Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?

Quoted post

vila evangelina

#151 provera

2014-04-07 18:03

Iz ORKE je jedna devojka u etickom komitetu koja je dobivsi papire za odobravanje eksperimenta dala primedbe.Kada je to htela da im dostavi, rekli su -ne treba- eksperiment je odobren????Znaci, rade mimo zakona.Bojim se da ce na kraju ,,poturiti" neke druge pse da bi zataskali stvar.Ne mogu da verujem da niko SVOJIM OCIMA nije video i mogao da potvrdi da su ti psi ZIVI i da ne postoji nijedan pas sa svim povadjenim zubima.A sve je navodno TRANSPARENTNO !Pa onda idite i vidite sta se desava, ja sam obicno fizicko lice, organizacije imaju tu mogucnost da to provere.Sta se ceka ,da se zamene drugima, a ove uspavaju ?!

Odgovori

MIM

#152 Re: provera

2014-04-07 18:42:36

#151: vila evangelina - provera

I ja sam fizicko lice!!! Nisam ni u jednom "udruzenju za zastitu zivotinja"!!! I pisala sam svim "udruzenjima" da i oni nesto urade povodom ovoga..., i jos uvek se niko nije oglasio sem nas fizickih lica u ovom slucaju... Kad bi skupili dovoljan broj glasova medije bi objavile, kao prosli put, pa bi se onda svi redom oglasili.. Sta da vam kazem sem toga da ako vam je mnogo bitno rasirite vest o peticiji sto vese!!! Jer to je jedini nacin da saznamo sta je sa psima..., u suprotnom bice pojeo vuk magarca!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...