Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#801

2013-05-25 08:15

SLOBODA ZA SASKA!

Gost

#802

2013-05-25 08:15

Političari štite lopove kako bi i sebe zaštitili.

Gost

#803

2013-05-25 08:15

Vivala Sloboda

Gost

#804

2013-05-25 08:15

on ce morati da zivi sa time da je ubio coveka,i ako je bilo u samoodbrani ,a zamislite da jekojim slucajem morao da zivi satime da nije zastitio porodicu,i da se njima nesto desilo,poslanici tj politicari moraju da nadju nacin da se zakon o samoodbrani prilagodi stvarnosti i realnosti!

Gost

#805

2013-05-25 08:17

Postupio je kao svaki normalan covek, branio porodicu i kucu....
Izaberite nadimak

#806 Subjekt

2013-05-25 08:18

Vreme je da se vec jednom usvoji zakon o zastiti privatne svoine i samoodbrane....kako bi ljudi mogli sami izaci na kraj sa kriminalcima koje ovaj zakon trenutno stiti...usvojili smo skoro sve zakone sa zapada...nazalost lose...vreme je da usvojimo i jedan dobar....ovaj covek je heroj!!!
Treba ga nagraditi a ne suditi mu!!!

Gost

#807

2013-05-25 08:22

pa neka I drugi potpisu,covek je samo stitio svoju porodicu.

Gost

#808

2013-05-25 08:34

NADAM SE DA CES STO PRE BITI SA SVOJOM PORODICOM.MINISTRE OSLOBODITE COVEKA .

Gost

#809

2013-05-25 08:35

Svako ima legitimno pravo na odbranu. Ne poznajem ni jednog napadaca koji unapred obavestava napadnutog sta je sve spreman da uradi njemu i njegovoj porodici. I Srbija je imala pravo braniti se od NATO agresije, a sada kompletno zivo rukovodstvo robija u Hagu!? Koja je to logika??

Gost

#810 Re: Ovo stvarno nije trebalo da se desi!

2013-05-25 08:36

#1: -  

 Ne daj Bože nikome da se desi to što se desilo Sašku!


Gost

#811

2013-05-25 08:36

Naravno da podrzavam Sasu sto je to uradio i zastitio sebe i svoju porodicu, a za one sto ne misle tako samo jedno pitanje / Sta je trebao da uradi da mu mozda skuva kafu i da mu da slatko!!! I ja bih isto to uradio !!!!! Uvedite Americki zakon on nama treba ovde pa nebi bilo ubistava silovanja i pljackanja.....

Gost

#812

2013-05-25 08:39

Jasno je kao beli dan da od nakaradnog r(d)eformisanog pravosuđa gonjeni građanin nije prekršio ni jedan ljudski (ni božji) zakon.
F. Glončak

Gost

#813

2013-05-25 08:45

podrska sasku...promeniti zakon u vezi neovlascenog upada u privatno vlasnistvo

Gost

#814

2013-05-25 08:45

Ja nisam ubio coveka, ali sam imao slicnu situaciju u kojoj sam naneo teske telesne povrede (braneci meni, tada, nepoznatu, zenu) coveku koji je samarao (kasnije sam saznao da mu je bila nevencana supruga) svoju zenu! Braneci nju, bez primene, trenutno, sile, vec samo opomenom verbalno, a kasnije braneci i sebe jer se njegov napad preusmerio na mene, ali i tada sam bio priseban da ga opomenem verbalno i tek kada je on mene udario ja sam uzvratio i tada je doslo do raznih preloma u predelu glave i lice! Na njegovu zalost! Kasnije uz moja 4 svedoka i svedocenje iste zene u moju korist, a uz promene izjave koju je on menjao svaki put kada bi dosli na sudjenje, jedva sam uspeo posle 6 godina sudjenja, obaranja presude na visem sudu i to 3 puta(u to vreme OKRUZNOM SUDU), vracanjem na nizi i ponovnim sudjenjem i dokazivanjem da sam I NJU I SEBE SAMO BRANIO, dobio presudu na 6 MESECI ZATVORA USLOVNO NA DVE GODINE!!! Presuda je glasila, PREKORACENJE NUZNE ODBRANE!!! Kao da ja mogu da znam sa koliko snage i gde cu da nekoga udarim u trenutku kada branim sebe od njegovih nasrtaja i udaraca koje je pokusavao da mi zada!!! Kretenski sistem i zakon koji ZABRANJUJE COVEKU DA BRANI I SEBE I SVOJU IMOVINU!!!
P. S.
PODRZAVAM APSOLUTNO PETICIJU OVE VRSTE IAKO NE POZNAJEM COVEKA, ALI POZNAJEM OSECAJ KADA TI TVOJA SOPSTVENA DRZAVA I ZAKON NE DOZVOLJAVAJU DA BRANIS SEBE, SVOJU PORODICU, SVOJU IMOVINU I SVOJ PONOS I INTEGRITET LICNOSTI!!! Imati pravo da bezis kao p...a ispred g.vn..a koje nece da radi nego krade, otima, ubija i maltretira postene ljude, e takvo pravo mi ne treba jer to je jedino pravo koje nam nas zakon u Srbiji dozvoljava, da budemo p.c.e od ljudi, da ne smemo da imamo svoj ponos, da ga duvamo svima pa cak i ljudima van zakona, koji nba kraju imaju veca prava nego posten gradjanin!!! GDE JE NESTALA CASNA I POSTENA SRBIJA??? GDE JE NESTAO PONOSNI I CASNI SRPSKI VITEZ KOJI STITI I POMAZE SLABIJE??? CINI MI SE U OVOJ DEMOKRATIJI!!! J.B.M ti DEMOKRATIJU!!!

