Podrska Sasku

Quoted post

More than yours different

#1136 Re:

2013-05-26 12:19

#5: different -

evo od nas 12000 trenutno potpisanih sta mislite koliko nas ga licno poznaje, poenta price je dokle ce u ovoj zemlji da se trpi i da strada pojedinac ni kriv ni duzan, covek mu je usao u kucu u sred noci, sta da je bio drugi ishod, treba bre kao ameri da usvojimo zakon da niko ne sme da ti kroci na posed a ne da razmisljam da li ce mi neko uci u stan tako sto ce da zakaci kuku za terasu....motike u ruke, dosta je bilo!!

Odgovori

different

#1144 Re: Re:

2013-05-26 12:50:17

#1136: More than yours different - Re:

odjednom ameri kao dobar primer. zar nije sve sto je americko zlo i naopako?

gospodine/gdjo, ja samo ne zelim da pravim zakljucke na osnovu onoga sto pise u novinama i krajnje je zabrinjavajuce sto vecina ljudi to radi...zato i ne nailazim na razumevanje. Sasko je postupio kao sto svi mi mislimo da bi postpuili ali niko od nas ne moze da garantuje to.  nije bitno praviti se sad heroj i ohrabrivati ovako nesto, niste ni svesni kako mnoge od ovih izjava koje ljudi ovde pisu uticu na umove koji se tek razvijaju. braniti sebe, naravno, braniti svoje-naravno, ali jako me rastuzuju ove zelje da mene neko napadne i uradi svasta-nesto meni i mojoj porodici, ne zato sto se bojim vec zato sto mi to govori koliko smo daleko od civilizovanog drustva i savesnih gradjana...upravo se iz takvih kao vi tj.oni radjaju provalnici i lopovi i kriminalci...a od 1130 kometara ma i jedan da je takav,pun govora mrznje,(a ima ih vise,dooosta vise) zaista je alarmantno.