Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #29

2014-05-20 11:20

Mislim da je još opasno vrijeme da se išta poduzme, mislim kako je potrebno puno više ljudi da se informatizira o ne samo Haarp-u već i o ostalim američkim tvorevinama koji služe za kontrolu i manipulaciju nad ljudima. Mislim kako je vrijeme pogodno za širenje informacija (ovih što znamo, mi koji prosvjedujemo peticijom) ljudima koji o tome ne znaju. Ljudi ne čitaju, ne koriste internet da bi nešto naučili i saznali. Mislim kako je trenutačno u našoj moći da ono što smo saznali da loše utječe na nas da se obranimo koliko je u našoj mogućnosti, da ignoriramo reklame, da se vratimo unazad sadimo svoj vrt, jedemo zdravo, zapitamo se često, budemo skeptični, primamo informacije, približimo se više prirodi, više brinemo o svojem duhovnom zdravlju. Previše je ljudi u neznanju tako da je vrijeme da se širi znanje i informacija onima koji je nemaju.Tek kada taj broj ljudi bude budan onda će se nešto moći poduzeti ... otprilike za 10 tak godina, vjerojatno kad bude već kasno. Ne zove se ovo doba bez veze informatičko!...