Gost

#815

2013-05-25 08:51

coveka osloboditi odmah, nema cekanja , 30 dana je puno

Gost

#816

2013-05-25 08:54

Teško je i zamislitida se čovek nadje u takvoj situaciji. Ako neko na silu uđe u vašu kuću , onda imate prava da se branite svim raspoloživim sredstvima. Svedoci smo šta ovo beznađe i nemaština i droga naprave od ljudi.
JEBE MI SE ZA NADIMAK

#817 Re:

2013-05-25 08:55

#5: different -

ZELIM TI OD SRCA DA DOZIVIS DA TE NEKI MAJMUN MALTRETIRA, DA TI NEKO POKUSA UKRASTI NESTO TVOJE LICNO, DA TI UGROZI ZIVOT NAJMILIJIMA PA BIH TE POSLE TOGA PITAO DA LI ISTO MISLIS, DA I TAKAV COVEK IMA PRAVA NA ZIVOT! MOZDA I IMA, ALI PO MENI IZA RESETAKA ZA CEO ZIVOT, ALI KOD NAS NE POSTOJE SANSE ZA TAKO NESTO JER NEKI PREDSEDNIK DA BI DOBIO NEKOLIKO GLASOVA NA IZBORIMA POMILUJE I NAJVECE KRIMINALCE, A DA NE PRICAMO O JOS VECIM I KRUPNIJIM STVARIMA!!! mA DA MISLIM DA JE SA COVEKOM TVOJIH GLEDISTA, BESPREDMETNO I PRICATI, A KAMO LI POKUSATI DA MU OTVORIS OCI!!! TAKVI KAO TI I DONOSE OVAKVE SULUDE ZAKONE U KOJIMA KRIMINALCI IMAJU VECA PRAVA OD POSTENOG COVEKA!!!

 

 


Gost

#818

2013-05-25 08:56

SVAKI I MALO NORMALAN COVEK BRANIO BI SVOJU ZENU, DECU OD UPADA PROVALNIKA. DAKLE DA SE JA ZATEKNEM U TAKVOJ SITUACIJI DA BRANIM VLASTITI ZIVOT, I ZOVOT MOJE PORODICE APSOLUTNO NEBIH RAZMISLJAO, LIKVIDACIJA. MOJA ISKRENA PODRSKA OVOM COVEKU, I SVIMA KOJI SU SE NASLI U TOJ SITUACIJI.
\

Gost

#820

2013-05-25 09:01

Goran

#821 Goran

2013-05-25 09:01

#5: different -

Da ali tako je on mogao da oduzme jedan a mozda i vise zivota u tudjoj kuci, postavlja se pitanje sta ce on u njoj i kakva nuzna odbrana i prekoracenje treba odmah takve lisiti zivota ili ce oni drugom uzeti....


Gost

#822

2013-05-25 09:01

Robert Kimberley
SZnF

#823 podrška

2013-05-25 09:03

Goxi

#824

2013-05-25 09:05

Najverovtnije da je trbao da ih poubija pa da ga puste za par godina zbog smanjene uracunljivosti ili ko zna cega. Trebamo se boriti da se promeni zakon da bi zastitili svoje porodice i imovinu od TAKVIH...

Gost

#825 Re:

2013-05-25 09:05

#1: - ...čitam komentare pa mi nije jasno o kojoj demokratiji vi pričate,ovo je čist kapitalizam...,šti se tiče Saška i ja bih isto uradio,verovatno napadača nikad nebi ni našli...