PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

Dada
Gost

#535 Re: Re: Re:

2013-12-07 15:25

#531: - Re: Re:

Ja se izvinjavam, otkud vam ideja da pricate takve stvari kada ne znate kako zivim, ne znate da li radim to sto ste napisali da radim, ne znate uopste nista.. 
Bilo kako bilo, mozda necemo pomoci ali to nije vasa stvar ako nas ne podrzavate , jel tako ?  smatram da ako cete smetati, zaboravite na ovu peticiju i zivite svoj zivot.
Poenta je da, ne zelimo ni mi gore, zelimo bolje.. samo na drugi nacin.
Vama ako smetaju dzukele kako ih vec zovete, pomirite se s tim da su dio ovog svijeta ove planete i nasih zivota, ako imate uvjete da se sklonite od svega sto vam ide na zivce, PA SKLONITE SE, NEMOJTE DA ODMAZETE.

Odgovori


Gost

#547 Re: Re: Re: Re:

2013-12-07 16:49:11

#535: Dada - Re: Re: Re:

Znam ja dosta toga,znam na primjer da je lako biti humanista i aktivista kada sjedite kod kuce i pokusavate pokrenuti neku apsurdnu revoluciju preko interneta,smijesni ste, nije mi jasno zasto vas to toliko boli sto ce uspavati neke napustene,skoro vukove,copore agresivnih pasa,sada cete reci da nisu svi agresivni,da ste ZA da se eutaniziraju samo ti AGRESIVNI psi,jel vi mislite da mi imamo kapacitet za pregledanje i odvajanje  ,,dobrih,, od  ,,losih,, pasa, Odkada je zivotinja ravnopravna sa covjekom,znam ja sve te fore ,pas je covjekov drug,neki su psi bolji od ljudi,ali ne mozete NIKAD reci da je zivotinja ravnopravna sa covjekom.Sta je s mackama jesu li one nesto manje vrijedne od psa,pa skoro ih nema,skoro su istrijebljenje,one su ugrozena vrsta postale.Zao vam je sto ce eutanizirati bespotrebnog,potencijalno opasnog psa,a nije vam zao krave,telad,perad,ribu, i ostale prehrambene zivotinje, ZASTO ?? Jesu li to i one nesto manje vrijedne od psa,ja vam samo mogu jedno preporuciti ako ste toliko zaludjeni psima i njihovim ne/pravima, pocnite cetveronoske hodati i pocnite se ponasati kao isti.