Podrska Sasku

Quoted post

glas razuma

#175 Re: Re: Re:

2013-05-24 13:39

#166: Predrag Stojadinović - Re: Re: Na koji način, intelektualac, misliš da OSTVARIŠ svoje pravo na život BEZ prava da isti braniš?!?!? Da li je moguće da si stvarno TOLIKO poremećen?

siguno ne uzimanjem zivota nekome drugom ko ima isto tako pravo na zivot

 

MA BRAVO, treba čekati da neko ZAPUCA na tebe i tvoje pa da se braniš, zar ne???

 

me nego treba ubijati za koje utripujes da hoce da te ubiju - i jos da te posle toga puste na slobodu jer si se "branio

Odgovori

Predrag Stojadinović
Gost

#178 Re: Re: Re: Re:

2013-05-24 13:40:27

#175: glas razuma - Re: Re: Re:

"siguno ne uzimanjem zivota nekome drugom ko ima isto tako pravo na zivot" - Ti si bolestan i bezobrazan. Priča se o PROVALNIKU i vlasniku stana u koji provalnik NASILNO ulazi. Ti ili pričaš o dvojici ljudi koji su se u prolazu susreli na ulici ili si IMBECIL. Ali mislim da znam koja opcija je u pitanju...

 

MA BRAVO, treba čekati da neko ZAPUCA na tebe i tvoje pa da se braniš, zar ne???

me nego treba ubijati za koje utripujes da hoce da te ubiju - i jos da te posle toga puste na slobodu jer si se "branio

- da, to je isto... tripovanje i NASILNO PROVALJIVANJE U STAN su iste stvari... jeste... idi MOLIM TE leči se, molim te...


Gost

#2962 Re: Re: Re: Re:

2013-05-29 22:05:58

#175: glas razuma - Re: Re: Re:  

 Hej, oksimoronu, ne smaraj vise losim recitativima!


Gost

#2964 Re: Re: Re: Re:

2013-05-29 22:08:39

#175: glas razuma - Re: Re: Re:  

 "me nego treba ubijati za koje utripujes da hoce da te ubiju..." Da predjemo na ono na sta mozete da odgovorite: smatrate li da treba da ponovite pohadjanje nekog nizeg razreda osnovne skole - s obzirom na pokazani stepen nepismenosti?