Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#1176

2013-05-26 15:32

Osloboditi Sasku

Gost

#1177 Re:

2013-05-26 15:34

#5: different -

Diferent... kada si tako fin covek ostavi adresu da ostale barabe lepo dodju kod tebe, jer kod tebe mozda dobiju i meze.A mozda ih i ponudis sa zenom.Pa onda ga lepo prijavis policiji a baraba dobije i 51. prijavu,pa nastavi tako dalje kod svih koji dele tvoje misljenje a on samo nastavi da nize prijave.Nemoj da se sekiras ima tih baraba koliko zelis, samo ostavi adresu.Ne razumem pametnjakovice koji brane takve barabe kojima nista sveto nije...

majka

#1178 Re: Re: Re:

2013-05-26 15:45

#100: different - Re: Re:

Draga razumemo mi sta Vas uce na fakultetu. I jasno je da niko od nas ne zna kako bih se poneo u tim trenucima a isto tako svako ali bas svako ko ima decu bio on jaci ili slabiji od provalnika ce ih braniti. To su instikti roditelja. To rade i zivotinje. Ne zato sto nemaju dovoljno soli u glavi nego sto je to prirodno. Prema tome svi mi koji smo roditelji ukljucujuci tu i Sasinu zenu da on nije bio kod kuce, pokusala bi da zastiti decu. I iskreno u tim trenucima zivoti nase dece su najvazniji. Nema se tu vremena za razmisljanje ili on ili tvoja deca. Steta je za svaki zivot koji se ugasi ali neki su ipak to mogli da izbegnu (tu mislim na provalnika). Privatna svojina treba da bude zasticena. Nesmete se u svom domu osecati nesigurno.


Gost

#1179

2013-05-26 15:45

Pozdrav za Saska i nek ti Gospod bude zastita i pomoc.!!!
Toni

#1180 Podrska Sasku

2013-05-26 15:45

Pozdrav za Saska i nek ti Gospod bude zastita i pomoc.!!!
Dario

#1181

2013-05-26 15:57

Ja ne vjerujem da je covjek jos u pritvoru. A sta je Boga ti trebao, da zamoli narkomancinu sa sarafcigerom da izadje.

Potpuno podrzavam dijelo, i sobzirom da imam malo dijete, mogu razumijem situaciju. strah i kombinaciji sa adrenalinom. covjek je branio svoju porodicu.

Koliko god su oni Ameri devijantni, svaka njima cast za zakon o privatnom vlasnistvu odnosno privatnom posjedu. Tamo nebi trebalio da peticiju pisemo, covjek nebi ni bio u pritvoru.

Dario Garic
majka

#1182 Re: razmislite

2013-05-26 16:01

#125: glas razuma - razmislite

Ma daj nelupaj. Mi u srbiji uvek preuvelicavamo. Samo pokvaren um kao tvoj moze da smisli takvu glupost da pozoves komsiju na kafu pa ga ubijes. Alo pa u srbiji se komsije ubijaju bez poziva na kafu, nago sami  zbog metra neobradivog zemljista. Ma niko ne bi smeo da sa bilo kakvim oruzjem i to kroz prozor udje u stan. Sta bi ti kao glas razuma uradio-la. Pokusao-la da ga urazumis? Covek je branio svoju imovinu i zivote svoje porodice. Nemoj smisljati teoriju zavere.


Gost

#1183

2013-05-26 16:01

Mislimo na Saška i njegovu porodicu svaki dan. Verujemo da će brzo biti vraćen svojoj porodici gde treba i da bude. Sloboda za Saška!!!!

Gost

#1184 Re: Re:

2013-05-26 16:19

#157: glas razuma - Re:

A ti to znas? Samim ulaskom provalnika sa oruzjem zivot njegov i njegove porodice bio je ugrozen. Kako neko moze da zna dali je provalnik sa srafcigerom dosao da odvrce srafofe ili da ubode. Nije sasko psiholog da bi to znao, a cisto sumnjam da bi i oni znali. Nije normalno da neko nocu udje kroz prozor sa oruzjem a da vlasnik kuce nesme da se brani. Nerviras ljude svojim stavovima. Daj svoju adresu pa da dobronamerni lopovi mogu da udju . Normalno ti ces prepoznati ko ti nece ugroziti zivot ni tebi ni porodici.

 


Gost

#1185

2013-05-26 16:33

Moje je misljenje da se od lopova i kriminalaca treba braniti na ovaj nacin kao sto je Sasko uradio. Policija nije sposobna da zastiti gradjane,nego ih samo kaznjava i hapsi cak i kada brane svoje bliznje i sebe od provalnika i kriminalaca. SRAMOTA za policiju i ovu drzavu!!! Svako ko narusi tudji posed sa namerom da ugrozi vlasnika poseda,treba da bude isteran silom i oruzjem jer nema niko pravo da dodje u tudj posed i da uznemirava vlasnike,krade,siluje,preti i remeti mir!

