NE NOVOM ZAKONU GSP-a !

Quoted post

dex

#7 Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 02:29

Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

Odgovori

NSmama

#19 Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 15:44:00

#7: dex - Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije 

 Gospodine vozaču, majka sam dvoje dece (5 godina i 10 meseci). Retko, ali se vozim autobusom sa njima.  Moja kolica su ogromna, imaju 15 kila, a i da nemaju nema šanse da bi sa bebom.u rukama, držeći starije dete za ruku uspela da, sklopim kolica i udjem u autobus a da to ne traje jedno 15 min. Druga stvar, vozim ih u kolima, obojica su u sedištima (znači brinem i bezbednosti svoje dece) objasnite mi molim Vas kako je to sigurnije da su mi u rukama obojica u autobusu, ili samo beba a stariji da sedi pored mene? Pomenuli ste "padanje na dete" to može da se desi i kada sedimo sa njima u rukama. "Prevrtanje kolica" sro se toga tiče,  neke Vaše kolege tako voze da se leti po autobusu gde god i u čemu god sedeo ili stajao, a verujem da svi roditelji koji udju sa kolicima, ista zakoce, stave u kraj i gledaju da ih sa druge strane drže, ili po potrebi zadrže... Migla bih jos nabrajati, ali nemam volje.  Sve u svemu, mislim da cu argumenti na našoj strani! 

 

otac

#23 Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 21:29:49

#7: dex - Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije 

 Pa onda dajte jos onih lopova iz bus plusa da sklapaju ljudima kolica ili mozda je cak bolje komunalce da zaposle da sklapaju kolica jel to im je posao za bolje i nisu, barem neke koristi ce biti od njih