Peticija za uvođenje smrtne kazne u krivični zakonik Srbije!


Gost

/ #1179

2016-07-13 08:25

A kako zasto potisujem ovu peticiju.daj neka se bar pocnu takve gnjide trijebiti sa ove planete.I apelujem na ove "strucnjake" kriminologe,psihijatre,i dr.da samo podju od sebe da njihovo dijete nastrada u ovim mukama da li bi i tad bili protiv smrtne kazne.doduse oni bi imali manje posla kad bi se bar smanjio broj takvih monstruma pa je mozda to vaznije za njih.Uvek sam protiv nasilja al za ovakva djela metak je luksuz potrositi,vec bi trebalo uvesti dzelate koji bi monstrumima priustili identicne muke.smatram da bi onda bar malo bila pravda zadovoljena.Kolko god da su bolesni (pa da sam ga rodila)za ovako nesto ne bi trebalo pokazivati milosti.sto sebi ne naude kad su vec poremeceni.No njemu drzava obezbijedila osnovne stvari za zivot,da nastavi da i dalje dise,jel da izadje kad tad pa mozda i dobije dete snekom suludnicom i prosiri lozu.Gadi mi se svako ko pokaze milost takvom korovu.Kad bi ga rodjena majka i otac ubili kome takav vise treba.A NAJBOLJE BI BILO DA JE SRECE KO STO EVO NIJE ,TAKVE MONSTRUME SAMO PREDAT UNESRECENIM PORODICAMA,ILI IH BAR PITAT KAKVU KAZNU ZELE ZA TE ZVJERI.Al ne Srbiji je izgleda vaznije da ne skrenu sputa Evropskih integracija,da ne daj boze koji uslov im ne ispune,da se ne zamjere tudjinu a svoju DJECU IMAJU ZA BACANJE OCIGLEDNO.