Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#651

2013-05-24 22:34

Svaka osoba ima pravo da odredi put kojim ce ici. Drago mi je da narod moj zeli da promeni nesto i zastiti sebe. Uvek je bilo dve grupe ljudi, jedna koja postuje samo sebe a druga koja postuje i druge. Ovo je dobar nacin da se nesto promeni u Srbiji. Ako oslodobe ovog coveka i izmene zakon bice to jasna poruka prestupnicima.

Gost

#652

2013-05-24 22:37

Sloboda za Saska!

Gost

#653

2013-05-24 22:40

Čovek koji brani usred noći svoju porodicu od moguće smrtne opasnosti ne zaslužuje ni minut pritvora.

Gost

#654 Re:

2013-05-24 22:41

#627: Nele -

Ovakav komentar priliči samo udrogiranoj budaletini poput Manića zato bolje ćuti i pokri sa ušima!

veliki strumf

#655 Re:

2013-05-24 22:42

#1: -

Legnes uvece da spavas sa porodicom, udje ti neki narkoman i probisvet da te opljacka, da ti uzme ono sto si mukotrpno stekao tokom zivota, i ispada da ti to nes mes da branis. Jer, ako odbranis, i kriminalcu das ono sto je trazio - od obicnog coveka kakvi smo svi mi ovde postanes kriminalac i zavrsis u zatvoru. Pa ima li to negde osim u ovoj sugavoj i propaloj drzavi.

neutralan

#656 Istina i stvarnost

2013-05-24 22:42

Istina je da je dobar i posten covek samo branio svoje i na zalost ubio drugog coveka. Niko od nas nema pravo nekome da oduzme zivot osim ako je SMRTNO ugrozen, mi mozemo da pisemo ovde svasta ali cinjenice i dokazi treba da pokazu zasto i kako je nekome zivot oduzet. Peticija je samo privremena mera koja bi sada mogla da se iskoristi. Prava stvar je promeniti zakon i jasno definisati ako neko udje na posed tudji pogotovo sa oruzjem stvar je jasna
Mario

#657 Re:

2013-05-24 22:43

#1: -

Ne samo pustanje Saska na slobodu, vec i pozivanje na krivicnu odgovornost svih tuzilaca koji olako i bez ikavih razloga odredjuju pritvor neduznim gradjanima.


Gost

#658

2013-05-24 22:44

Pravda bre!!!
aleksandar ns

#659 Re:

2013-05-24 22:46

#5: different -

uleteo mu manijak u kucu kroz prozor sa SHRAFCIGEROM dok mu je u sobi 3 metra dalje zena i malo dete....druze to je zivotinjski instinkt da ih odbranis...

po meni bi Saska trebalo pustiti odmah kuci


Gost

#660

2013-05-24 22:47

Čoveka treba ODMAH pustiti iz pritvora!
Ne postoji nijedan razlog da ne bude sa svojom porodicom i prijateljima.
glas razuma

#661 Re:

2013-05-24 22:47

#651: - Svaka osoba ima pravo da odredi put kojim ce ici. Drago mi je da narod moj zeli da promeni nesto i zastiti sebe. Uvek je bilo dve grupe ljudi, jedna koja postuje samo sebe a druga koja postuje i druge. Ovo je dobar nacin da se nesto promeni u Srbiji. Ako oslodobe ovog coveka i izmene zakon bice to jasna poruka prestupnicima.

 

Ali je neko stao na put tog coveka i prekinuo ga trajno ubistvom. Niko od nas ne zna sta je on radi, kakva muka ga je naterala i zasto je to radio.

 

Ubijanjem drugih bez sudjenja, baz i pitanja nije postovanje ni drugih a ni sebe.

 

i kakvu ce to poruku poslati prestupnicima? Istu onu koju salje americki zakon koji dozvoljava ubijanje zbog ulaska na privatni posed. Poruka koju takav zakon salje je sledeca: "Pazi se oni mogu da te ubiju bez posledica, zato najpre pucaj iznenada pa onda pljackaj"

 

naivni su oni koji misle da bi takav zakon smanji broj provala i razbojnistava, naprotiv, takvi zakoni kriminalce guraju da postanu jos tezi kriminalci. Kada je kazna za neko delo poput oruzanog razbojnistva duga ili dozivotna robija, to daje motiv kriminalcu da ako treba i ubije jer kazna ne moze mnogo da ide gore a ubistvom mozda moze da se izvuce.

