarafciger u ruci???? Nije sigurno imao dobre namjere, vec da nekoga povrijedi.


Gost

#718

2013-05-25 02:08

SASE NIJE KRIV..PRAVDA ZA SASETA..SRBIJOOO PROBUDI SE UNISTICE NAS KRETENI I LOPOVI!!
ze

#719 re

2013-05-25 02:10

#5: different -

Jeste pravo na zivot ne prikosnoveno samo u koliko taj neko ne ugrozava zivot nekom drugom (to jest pravo na samodbranu je isto toliko neprikosnoveno da se to desilo u nekoj normalnoj zemlji nebi bio u pritvoru ni jedne sekunde ali ovo nije normalna zemlja na zalost). Ja Saska ne poznajem da se razumemo i posto imam dete da se meni tako nesto desilo postupio bih isto kao on jer je i pravo da zastitis zivot svoje porodice i svoj u svojoj kuci jos neprikosnovenije od prava bilo koje osobe koja u tvoju kucu udje pogotovo na nacin na koji je taj nesrecni covek usao. Svi znamo u kakvom vremenu i u kakvoj zemlji zivimo siguran sam da taj covek (namerno kazem covek jer ima dovoljno godina da odgovara za svoje postupke i nije mladic ili dete) nije usao da bi popio casu vode kod Saska. A ako bilo ko samo malo razmislio  svati ce koliko je tesko izbosti coveka 5 puta u ledja a da nije samoodbrana sto mislim da je lako dokazati u normalnoj zemlji. mozda bi tuzilac trebalo da razmisli a ne da skuplja poene. Pa u ovoj zemlji citamo svaki dan da neko ko ima na desetine krivicnih prijava ubije nekog neduznog kao sto je ona devojka poginula u pucnjavi pre neki dan. Samo se pitam da li i bilo toliko poginulih da su ti kriminalci bili u pritvoru kao Sasko.


Gost

#720

2013-05-25 02:11

Sramota velika za Srbiju, da ovaj covek provede (cak) i 30 dana u zatvoru. Zato sto je branio svoju porodicu ? Neverovatno. Nadam se da ce biti toliko potpisnika i odmah oslobode nevinog coveka ...

Gost

#721

2013-05-25 02:12

Maksimalna podrska !!!
laky08

#722

2013-05-25 02:15

Ovako se postupa sa " huliganima " ! Da je veci broj ovakvih osoba mnogo manji broj ovakvih krivicnih dela bi se desavao.

Gost

#723

2013-05-25 02:25

Strasno je da neki narkoman sa boga pitaj kakvim krivicnim delima u dosijeu moze da ti udje u kucu znajuci da ne smes da se branis po nasem zakonu...
pa narkomani terorisu i clanove njihove porodice da bi dobili pare, zamislite sta mogu da urade nekom koga ne poznaju... svako treba da ima pravo da brani sebe i porodicu, narocito od nekog ko ulazi nocu kroz prozor!!!

Gost

#724

2013-05-25 03:06

Nije kriv. Tacka!
Mungos

#725

2013-05-25 03:47

I dok kod nas PO ZAKONU lopovu u sopstvenoj kuci ne smes nista, cak ne smes ni da ga na bilo koji nacin zadrzis dok ne dodju plavci, u Americi npr. ovo bi bilo branjenje imovine i automatsko oslobadjanje bilo kakve krivice i odgovornosti. Toliko o tome koliko su nam zakoni dobri i slicno...