Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?

vila evangelina

#151 provera

2014-04-07 18:03

Iz ORKE je jedna devojka u etickom komitetu koja je dobivsi papire za odobravanje eksperimenta dala primedbe.Kada je to htela da im dostavi, rekli su -ne treba- eksperiment je odobren????Znaci, rade mimo zakona.Bojim se da ce na kraju ,,poturiti" neke druge pse da bi zataskali stvar.Ne mogu da verujem da niko SVOJIM OCIMA nije video i mogao da potvrdi da su ti psi ZIVI i da ne postoji nijedan pas sa svim povadjenim zubima.A sve je navodno TRANSPARENTNO !Pa onda idite i vidite sta se desava, ja sam obicno fizicko lice, organizacije imaju tu mogucnost da to provere.Sta se ceka ,da se zamene drugima, a ove uspavaju ?!
MIM

#152 Re: provera

2014-04-07 18:42

#151: vila evangelina - provera

I ja sam fizicko lice!!! Nisam ni u jednom "udruzenju za zastitu zivotinja"!!! I pisala sam svim "udruzenjima" da i oni nesto urade povodom ovoga..., i jos uvek se niko nije oglasio sem nas fizickih lica u ovom slucaju... Kad bi skupili dovoljan broj glasova medije bi objavile, kao prosli put, pa bi se onda svi redom oglasili.. Sta da vam kazem sem toga da ako vam je mnogo bitno rasirite vest o peticiji sto vese!!! Jer to je jedini nacin da saznamo sta je sa psima..., u suprotnom bice pojeo vuk magarca!

vila evangelina

#153 Re: umesto srece izjeda me neizvesnost

2014-04-08 13:59

 

Imam 17 pasa i 29 macaka .Koliko imam ljubavi za njih govori i cinjenica da sam dosla da zivim na placu od 25 ari u 12 kvm sa bunarskom vodom, bez kupatila, sa poljskim WC-om.Zamislite onda ovaj hladan tus posle lepe vesti da su psi bezbedni !

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-08 15:25



Gost

#155

2014-04-09 14:08

zelim im lepu penziju i da zive koliko god dugo mogu, a vlasnicima da uzivaju u njima

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-09 18:22



Gost

#157

2014-04-09 23:01

svaka cast za peticiju ...

Gost

#158

2014-04-09 23:07

moraju se doneti izuzetno strogi zakoni koji ce cuvati zivotinje od ljudskog sljama i olosa ....
Zivele zivotinjeeeeee .
Joksa

#159

2014-04-09 23:24

Hocu ja da udomim jednog, ozbiljan sam, moji omiljeni psi.

Gost

#160

2014-04-09 23:26

ima mnogo pukovnika i generala kojima treba ponuditi ucestvovanje zbog drzavnih pocasti
Marija

#161 Re:

2014-04-10 07:35

#26: - ljubiteljima pasa

Treba ih pokloniti istinskim ljubiteljima pasa,koji će im pokloniti nesebičnu ljubav!To treba da bude praksa za ubuduće,za sve generacije službenih pasa,vojnih i policijskih.Srećno svima i PSIMA I LJUBITELJIMA PASA! <3


Gost

#162

2014-04-10 11:10

Imate li kakvu informaciju šta je bilo i gde su oni 8 predivnih vučjaka??? koji su " navodno spašeni " a,da se možda nismo prerano obradovali rečima ministra Rodića za kojeg smo mi izgleda samo broj...a, svi ti predivni psi - rashodovana roba-

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-10 12:50


MIM

#164 Re:

2014-04-10 14:02

#162: -

Jos uvek se niko javno nije oglasio.. Jedna zena mi je prenela da su i pojedina drustva za zivotinje trazila izvestaj od vojske ali nisu im odgovorili. Da za ministre i ostale politicare mi smo samo broj.., broj glasova na koje mogu ili ne mogu da racunaju kad su u pitanju njihove fotelje. Za prvu peticiju je ministar odreagovao zato sto se za dan ipo skupilo preko 12000 ljudi.., pa su i sve novine brujale o tome... I ispade jeftina reklama!!! Ja sam probala sve.., delila sam peticiju na svim grupama i stranama vezano za zivotinje... Ali ispade da je vise ljubitelja medju citaocima novina nego ovima koji se bave zivotinjama!!! Mozda je i zato stanje kakvo jeste : UZAS... Drustva za zastitu zivotinja ne shvataju da njih vlasti ne sljive.. i da je jedini nacin da se utice na njih da se okupi veliki broj ljudi, zbog kojih bi i sve medije reagovale.. Da smo skupili dovoljan broj glasova slucaj bi vec bio resen! Sve je povezano... novine pisu ono sto ce ljudi da citaju.., vlasti zele u javnosti da ispadnu sto bolji.., od nas gradjana zavisi i koje novine ce da budu najcitanije i ko ce da bude na vlasti... JOS SAMO KAD BI NAM NA GLOBALNOM NIVOU DOSLO IZ DUPETA U GLAVU!


Gost

#165

2014-04-10 15:53

Po struci sam biolog i svaki moj komentar bio bi suvisan. Prosto ne mogu da verujem koliki je broj ludi u ovoj zemlji koji se ponasaju kao zlikovci prema psima i mackama lutalicama. Gospoda u vojsci ne mogu da se brinu o psima koje su godinama eksploatisali. To je u najmanju ruku bezdusno ili da budem iskrena bolesno. Gorica.

Gost

#166

2014-04-10 18:16

u nadi da ce se lepo udomiti, poz

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-11 12:06



Gost

#168

2014-04-11 20:27

Ako se ovi psi javno ne dome pod kontrolom Drustva za zastitu zivotinja i ljudi koji su organizovali ovu peticiju nista nismo uradili. Bice saopstenje da su psi udomljeni a oni ce zavrsiti tamo gde su gospoda pre peticije mislila da ih smeste. Mozda ce sacekati da se sve smiri i zaboravi a onda to podmuklo i u tisini urade. Mozda ce ih "pokloniti" svojim pajtosima.Nista im ne verujem. Zato moramo biti slozni do kraja i budno proveravati sve potencijalne udomitelje.Ima nas dosta i ima nas svuda. Snezana

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 00:47


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-04-14 09:18



Gost

#171

2014-04-14 09:22

Imam 3 psa i nemam mogucnost da udomim jos nekog iako bih volela, nadam se da ce ovi dobri psi naci dom u kome ce biti mirni i srecni do kraja svojih dana...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-14 12:35



Gost

#173

2014-04-16 06:25

nemam komentar....svako ima pravo na žćivot

Gost

#174

2014-04-17 10:44

Kao svuda u svetu, ovi psi,ovi dragulji od pasa koji su svoje godine zivota proveli verno sluzeci toj istoj vojsci koja ih tako beskrupulozno i bezdusno odbacuje, kao komade namestaja(SRAMOTA I DUSEVNA SIROTINJA) ZASLUZUJU DA BUDU USVOJENI od ljudi koji iskreno ppstuju i vole zivotinje, koji su u stanju da im pruze toplinu ljudske ljubavi i doma!! LJUDI BUDITE HUMANI LJUDI I DOBROTOM OMOGUCITE DA OVA DIVNA BOZIJA STVORENJA PROVEDU OSTATAK SVOG ZIVOTA U ZASLUZENOM MIRU I LJUBAVI!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-17 19:14





Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...