PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

Matilda

#13

2013-12-08 15:57

Očito ste i vi kao udruženje riješili da dodatno ugrožavate naša i prava naše djece kada su u pitanju lične slobode, slobode kretanja i slobodu življena bez straha i posljedica ujeda onih bez kojih bi vaše egzistiranje bilo upitno. Fuj za onog koji je pokrenuo peticiju. Znate li vi da su dva smrtna slučaja i jedna amputacija noge rezultat ugriza pasa lutalica. Masa djece koje su psi izgrizli su dobili dijabetes, a neka su čak i na inzulinu. Toliko od mene. Nadam se da će ova priča imati svoj kraj uskoro. Do tada sačuvajmo sebe i svoju djecu od pasa i inih đukela od kojih jedino udruženja imaju koristi...

Odgovori

Matilda I

#17 Re:

2013-12-09 09:04:40

#13: Matilda -

Ta vasa prava su i nasa prava ako niste znali i prava svih zivih bica, i mi imamo djecu samo sto su nasa za razliku od tvoje djece rasla uz ljubimce pa znaju sta znaci voliti. Vi draga moja ne volite ni sebe ni svoju djecu niti bilo koga drugoga cim ste u stanju da ovako pisete, a ne znam ni sto pisete, meni necete promijeniti misljenje, a ni mnogim drugim. Vec sam negdje pisala na komentar poput vaseg da udruzenja imaju koristi, pa vam toplo preporucujem da se i vi uclanite u neko udruzenje pa da i vi imate koristi jer vjerovatno imate dokaze za ovo sto pisete (da ne ispadu samo vase nebuloze). Ovoj prici nece sigurno brzo doci kraj, a do tada cuvajmo sebe i svoje ljubimce od takvih kao sto ste vi

Geja Avenger

#24 Re:

2014-01-11 22:46:10

#13: Matilda -

ja razumem te amputacije, jel kako svi znamo psi imaju ugriz kao krokodili u najmanju ruku, ali insulin ?! dragi zivotoljupce steta sto ste daleko jel spremila sam divnu pitu za vas !