Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku

Bojan

#1126 Re: Re: Self Defense

2013-05-26 11:14

#1106: - Re: Self Defense

"In a just society..."

Ah, there is the problem - Serbia is a long long way from being a just society.


Gost

#1127 Re: Re: Re: Self Defense

2013-05-26 11:27

#1126: Bojan - Re: Re: Self Defense

It starts with just one man it is called "The Power of One"


Gost

#1128

2013-05-26 11:31

Ako nije uradio ono stoje a nasao se na pogresno mesto u pogresno vreme, onda bi sad bio mrtav ili u najblazoj formi izboden .....
Dragan

#1129

2013-05-26 11:39

Zahvaljujuci gospodinu Bogoevskom, provalnik Matic je prvi put od rodjenja postao pravi covek na pravom mestu.

Gost

#1130

2013-05-26 11:54

Porodica i imovina treba da budu neprikosnoveni i svako je duzan da ih stiti.Zakon bi takodje trebao tome biti naklonjen.
Striko

#1131

2013-05-26 11:55

Porodica i imovina su neprikosnoveni.

Gost

#1132

2013-05-26 11:56

Šta reći osim sramota. Da li treba neko da nas ubije na spavanju pa da se onda iz groba branimo ??? Ja bi bio još brutalniji ...

Gost

#1133

2013-05-26 12:06

Treba ga staviti u udžbenike kao pozitivan primer, a ne osuditi... valjda zato što mu nije pristavio kafu za dobro veče. Jadna je naša pravda...


Gost

#1134

2013-05-26 12:07

Dosta je bilo besmislice da svako moze upasti na tudj posed i napraviti vlasniku materijalnu stetu ili pociniti neki zlocin.Treba da se zna sta je cije .Zato oslobodite coveka sto je branio svoj posed,svoju imovinu i prvenstveno svoju porodicu i sebe!

Gost

#1135

2013-05-26 12:10

dajte azurirajte organizaciju u novom sad,ime koordinatora,javna glasila u ovom mraku,objavite kriminalnu delatnost provalnika.....
More than yours different

#1136 Re:

2013-05-26 12:19

#5: different -

evo od nas 12000 trenutno potpisanih sta mislite koliko nas ga licno poznaje, poenta price je dokle ce u ovoj zemlji da se trpi i da strada pojedinac ni kriv ni duzan, covek mu je usao u kucu u sred noci, sta da je bio drugi ishod, treba bre kao ameri da usvojimo zakon da niko ne sme da ti kroci na posed a ne da razmisljam da li ce mi neko uci u stan tako sto ce da zakaci kuku za terasu....motike u ruke, dosta je bilo!!


Gost

#1137

2013-05-26 12:20

sama peticija govori sve

Gost

#1138

2013-05-26 12:22

oslobodite.

Gost

#1139

2013-05-26 12:24

pa pobogu ljudi,ko nebi postupio isto kao i Sasko?dovedeni smo u situaciju da vise prava imaju bitange i kriminalci nego svi mi koji nemamo ni mrlju na svom dosijeu.bitno je da se redovno naplacuju porezi na drzanje oruzja,a cemu ono ustvari sluzi?u pola noci bane provalnik u kucu ili stan,zna da ne smes da upotrebis oruzje i...mislim da je najbolje da se sve to vrati ili da se cuva kao trofejno oruzje i bar ne placa porez.pustajte coveka svojoj porodici breeeee...

Gost

#1140

2013-05-26 12:26

Свака му част
неки би се усрали од страха
човек је реаговао као. и свако нормалан бранио је своју породицу и свој дом
agnostik

#1141 agnostik

2013-05-26 12:40

Alo bre!!! Covek je hriscanski aktivista baptisticke crkve! Ceo zivot je ziveo od tog "propovedanja" a sad hocete da ostane bez kazne jer je pogazio jedno od najvaznijih SVOJEPRIHVACENIH nacela-NE UBIJ! Treba da molite ali Boga ako ga ima i to za njegovu dusu ne slobodu. Sta ce mu sloboda kad ce ionako (po svojim zivotnim nacelima) u pakao?

Gost

#1142

2013-05-26 12:43

Ovde nije rec samo o ovom slucaju,treba promeniti zakon u vezi ovakvih buducih slucajeva,s'obzirom u kakvoj drzavi zivimo ima ih mnogo i bice ih jos vise.Dok zakon ne stane na stranu normalnih ljudi i prestane da stiti kriminalce ovakve stvari ce se desavati.

agnostik

#1143 Re:

2013-05-26 12:47

#1140: -

A reakcija onih koji bi se "usrali" je u stvari jedina normalna i prirodna...pokupis dete,zenu i pobegnes...ili se zakljucas i dreknes policija, otkud znam...sve ostalo nas ne razlikuje od zveri. Pogotovo kasapljenje.

different

#1144 Re: Re:

2013-05-26 12:50

#1136: More than yours different - Re:

odjednom ameri kao dobar primer. zar nije sve sto je americko zlo i naopako?

gospodine/gdjo, ja samo ne zelim da pravim zakljucke na osnovu onoga sto pise u novinama i krajnje je zabrinjavajuce sto vecina ljudi to radi...zato i ne nailazim na razumevanje. Sasko je postupio kao sto svi mi mislimo da bi postpuili ali niko od nas ne moze da garantuje to.  nije bitno praviti se sad heroj i ohrabrivati ovako nesto, niste ni svesni kako mnoge od ovih izjava koje ljudi ovde pisu uticu na umove koji se tek razvijaju. braniti sebe, naravno, braniti svoje-naravno, ali jako me rastuzuju ove zelje da mene neko napadne i uradi svasta-nesto meni i mojoj porodici, ne zato sto se bojim vec zato sto mi to govori koliko smo daleko od civilizovanog drustva i savesnih gradjana...upravo se iz takvih kao vi tj.oni radjaju provalnici i lopovi i kriminalci...a od 1130 kometara ma i jedan da je takav,pun govora mrznje,(a ima ih vise,dooosta vise) zaista je alarmantno.

