Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?

Quoted post


Gost

#162

2014-04-10 11:10

Imate li kakvu informaciju šta je bilo i gde su oni 8 predivnih vučjaka??? koji su " navodno spašeni " a,da se možda nismo prerano obradovali rečima ministra Rodića za kojeg smo mi izgleda samo broj...a, svi ti predivni psi - rashodovana roba-

Odgovori

MIM

#164 Re:

2014-04-10 14:02:53

#162: -

Jos uvek se niko javno nije oglasio.. Jedna zena mi je prenela da su i pojedina drustva za zivotinje trazila izvestaj od vojske ali nisu im odgovorili. Da za ministre i ostale politicare mi smo samo broj.., broj glasova na koje mogu ili ne mogu da racunaju kad su u pitanju njihove fotelje. Za prvu peticiju je ministar odreagovao zato sto se za dan ipo skupilo preko 12000 ljudi.., pa su i sve novine brujale o tome... I ispade jeftina reklama!!! Ja sam probala sve.., delila sam peticiju na svim grupama i stranama vezano za zivotinje... Ali ispade da je vise ljubitelja medju citaocima novina nego ovima koji se bave zivotinjama!!! Mozda je i zato stanje kakvo jeste : UZAS... Drustva za zastitu zivotinja ne shvataju da njih vlasti ne sljive.. i da je jedini nacin da se utice na njih da se okupi veliki broj ljudi, zbog kojih bi i sve medije reagovale.. Da smo skupili dovoljan broj glasova slucaj bi vec bio resen! Sve je povezano... novine pisu ono sto ce ljudi da citaju.., vlasti zele u javnosti da ispadnu sto bolji.., od nas gradjana zavisi i koje novine ce da budu najcitanije i ko ce da bude na vlasti... JOS SAMO KAD BI NAM NA GLOBALNOM NIVOU DOSLO IZ DUPETA U GLAVU!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...