Podrska Sasku


Gost

/ #3461

2013-06-13 12:29

Neprikosnoveno je pravo svakog čoveka da brani svoj život i živote članova svoje porodice u slučaju napada. Meni stvarno nije jasno da provalnici, razbojnici i ostali otpadnici i psihopate imaju više prava po zakonu od poštenih ljudi koji samo brane ono što je njihovo.
Da nije tužno bilo bi smešno. Zar u ovoj državi treba da čekam da me pljačkaju, siluju ili ubiju da bih ostala čistog obraza, odnosno da me ne stave u haps a ukoliko preživim da preživljavam Tantalove muke na sudu dok se pravda ne dokaže Uopšte, kod nas je zakonodavstvo na vrlo lošem nivou što sam se na ličnom primeru uverila tokom nekoliko zadnjih decenija. Čak neke komšije koje su mi mnogo zla učinile, kada im to kažete, podsmešljivo odgovaraju; tuži me, a u prevodu ne možeš mi ništa. Konkretni primer ne bih navodila, samo da kažem da je je moj jedini sud koji sam vodila protiv komšije koji je izlivao septičku jamu u dvorište moje vikendice trajao je 6 godina da bi posle silnih veštačenja i gomile bačenih para na sudije, advokate i veštake doneta presuda da ne mogu dokazati moje tvrdnje. Stvarno, čujem od većine ljudi u Srbiji je najveći uspeh kako iz nje pobeći. Pozdrav