Podrska Sasku

Quoted post

different

#2108

2013-05-27 17:23

ma vi ste ljudi bolesni.
oprostite sto mi vase 'dobar covek' ne znaci mnogo, jer jedan takav 'dobar covek' svima - meni bio najgori covek na svetu i jednostavno vise me to 'dobar covek' kod mene ne pije vodu. to prvo. drugo, svakako je razumljivo da se Sasko poneo zastitnicki i da je uradio to sto je uradio, pa u strahu i afektu smo svi sposobni na mnoge i nezamislive stvari. trece, sasvim je u redu da se ne pravi pitanje sta mu je provalnik radio u kuci jer svakom prvo pada na pamet ono najgore i ne misli na posledice, samo kazem, uzasno je sto je taj 'provalnik' dobio sut kartu od svog drustva i pre nego sto mu se zavrsio ovozemaljski zivot a takvih ce kako vidim biti jos mnogo jer ne nailaze na razumevanje i ikakvu sansu za pomoc i rehabilitovanje u drustvo. mnogi su osudjeni na bas takav nacin zivota zbog nedostatka obrazovanja i uopste uslova za zivot; koliko puta prolazim pored karton-naselja i msm se kakva buducnost ceka tu decu/omladinu koja se igraju pored deponije a vecina je svakodnevno zrtva nasilja i nazalost zbog situacije kakva je-ne vide drugu perspektivu. kljuc je u trazenju onih dobrih osobina u ljudima, kvalitete koje poseduju. Sasko je divan covek kako vidim i molim se za njega da nadje mir jer iako je i on sam svestan da je tako moralo biti, kao verniku mu je vrv jako tesko da prihvati da je ucinio tako nesto. mene vera ne drzi toliko koliko bih i sama volela ali opet volim da verujem da postoji razlog za sve.

i zasto ste toliko za menjanje zakona? msm, ok je, to je vasa gradjanska volja i imate svako pravo na to... ali prvo menjajte sebe, ucinite sve od sebe da ne mora da dodje do primene tog zakona. :) svi se nesto zalite umesto da pocnete da delate. a nama,mladjima ostavljate dzubus da sredjujemo i onda smo vam jos losi sto nam se ne svidja kako razmisljate. pih.

Odgovori

Kimbe

#2120 Re:

2013-05-27 17:35:31

#2108: different -

Evo, dok ne docekas da i ti imas poroda, pa ti sve bude jasnije, a ti probaj da vidis ovaj link, pa ce ti biti malo jasnije zasto se ovoliki narod okupio oko ovog.

http://www.youtube.com/watch?v=O4k16ChdJYA

ISTI_NA

#2130 Re:

2013-05-27 17:55:53

#2108: different -

Devojchice ti si ocigledno tinejdzerka (ne po bioloskoj vec po 'psiholoskoj' starosti). Ti bi ovde da lamentiras nad tragedijom u kojoj je ovaj provalnik izgubio zivot koji ocigledno nije mnogo cenio i sad brbljala o gresima drustva aaaaaa i pojedinca jer je ovaj otpadnik odbacen i neshvacen... pa svi smo odpadnici i odbacenici u ovoj jbnoj drzavi pa ne upadamo svi drugim ljudima u stanove i kuce u gluvo doba noci sa srafcigerima, pajserima, britvama i ko zna cime u rukama misleci da to tako treba i moze... Kao sto rekoh mozda tebi deluje jako plemenito to sto iznosis tako ful-pravohriscansku filozofiju po cemu se jasno vidi kako si izuzetna, jako drugacija od svih, sto je tipicno tinejdzerski poriv za isticanje sopstvene posebnosti i povazda, ne suprotnog, vec ortogonalnog smera poimanja zivota, realnosti i td... al ajde prodaj to pro$ravanje nekome ko jos uvek balavi nad "Razlickom"...