Izgradnja vrtica i skola u naselju Stepa Stepanovic

Dušan Brajković
Autor peticije

/ #34 Odgovor GDS

2012-10-23 12:10

I GDS ne odgovora na dopis koji je upućen njima nego odgovora na dopis koji je upućen Vladi. Slična situacija kao kod Sekretarijata za obrazovanje i dečiju zaštitu.

Sam odgovor je, prema mom razumevanju, vrlo jednostavan - Jeste da mi nismo odgovorni ali smo odlučili da pomognemo Gradu i napravimo projektnu dokumentaciju. Prema odgovoru oni planiraju da to budu objekti izmedju blokova 1, 2 i 4. Na ovo će verovatno mnoge komšije imati negativnu reakciju.

Milsim da odgovor GDS zahteva dodatno pojašnjenja. Sigurno bi bilo korisno da su rekli kada će projektna dokumentacija biti spremna. Imajući u vidu odgovor Sekretarijata i GDS, mislim da je potrebno na obe adrese postaviti dodatna pitanja.
Dodatna pitanja za Sekretarijat:
- Da li su u budžetu za 2013. godinu predviđena sredstava za izgradnju vrtića?
- Da li je u planu javnih nabavki Gradske uprave predviđeno organizovanaje javne nabavke za izvođenje radova na izgradnji objekata?

Dodatna pitanja za GDS:
- Kada će biti završen rad na pripremi projektne dokumentacije za izgradnju vrtića i škole?

Skenirane verzije svih dopisa su postavljene u okviru teme: vrtici i skole na forumu stepa.rs.