Gost

#1186

2013-05-26 16:34

Stanujem u istoj ulici gde se dogodila ova nesreća. Pre tri meseca opljačkan je i moj stan u Zmajevačkoj 12, verovatno od istih provalnika. Nedavno je izvršena provala i u podrum iste zgade.
Ne mogu da verujem da je ovaj nedužni čovek sada u zatvoru, u društvu kriminalaca. Pitam sudiju koji je doneo odluku o hapšenju: kako bi on reagovao da se ovo njemu desilo? Zar neko može usred noći u paničnom strahu da proceni šta je to nužna samoodbrana, čime je provalnik sve naoružan, koliko može da bude svirep, koliko saučesnika ima itd. Nadajmo se da će ovaj naš protest i podrška Saši privesti razumu naše delioce pravde!


Gost

#1187

2013-05-26 16:48

Mora da se izborime za pravo na samoodbrana vo svojot dom,makar!!!Sto trebalo da napravi?Sosema go opravduvam i istoto sekoj normalen tatko i soprug bi trebalo da go napravi!APSOLUTNO OSLOBODITELNA PRESUDA!!!

Gost

#1188

2013-05-26 16:57

Postupio bi isto

Gost

#1189

2013-05-26 17:06

SVAKO IMA PRAVO da se brani od nasilnika kako zna, kako može i ume !
ivan

#1190 Re:

2013-05-26 17:29

#2: -

Re: Isus nas uci da trebamo oprastati a rekao je i da cemo biti ubijani..ja ne znam sta bi uradio na njegovom mestu ali mislim da nije ga trebao ubiti


Gost

#1191

2013-05-26 17:31

zakon ne stiti postenog coveka i radnika nego lopove i narkomane, kakva nam je drzava takvi i zakoni,

Gost

#1192

2013-05-26 18:13

Pod hitno mora da se menja krivicni zakon u delu koji se odnosi na samoodbranu.Po ovom sadasnjem zakonu posten covek nema nikakva prava da odbrani sebe pa ni svoju porodicu od kriminalaca,sva prava su na strani kriminalaca.Sve je kasno za porodicu kada se zlocin dogodi,policija juri pocinioca,uhvati ili ne,onda nastupaju advokati koji za dobre pare od vuka naprave jagnje,a zrtva postaje zlocinac samo zato sto nije dozvolio da mu neko povredi zenu,dete pa i njega.Dali neko u ovoj nasoj lepoj Srbiji misli na postan narod,mislim da nemisli niko,oni imaju desetine policajaca koji ih stite a mi nemamo pravo ni da odbranimo svoju decu ni imovinu.Ovaj zakon bi bio smesan da nije da nije reci TUZAN.........

Gost

#1193

2013-05-26 18:15

Meni su pre neki dan obijali kuču i ja se pripremam za isti ovakav slučaj

Gost

#1194

2013-05-26 18:19

Pa sta je trebao drugo da uradi,mozda da mu skuva kafu dok ne dodje policija.Treba promeniti zakon covekje stitio zivote i imovinu.Kad lopovi znaju da mogu da poginu kad krenu u premetacinu dobro ce da se porazmisle dali da krenu u kradju.Pustiti coveka na slobodu jer bih i ja isto tako uradio i promeniti tu tacku u zakonu.

Gost

#1195

2013-05-26 18:21

Suvisno je bilo sta reci,svako bi uradio isto da bi odbranio svoju porodicu........covek nije kriv
Defender

#1196 Re:

2013-05-26 18:28

#5: different -

Koliko ti placaju za ovo sto radis? Retoricko pitanje!!


Gost

#1197

2013-05-26 19:06

Ne vidim razlog sto covjeka drze u pritvoru.Branio je sebe i svoju porodicu,i to bi svugdje u svijetu bio oslobodjen.Ovo samo kod nas ima.Boze sacuvaj!

Gost

#1198

2013-05-26 19:27

Dajte ljudi, molim vas,zar je covek trebao da pita da li imas srafciger ili pusku?!?!?! Ako je srafciger,ok-udji,pretrkeljisi malo,pa da proljudikamo a onda mozemo postati i prijatelji a ako ipak imas pusku, moracu da te ubijem!!!! Covek nije kriv ni 1%!!!! Stavite se u njegov polozaj i shvaticete da smo svi mi Sasko!!! SLOBODA ZA SASKA BEZ RAZMATRANJA DRUGE OPCIJE!!!

Gost

#1199

2013-05-26 19:31

Svako normalan bi branio svoju porodicu a zašto I nebi branio i svoju imovinu

Gost

#1200

2013-05-26 19:40

Sasko bese moj profesor vo HUB, a isto taka sum prisustvuval na negovi propovedi vo raznorazni crkvi, se znam licno so covekot koj na mravka ne zgaznal, fer i korekten, sekako deka ke reagira taka, bilo kogo od nas da napadnat vo site nas "lezi" Sasko, sekoj bi se branel za zivotot. A licno veruvam deka ne mu bila namerata da go ubie tuku samo da se odbrani najverojatno i sakal samo da go zaplasi, no poradi nekoja "slucajnost" ete, se sluci sto se sluci, se nadevam deka ke go oslobodat Sasko...