 

NASILJE SAMO STVARA NASILJE

 

mene jako brine sto moj narod reaguje krvnicki i osvetnicki, sto se ponasa kao sudija i dzelat, sto hoce da ubija bez pitanja. I prethodni rat nam se desio zato sto su nas politicari ubedili a mi im naivno poverovali da moramo da ubijamo druge jer ako ih neubijemo oni ce nas i nasu porodicu. Naravno istina je bila daleko od toga.


Gost

#662

2013-05-24 22:48

Ne nego je trebao da mu pomogne da odnese sve vredno iz stana plus kafica naravno.SRAMOTA PRIVATAN POSED JE SVETINJA KO NOGOM KROCI NEPOZVAN ZNA SE STA MU SLEDI !!! Pa da vidis ko bi se sledeci usudio ....

Gost

#663

2013-05-24 22:50

Vreme je da privatno vlasnistvo i zivot postanu svetinja. Zakon mora da uzme u obzir odbranu vlasnistva ili sopstvenog zivota kao neotudjivo pravo svakog coveka. Vreme je da se stane na put kriminalcima, provalnicima, narkomanima.

Gost

#664

2013-05-24 22:51

Podrska coveku, ai valjalo bi da nekako reagujemo svi mi da se taj usrani zakon promeni!

Gost

#665

2013-05-24 22:52

Pomozite coveku jer je on veliki humanitarac!

Gost

#666

2013-05-24 22:53

nemam komentar

Gost

#667 Re:

2013-05-24 22:55

#5: different -

sta trabunjas bre jesili ti mozda iz njegove branse pa se nesto pravdas sram te bilo funjaro jedna sta je trazio to je dobio


Gost

#668

2013-05-24 22:56

u jednoj nenormalnoj drzavi ne mozete ocekivati normalne zakone....
covek ne bi trebao provesti ni jedan sat u pritvoru,u svakom slucaju svaki normalan covek bi uradio isto ako ne i bolje,tj,metak u celo.....
glas razuma

#669 Re:

2013-05-24 22:57

#662: - Ne nego je trebao da mu pomogne da odnese sve vredno iz stana plus kafica naravno.SRAMOTA PRIVATAN POSED JE SVETINJA KO NOGOM KROCI NEPOZVAN ZNA SE STA MU SLEDI !!! Pa da vidis ko bi se sledeci usudio ....

Sta mislis da li se provalnici usudjuju da udju u zemljama gde privatni posed jeste svetinja kao na primer u Americi.

 

Tamo ima vise provala i razbojnistava i za razliku od evrope gde privatni posed nije svetinja u americi provalnici najpre ubiju clanove porodice pa onda pljackaju.


Gost

#670 Re:

2013-05-24 22:58

#5: different -

takvi i slicni njima (narkomani) ne zasluzuju da trose vazduh na ovoj planeti!!!!


Gost

#671

2013-05-24 22:58

moje misljenje je da je u ovoj drzavi sranje. mnogi ljudi su zavrsili po zatvorima zbog politicara. sasko je postupio skroz ispravno,da je neki politicar to uradio nebi bio u zatvoru ni sat vremena,zato sasku i njegovoj porodici sve najbolje i ako ih ne znam drzi te se izuracete to.
a policija bi trebalo vec jednom da radi svoj posao kako treba a ne da seru po obicnim ljudima.
glas razuma

#672 Re:

2013-05-24 23:00

#668: -

da li to kazes da svaka pljacka treba da se kaznjava ubistvom?


Gost

#673

2013-05-24 23:01

GOLIM RUKAMA BIH GA ZADAVIO !
glas razuma

#674 Re: Re:

2013-05-24 23:04

#670: - Re: takvi i slicni njima (narkomani) ne zasluzuju da trose vazduh na ovoj planeti!!!!

A ti mislis da si bolji od njih? Ti mislis da ti zasluzujes taj vazduh?

 

Tako ces sutra reci za cigane, pa albance, pa grobare ili delije, pa za clanove druge stranke, pa ce na kraju ispasti da samo ti zasluzujes da zivis.

 

gadis mi se i ti takvi poput tebe - koji sude i presudjuju i ubijaju kao zveri, ma gore od zveri


Gost

#675

2013-05-24 23:07

Заштитимо своје породице.