Sagradimo_skolu_na_Cukarickoj_padini

Quoted post


Gost

#15

2013-07-30 19:46

Postoji stara osnovna skola "DJordje Krstic" na Cukarickoj padini " , koju su zauzeli romi.Predlazem da se ista renovira ako moze,a ako ne, na istom mestu sagradi nova , jer je prioritet ovog dela grada
.

Odgovori


Gost

#16 Re: Da li me zezaš?

2013-08-01 12:24:51

#15: -

Ono je stara škola?! Danas sam prošao pored nje, ono je bruka, da vidite šta su samo napravili od nje i ko ime je dozvolio da to uzurpiraju? Dvorište je lepo i ima lepa velika stabla koja pružaju veliku hladovinu! Ali mislim da lokacija nije praktična, na samoj je ulici i mislim da nije zgodno da škola bude pored druge (Josip Pančić), praktičnije je da bude u centru naselja! Juče sam se susreo sa POKRETAČIMA PETICIJE i predložio da se organizujemo i postavimo štand pored MAXI-ja i da prikupimo potpise jer nije dovoljno samo internet i putem plakata i da se ako želi ode u mesnu zajednicu da se potpiše peticija(danas sam otiša u 11 sati da je potpišem i poljubio sam vrata). Zato ljudi hajde da se pokrenemo i uradimo nešto! Ako mi ne budemo uzbunjivači onda neće niko to da učini za nas, moramo da se oglasimo i tražimo svoja prava, pogledajte samo naše parkići na Padini, najgori su u gradu, zapišavaju i prljaju ih neodgovorne komšije sa svojim psima (to je odgovornost gazda a ne pasa). Komšije iz belog naselja šetaju pse u Lazarevačkom drumu daleko od svojih ulaza da im se kerovi olakšavaju i obrnuto komšije iz Lazarevačkom drumu, to mora da prestane. Niko od njih ne čisti za sobom. Toliko toga treba da učinimo hajde da se pokrenemo i ako treba osnujemo neko udrženje da se borimo za svoja prava! Hajdemo!

MEDOX!

Gaga

#21 Re:

2013-08-09 11:39:37

#15: -

Jel to onaj objekat kod raskrsnice sa OMV pumpom???

Uh kako bi ih isterala odatle ako to jeste to...Svaki dan kada prolazim iskoci mi njih par pred auto...

posle odgovaras zbog budala....cccccc