 

agnostik
Gost

#1145 Re:

2013-05-26 12:51

#32: -

ZNAM LICNO SASKA!!!
MOGU VAM SAMO RECI DA JE SALE LJUDINA OD COVEKA. IZUZETNO I IZRAZITO JE POBOZAN.POSTEN U PRAVOM SMISLU TE RECI .LAZ NE IZLAZI IZ NJEGOVIH USTA. PRAVO BOZIJE DETE!! NE PIJE NE PUSI I OD KAD GA JA ZNAM NIKAD PSOVKU NITI BILO KAKVU RUZNU REC NIJE NIKOME REKAO, NEGO SA SVIMA FINO I LJUBAZNO.... JEDNOM PRILIKOM KADA SAM BIO U FINANCISKOM PROBLEMU TRAZIO SAM MU DA SE POMOLI BOGU ZA MENE I ON JE TO I UCINIO A ISTI DAN JE NAVRATIO KOD MENE I DONEO MI 125 EURA (KOJE SU ON I NJEGOVI UKUCANI SAKUPILI ZA MENE I MOJU PORODICU) SA RECIMA" EVO BRATE DA ZNAS DA BOG NE ZABORAVLJA I NE OSTAVLJA SVOJ NAROD I DA SE BOG BRINE" ...OKRENUO SE SA VRATA I OTISAO NE OCEKUJUCI NI HVALA DA MU KAZEM NEGO SAMO HVALA BOGU....
ETO TAKAV JE SALE!
I JOS OVO DA KAZEM : NEKOLIKO DANA PRE OVOG DODADJAJA PRICAO MI JE SALE KAKO MU JE USAO PROVALNIK U KUCU U SRED NOCI . ON SE COVEK ZBUNIO, VIKNUO "EJ STA RADIS TO .." A OVAJ JE- KAZE- "POBEGAO KROZ PROZOR TAKO VESTO KAO DA JE SVAKI DAN TUDA PROLAZIO". TOM PRILIKOM MU JE PROVALNIK ODNEO SKUP FOTO APARAT I JEFTIN LAP TOP. SALE SE PROFESIONALNO BAVI FOTOGRAFIJOM I SNIMANJEM PA JE BIO SRECAN DA MU OVAJ NIJE ODNEO I NESTO VREDNIJE ...POZVAO JE POLICIJU I ONI SU DOSLI UZIMALI OTISKE I NAPRAVILI ZAPISNIK ...
ETO TO MU SE DESILO PRE NEDELJU -DVE A SAD OVO.. :(

 

Bas zbog toga sto je "izrazito pobozan" treba mu odrapiti jos vecu kaznu od uobicajene. Pogazio je jedno od najvaznijih svojeprihvacenih nacela-NE UBIJ. Ziveo je ceo zivot od- kako se sad vidi laznog-propagiranja duhovnosti a vi umesto da se molite za dusu mu, trazite SLOBODU!!! Eeej...slobodu!?


Gost

#1146

2013-05-26 12:55

Слобода за Сашка!
different

#1147 Re: Re:

2013-05-26 12:59

#1084: - Re:

i nakon ove gnusne izjave vas glas u ovoj peticiji se racuna jednako kao moj i kao glasovi ostalih potpisnika. to je nazalost RAVNOPRAVNOST i iako mi se ne svidja i osecam da je uzasno da budem u istom kosu kao i vi, ja se mirim s tim i nemam nameru niti zelju da vas zbog toga ubijem ili kasapim.


Gost

#1148

2013-05-26 13:02

Pravoto na neprikosnovenost na domot i negovata odbrana e pravo na sekoj covek. Sloboda za Sasko.

Gost

#1149

2013-05-26 13:15

podrska

Gost

#1150

2013-05-26 13:19

nuzna odbrana je kada neko odbije od sebe ili od drugog napad,ili kao sto je i sam slucaj bio zagrozen zivot,svoj ili dugih lica koi su napadnuta ,krajna nuzna odbrana je tada kad je napadac je fizki jaci od napadnutog i mora da upotrebi i druga sredstva da bi sebe odbranio,

a on je to ucinio u privatnoj svojoj imovini,kucu,pri tome napadnuti su bili njegovi najblizi clanovi obitelji,i morao je pruziti otpor napadacu,a pri tome je doslo da smrt napadaca,treba skupstina i poslanici pod hitnom postupku da promene taj dio i u krivicnim sankcija,i postupupku,kako bi se smalio intezitet napadaca,a stavilo odbrana onom koi se brani kao sto je i bio slucaj ,svaka njemu cast sto je pravilno postupio,pozzzzzz...........