Podrska Sasku

Quoted post


Gost

#814

2013-05-25 08:45

Ja nisam ubio coveka, ali sam imao slicnu situaciju u kojoj sam naneo teske telesne povrede (braneci meni, tada, nepoznatu, zenu) coveku koji je samarao (kasnije sam saznao da mu je bila nevencana supruga) svoju zenu! Braneci nju, bez primene, trenutno, sile, vec samo opomenom verbalno, a kasnije braneci i sebe jer se njegov napad preusmerio na mene, ali i tada sam bio priseban da ga opomenem verbalno i tek kada je on mene udario ja sam uzvratio i tada je doslo do raznih preloma u predelu glave i lice! Na njegovu zalost! Kasnije uz moja 4 svedoka i svedocenje iste zene u moju korist, a uz promene izjave koju je on menjao svaki put kada bi dosli na sudjenje, jedva sam uspeo posle 6 godina sudjenja, obaranja presude na visem sudu i to 3 puta(u to vreme OKRUZNOM SUDU), vracanjem na nizi i ponovnim sudjenjem i dokazivanjem da sam I NJU I SEBE SAMO BRANIO, dobio presudu na 6 MESECI ZATVORA USLOVNO NA DVE GODINE!!! Presuda je glasila, PREKORACENJE NUZNE ODBRANE!!! Kao da ja mogu da znam sa koliko snage i gde cu da nekoga udarim u trenutku kada branim sebe od njegovih nasrtaja i udaraca koje je pokusavao da mi zada!!! Kretenski sistem i zakon koji ZABRANJUJE COVEKU DA BRANI I SEBE I SVOJU IMOVINU!!!
P. S.
PODRZAVAM APSOLUTNO PETICIJU OVE VRSTE IAKO NE POZNAJEM COVEKA, ALI POZNAJEM OSECAJ KADA TI TVOJA SOPSTVENA DRZAVA I ZAKON NE DOZVOLJAVAJU DA BRANIS SEBE, SVOJU PORODICU, SVOJU IMOVINU I SVOJ PONOS I INTEGRITET LICNOSTI!!! Imati pravo da bezis kao p...a ispred g.vn..a koje nece da radi nego krade, otima, ubija i maltretira postene ljude, e takvo pravo mi ne treba jer to je jedino pravo koje nam nas zakon u Srbiji dozvoljava, da budemo p.c.e od ljudi, da ne smemo da imamo svoj ponos, da ga duvamo svima pa cak i ljudima van zakona, koji nba kraju imaju veca prava nego posten gradjanin!!! GDE JE NESTALA CASNA I POSTENA SRBIJA??? GDE JE NESTAO PONOSNI I CASNI SRPSKI VITEZ KOJI STITI I POMAZE SLABIJE??? CINI MI SE U OVOJ DEMOKRATIJI!!! J.B.M ti DEMOKRATIJU!!!

Odgovori


Gost

#981 Re:

2013-05-25 17:10:39

#814: -

Bravo sve si rekao nema se sta dodati!Jedino da mi je muka od ovakve drzave.