Ukidanje bus plus sistema

Jelena Vasiljevic
Autor peticije

/ #36 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-17 19:21

#34: - Re: Re: Re: Re:

Ja sad svojim trudom prehranjujem porodicu i studiram..i naravno da cu da kukam kao i ostali gradjani ako nesto nije u redu..ovaj sistem ne valja..da su hteli kako treba,da su mislili na sve gradjane,trebali su onda da cene karata i svega budu manje,da ljudi mogu da plate,..kazes posao moze da prehrani porodicu,pa koliko ljudi ne radi jer nema gde da radi..koliko ljudi zele da radi i nemaju gde..ovde ima gomila problema..najmanje sto nam je trebalo je ovo sa bus plusom i njihova pravila..korist od toga samo ima Djilas i njegovi partneri..zelimo evropski standard a plate nisu takve..koliko ljudi postoji koji platu nisu videli par meseci..koji su podstanari,pa moraju da izdvajaju za stan,za troskove,za hranu..a rade a plate nema..i plus sad i ovo sa prevozom..jeste zavrsavas fakultet,dobices do jaja posao,i treba da te boli uvo za ostale ljude oko tebe?i ja kad zavrsim fakultet imacu posao,imala sam tu srecu da me ceka..pa necu i ne mogu da okrenem glavu i da cutim i da gledam sta se desava..vidim ima dosta ljudi koji su za bus plus..neka razmisle malo ko ima najvise koristi od toga..mi gradjani ne